دختر سروش در تمرین پرسپولیس توجه اعضای تیم را جلب کرد

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 7 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 59%

ورزشی اخبار

دختر سروش,تمرین پرسپولیس,عکاس پرسپولیس

دختر سروش در محل تمرین پرسپولیس مورد توجه و استقبال اعضای تیم قرار گرفت و سوژه خوبی برای عکاس پرسپولیس شد. تصاویر دختر سروش با پیراهن پرسپولیس در فضای مجازی مورد توجه هواداران این تیم قرار گرفته است. سروش نیز در اینستاگرامش نوشت: چه تمرینی، چه مهمونی. روزمو ساختی عمر بابا

به گزارش خبر ورزشی ، دختر سروش در محل تمرین پرسپولیس مورد توجه و استقبال اعضای تیم قرار گرفت و سوژه خوبی برای عکاس پرسپولیس شد.

تصاویر دختر سروش با پیراهن پرسپولیس در فضای مجازی مورد توجه هواداران این تیم قرار گرفته است. سروش نیز در اینستاگرامش نوشت: چه تمرینی، چه مهمونی. روزمو ساختی عمر بابا.

دختر سروش تمرین پرسپولیس عکاس پرسپولیس پیراهن پرسپولیس هواداران پرسپولیس

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اجازه ورود بانوان به تمرین پرسپولیس صادر شدتمرین تیم فوتبال پرسپولیس با حضور هواداران در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض عالیشاه و بیرانوند، حضور درویش و برهم خوردن اعتصابمدیرعامل باشگاه پرسپولیس با حضور در تمرین این تیم ضمن دادن حق بابت دلخوری مالی بازیکنان اعتراض آنها را شنید.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

واکنش سیدجلال به اظهارات نکونام: هر کسی هر چیزی که دلش می‌خواهد می‌گویدمربی پرسپولیس از هواداران این تیم برای حمایت در بازی مقابل ملوان تشکر کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

سید جلال حسینی: اگر قرار بر جواب دادن است، ما هم می‌توانیم این کار را بکنیممربی پرسپولیس از هواداران این تیم برای حمایت در بازی مقابل ملوان تشکر کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حسینی: هواداران در شرایط سخت پرسپولیس را تنها نگذاشتندمربی پرسپولیس از هواداران این تیم برای حمایت در بازی مقابل ملوان تشکر کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تیم منتخب سال ۱۴۰۲ لیگ برتر؛ سه مدعی لیگ برتر با بیشترین سهمیهپرسپولیس و سپاهان بیشترین سهمیه را از تیم منتخب لیگ برتر در سال ۱۰۴۲ دارند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »