خبر فوری

آخرین اخبار در حال حاضر

داستان ها

خبرهای مهم روز

نظرات

بیشترین اخبار مورد بحث

آخرین خبرهای یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ | DW | 12.07.2020 (2)

ویروس کرونا همچنان در برزیل بیشترین قربانی را می‌گیرد روز شنبه ۲۱ تیر (۱۱ ژوئیه) برزیل با ۹۶۸ نفر بیشترین تعداد قربانی بیماری کووید-۱۹ را ثبت کرد. بیش از ۳۶ هزار مورد جدید ابتلا نیز در این کشور شناسایی شدند.

او در انتقاد از برنامه 'بدون_تعارف' به روزنامه اعتماد گفت: «این گفت‌وگو هرچه بود مصاحبه مطبوعاتی نبود. اگر چنین بود به جای آقای علی_رضوانی که فقط سوژه‌ها یا مسائل خاص را دنبال می‌کند، ۴ خبرنگار آزاد را در برابر روح‌الله_زم می‌نشاندند؛ هر چند شخصا نفس این گفت‌وگو را نمی‌پسندم.»

دو زن جوان شاغل در کلینیک، باید یک سال اقدامات درمانی و آموزش پزشکی در یک منطقه محروم را بر عهده بگیرند. زوج جوان نیز به دلیل 'وضع مالی خوب و خوش‌رفتاری با کودک' موظف شده‌اند هفته‌ای دو روز به افراد بی‌سواد در یکی از مناطق محروم اطراف تهران تدریس کنند.

ادامه مطلب...

وقوع آتش‌سوزی در پتروشیمی شهید تندگویان ماهشهر (1)

سخنگوی کمیته شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر از وقوع آتش سوزی در پتروشیمی شهید تندگویان خبر داد.

آتش‌سوزی در پتروشیمی تندگویان سخنگوی کمیته شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر: ساعت ۱۷:۱۵ دکانتورهای واحد PTA فاز دو پتروشیمی شهید تندگویان به دلیل نشت Hot Oil دچار حریق شده، تیم امدادی و عملیاتی آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند

سخنگوی کمیته شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر: آتش پتروشیمی تندگویان، مهار شد تولید این شرکت بدون آسیب و توقف، به روال عادی بازگشت خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشت

ادامه مطلب...

توقف اکران شنای پروانه تا اطلاع ثانوی به احترام کادر درمان در سراسر کشور (0)

تهیه کننده فیلم 'شنای پروانه' گفت که با درخواست او و موافقت شورای صنفی نمایش و مدیر اداره ارزشیابی و نظارت اکران این فیلم از چهارشنبه ۲۵ تیر ماه به احترام کادر درمانی بیمارستان‌های درگیر با کرونا، متوقف می‌شود.

به درخواست تهیه کننده 'شنای پروانه' و موافقت شورای صنفی نمایش و مدیر اداره ارزشیابی و نظارت اکران این فیلم از چهارشنبه ۲۵ تیر ماه متوقف می‌شود، عوامل فیلم، این توقف را به همه پزشکان و پرستارانی که در جدال با ویروس کرونا هستند، تقدیم می‌کنند

ادامه مطلب...

طرح دو فوریتی مجلس برای اخذ مالیات از خانه‌های خالی به نفع نیازمندان است (0)

استاندار تهران طرح دو فوریتی مجلس برای اخذ مالیات از خانه‌های خالی را به نفع نیازمندان ارزیابی کرد.

استاندار تهران تاکید کرد: طرح دو فوریتی مجلس برای اخذ مالیات از خانه‌های خالی به نفع نیازمندان است بنا بر تعریف مرکز آمار خط فقر در استان تهران ۴.۵ میلیون تومان و میانگین کشوری دو میلیون تومان است

ادامه مطلب...

اقتصاددان نام‌آشنا و گاه‌شمار گمنام | DW | 12.07.2020 (0)

بیست و دو تیر ۱۳۸۹؛ ۱۰ سال پیش در چنین روزی رحیم رضازاده ملک در تهران درگذشت.

بیست و دو تیر ۱۳۸۹؛ ۱۰ سال پیش در چنین روزی رحیم رضازاده ملک در تهران درگذشت.کتاب 'اصول حسابداری' او از کتاب‌های درسی دانشگاه تهران در این شاخه است.

ادامه مطلب...

تظاهرات کارگران جنسی در آلمان به علت تعطیلی عشرتکده‌ها | DW | 12.07.2020 (0)

پس از شیوع کرونا و بر اساس تصمیم دولت آلمان، کلوپ‌های شبانه و عشرتکده‌های این کشور به حالت تعطیل در آمدند. چهار ماه از تعطیلی عشرتکده‌ها می‌گذرد. همین موضوع ناخشنودی کارگران جنسی و صاحبان عشرتکده‌ها را در پی داشته است.

پس از شیوع کرونا و بر اساس تصمیم دولت آلمان، کلوپ‌های شبانه و عشرتکده‌های این کشور به حالت تعطیل در آمدند. چهار ماه از تعطیلی عشرتکده‌ها می‌گذرد. همین موضوع ناخشنودی کارگران جنسی و صاحبان عشرتکده‌ها را در پی داشته است.

ادامه مطلب...

سه نسل از خانواده آمیتاب باچان به ویروس کرونا مبتلا شدند (0)

رسانه‌ها که پیش از این خبر داده بودند آمیتاب باچان و پسرش آبیشک باچان به ویروس کرونا مبتلا شدند، روز یکشنبه اعلام کردند آیشواریا رای، بازیگر به‌نام هند و عروس این خانواده که در سال ۱۹۹۴ به عنوان دختر شایستۀ جهان برگزیده شد، به همراه نوۀ ۸ سالۀ آمیتاب باچان گرفتار این بیماری شده است.

سه نسل از خانواده آمیتاب باچان به ویروس کرونا مبتلا شدند

ادامه مطلب...

آتش سوزی در پتروشیمی تندگویان در استان خوزستان (0)

رسانه‌های ایران بعدازظهر امروز از وقوع آتش‌سوزی در فاز دو پتروشیمی تندگویان خبر دادند که بعدا روابط عمومی این پتروشیمی اعلام کرد آتش مهار شده است. بنابر اعلام مهرزاد غیبی، رئیس سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی 'هنوز از میزان خسارات حادثه اطلاع دقیقی در دست نیست.'

آتش سوزی در پتروشیمی تندگویان در استان خوزستان

ادامه مطلب...

پور ابراهیمی: 27 میلیارد دلار ارز صادراتی به کشور بازنگشته است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim (0)

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس موضوع بازگشت 27 میلیارد دلار منابع حاصل از ارز صادراتی مربوط به صادرات غیرنفتی را پیگیری و بررسی می کند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: ۲۷ میلیارد دلار ارز صادراتی به کشور بازنگشته است مجلس این موضوع را پیگیری و بررسی می‌کند

ادامه مطلب...

حمله مسلحانه در آمریکا: 2 مامور پلیس جان باختند (0)

حمله مسلحانه در آمریکا: 2 مامور پلیس جان باختند

ادامه مطلب...

موضوعات داغ

آخرین اخبار در مورد موضوعات مورد علاقه