تارتار به دلیل وخامت اوضاع به بیمارستان منتقل شد

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 8 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 31%
  • Publisher: 59%

ورزشی اخبار

تارتار,بیمارستان,وخامت اوضاع

تارتار که در یک هفته گذشته از ناحیه دیسک کمر رنج می‌برد، عصر امروز به دلیل وخامت اوضاع، راهی بیمارستان شد. او که ظهر امروز در مراسم یادبود همسر محمدرضا زنوزی حضور یافته بود، بعد از آن به دلیل احساس درد شدید در بیمارستان بستری شد. گفته می‌شود ایستادن کنار خط در بازی با پرسپولیس، علت اصلی تشدید درد او بوده است. تارتار دو سال پیش تحت عمل جراحی دیسک کمر قرار گرفته بود، اما به نظر می‌رسد این بار نیز کمر او دچار مشکل شده است.

تارتار که در یک هفته گذشته از ناحیه دیسک کمر رنج می‌برد، عصر امروز به دلیل وخامت اوضاع ، راهی بیمارستان شد.

به گزارش خبرورزشی، او که ظهر امروز در مراسم یادبود همسر محمدرضا زنوزی حضور یافته بود، بعد از آن به دلیل احساس درد شدید در بیمارستان بستری شد. گفته می‌شود ایستادن کنار خط در بازی با پرسپولیس، علت اصلی تشدید درد او بوده است. تارتار دو سال پیش تحت عمل جراحی دیسک کمر قرار گرفته بود، اما به نظر می‌رسد این بار نیز کمر او دچار مشکل شده است.

تارتار بیمارستان وخامت اوضاع درد دیسک کمر پرسپولیس

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سه فرزند ستاره بارین مونیخ راهی بیمارستان شدندسه فرزند هری کین پس از تصادف رانندگی در آلمان به بیمارستان منتقل شدند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هشدار فائو نسبت به وخامت اوضاع امنیت غذایی در نوار غزهسازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) نسبت به وخامت اوضاع مربوط به امنیت غذایی در نوار غزه هشدار داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

راحله راحمی‌پور، زندانی مبتلا به تومور مغزی، به‌دلیل نپذیرفتن حجاب اجباری از درمان «محروم شده» استراحله راحمی‌پور، فعال مدنی زندانی در اوین، به رغم وضعیت نامساعد جسمی به دلیل ممانعت از پوشیدن حجاب اجباری، از رسیدگی مناسب پزشکی و اعزام به بیمارستان محروم است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فیلم/ عاقبت سگ پلیس که هدف ضربات چاقوی یک مهاجم قرار گرفتیک سگ از اداره پلیس متروپولیتن لاس وگاس پس از اصابت ضربات چاقو توسط یک مظنون با بالگرد به بیمارستان منتقل شد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

دلیل جدایی بازیکن خارجی استقلال مشخص شدهافبک اکوادوری استقلال خوزستان به دلیل بیماری هپاتیت از این تیم جدا شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مدیر مجموعه گردشگری الیمالات نور بازداشت شدبه گزارش شبکه شرق، مدیر مجموعه گردشگری الیمالات نور به دلیل مراجعه نکردن به مرجع قضایی برای ارائه توضیحات لازم درباره تخریب بخشی از جنگل الیمالات بخش چمستان بازداشت شد.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »