اردن: مشارکت سلما بنت‌عبدالله در عملیات رهگیری و ساقط کردن پهپادهای ایرانی

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 8 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 35%
  • Publisher: 59%

سیاست اخبار

سلما بنت‌عبدالله,خلبان زن,اردن

مشارکت سلما بنت‌عبدالله، دختر پادشاه اردن که نخستین خلبان زن ارتش این کشور است، در عملیات رهگیری و ساقط کردن پهپادهای ایرانی در اردن، در رسانه‌های اسرایٔیلی بازتاب یافته است

به گزارش پارسینه، مشارکت سلما بنت‌عبدالله ، دختر پادشاه اردن که نخستین خلبان زن ارتش این کشور است، در عملیات رهگیری و ساقط کردن پهپادهای ایرانی در اردن ، در رسانه‌های اسرایٔیلی بازتاب یافته است.

قدردانی الیاس حضرتی از اقدام تلافی‌جویانه سپاه پاسداران علیه اسرائیل؛ افتخار آفریدیدتمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارداین شاهزاده اردنی ۵ پهپاد ایرانی شلیک شده به اسرائیل را سرنگون کرد!…هشدار کیهان: «رژیم کثیف صهیونیستی» دست از پا خطا کند با شدت بیشتر…تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص...

سلما بنت‌عبدالله خلبان زن اردن عملیات رهگیری ساقط کردن پهپادهای ایرانی

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مشارکت آمریکا و انگلیس در رهگیری پهپادهای ایرانیآخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ادعای منابع عبری درباره رهگیری پهپادهای ایران بر فراز سوریه و اردنمنابع عبری مدعی شدند که جت‌های جنگنده پهپادهای شلیک‌شده از ایران را در سوریه و اردن رهگیری کردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حمله تلافی‌جویانه جمهوری اسلامی؛ رسانه‌های منطقه‌ای از آغاز عملیات رهگیری پهپادهای ایرانی خبر می‌دهندبرخی رسانه‌های خاورمیانه از جمله شبکه الحدث گزارش دادند که آمریکا و بریتانیا با به پرواز در آوردن جنگنده‌های خود برای رهگیری پهپادهای پرتاب‌شده جمهوری اسلامی به سوی اسرائیل تلاش می‌کنند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اذعان نخست وزیر انگلیس به مشارکت در عملیات حفاظت از رژیم صهیونیستینخست وزیر انگلیس به مشارکت کشورش در عملیات مقابله با پهپادها و موشک‌های ایرانی شلیک شده به سمت سرزمین‌ها اشغالی اذعان کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تاکید پادشاه اردن و رئیس جمهور مصر بر لزوم آتش‌بس در غزهپادشاه اردن و رئیس جمهور مصر بر لزوم آتش‌بس در غزه تاکید کردند و نسبت به عملیات نظامی در رفح هشدار دادند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اگر اقتصاد مقاومتی مورد تأکید رهبری به درستی اجرا می‌شد امروز اقتصاد ما در مواجهه با تکانه‌ها مقاوم‌تر بود/ضرب الاجل ۱۰ روزه رئیس جمهور به دستگاه ها برای عملیاتی کردن مشارکت مردم در تولیدرییس‌جمهور دستور داد کارگروهی تشکیل شود تا در مدت حداکثر ۱۰ روز، سازوکارهای اجرایی و عملیاتی کردن مشارکت مردم در امر تولید در دستگاه‌ها و نهادهای دولتی تعیین شود.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »