روزنامه جهان صنعت و خبرنگار اقتصادی مورد اعلام جرم قرار گرفتند

  • 📰 SharghDaily
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 68%

سیاسی اخبار

روزنامه جهان صنعت، خبرنگار اقتصادی، دادستانی تهران

دادستانی تهران علیه روزنامه جهان صنعت و یک خبرنگار اقتصادی اعلام جرم کرد و برای آن‌ها پرونده قضایی تشکیل شد.

در پی انتشار مطالبی در جهت برهم زدن امنیت روانی جامعه و متلاطم کردن فضای اقتصادی کشور پس از عملیات موفقیت‌آمیز و غرور آفرین شب گذشته نیروهای مسلح کشور علیه رژیم صهیونیستی، دادستانی تهران علیه روزنامه جهان صنعت و یک خبرنگار اقتصادی اعلام جرم کرد.

بر همین اساس و در راستای صیانت از امنیت روانی جامعه، ضمن اعلام جرم، برای این روزنامه و فرد مورد اشاره پرونده قضایی تشکیل و جهت ارائه توضیحات به دادسرای تهران احضار شدند.دادستانی تهران علیه روزنامه اعتماد اعلام جرم کرد/ پرونده قضایی تشکیل شدخاورمیانه در آتش/ واکنش کشورهای مختلف منطقه و جهان به حمله ایران به اسرائیل چه بود؟

آغاز موج اول شلیک موشک‌های بالستیک ایران/ اطلاعیه سپاه در مورد عملیات پهپادی علیه اسراییل/واکنش سردار حاجی‌زاده و عضو دفتر رهبری/شبکۀ ۱۲ اسرائیل: موشک‌های کروز ایران در راه است/ آمریکا: حمله ایران چندین ساعت ادامه دارد/تصاویر و ویدئوهااطلاعیه فرودگاه مهرآباد درباره تعلیق و لغو پروازها بیانیه وزارتخارجه و اطلاعیه شماره ۲ سپاه و هشدار به آمریکا/استفاده از کلاهک‌های بارشی موشکی/ واکنش بایدن، وزارت دفاع انگلیس، عربستان و کانادا/ دبیر کل سازمان ملل: دنیا توان جنگی دیگر را ندارد/پایان گفت‌‌و‌گوی بایدن و نتانیاهوتمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت شرق‌دیلی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

روزنامه جهان صنعت، خبرنگار اقتصادی، دادستانی تهران

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 1. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دادستانی تهران علیه روزنامه‌ای که «انتقام سخت» را به پرسش گرفت اعلام جرم کرددادستانی عمومی و انقلاب اسلامی تهران اعلام کرد که در پی آنچه «عملیات موفقیت‌آمیز و غرورآفرین شب گذشته» نامیده، علیه «روزنامه جهان صنعت و یک خبرنگار اقتصادی» اعلام جرم کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اعلام جرم دادستانی تهران علیه روزنامه جهان صنعت و یک خبرنگارمیزان نوشت: در پی انتشار مطالبی در جهت برهم زدن امنیت روانی جامعه و متلاطم کردن فضای اقتصادی کشور پس از عملیات موفقیت‌آمیز و غرور آفرین شب گذشته نیرو‌های مسلح کشور علیه رژیم صهیونیستی، دادستانی تهران علیه روزنامه جهان صنعت و یک خبرنگار اقتصادی اعلام جرم کرد. دادستانی تهران علیه روزنامه جهان صنعت و یک خبرنگار اعلام جرم کرد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

فیلمی از حمله تروریستی به ۲ خودروی انتظامی در سیستان و بلوچستانظهر امروز ۲ خودروی انتظامی در سیستان و بلوچستان مورد حمله قرار تروریستی گرفتند که در پی آن تا کنون ۵ مامور اتظامی شهید و ۲ نفر مجروح شدند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

رفع موانع ۴۷ بنگاه اقتصادی در کارگروه تسهیل استان فارسدر نخستین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس در سال ۱۴۰۳، موانع ۴۷ بنگاه اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

«چشم رژیم صهیونیستی» یکی از نقاط عملیات بود/ هیچ مکان اقتصادی و جمعیتی را هدف قرار ندادیم/ ۶ ماه خویشتن‌داری کردیموزیر امور خارجه ایران در جمع سفرا و روسای نمایندگی‌های خارجی مقیم تهران گفت: نیروهای مسلح ما هیچ مکان اقتصادی و یا جمعیتی را مورد هدف قرار ندادند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

حمله به دانشجویان مسلمان هنگام اقامه نماز در هنددانشجویان مسلمان و خارجی در دانشگاه گجرات در هند هنگام نماز مورد حمله افرادی ناشناس قرار گرفتند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »