تشریفات مقامات دولتی در نماز جمعه تهران

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 6 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 59%

سیاسی اخبار

تشریفات,مقامات دولتی,نماز جمعه

طبق تصاویری که خبرگزاری فارس منتشر کرده است، غلامحسین اسماعیلی رییس دفتر رییس جمهوری ، محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، چمران رییس شورای شهر تهران، محمدعلی رامین معاونت مطبوعاتی دولت احمدی نژاد از جمله افرادی بودند که امروز در نماز جمعه تهران حضور یافتند

.

انتشار تصویری متفاوت از کاظم صدیقی در نماز جمعه امروز + عکساولین خطبه کاظم صدیقی بعد از ماجرای زمین ازگل؛ دشمنان من را نمی‌زنند مردم را می‌زنند، اما تاثیری…تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده نداردعکس دیدنی رسول خادم از زنان سیستانی/ هنرمند اما بدون شناسنامه!مشکلات مالی باعث شد زنان به مسابقات جهانی اعزام نشوند/ قطعا خدا برای…تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت...

تشریفات مقامات دولتی نماز جمعه تهران

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اقامه نماز جمعه تهران به امامت حجت‌الاسلام صدیقینماز جمعه ۲۴ فروردین تهران به امامت حجت‌الاسلام کاظم صدیقی در دانشگاه تهران اقامه می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش انتقادی گسترده به حضور دوباره کاظم صدیقی به‌ عنوان امام جمعه تهرانحضور کاظم صدیقی، امام جمعه «زمین‌خوارِ» نزدیک به علی خامنه‌ای،‌ در سال جدید در نماز جمعه تهران بار دیگر بلافاصله با واکنش گسترده در شبکه‌های اجتماعی همراه بود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

هشدار مولوی عبدالحمید به حکومت: پیش از آن که فرصت از دست برود، حرف مردم را بشنویدامام جمعه زاهدان در نماز جمعه ۱۷ فروردین ضمن مخالفت با هر گونه «ناامنی» و «خونریزی» از مقامات حکومت خواست که به خواسته‌ها و نظر مردم گوش دهند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

عکس/ نماز جمعه تهران به امامت حجت الاسلام صدیقیمراسم عبادی سیاسی نماز جمعه (۲۴ فروردین ۱۴۰۳) به امامت حجت الاسلام «کاظم صدیقی» امام جمعه موقت در دانشگاه تهران برگزار شد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

احمد خاتمی خطیب این هفته نماز جمعه تهراننماز جمعه این هفته تهران دهم فروردین ماه به امامت سیداحمد خاتمی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

برپایی دومین نماز جمعه ماه رمضان در مسجدالاقصیدر دومین جمعه ماه مبارک رمضان، ۱۲۰ هزار فلسطینی در صحن‌های مسجدالاقصی نماز برپا کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »