وضعیت فعلی بورس حاصل تنش‌های سیاسی و نامشخص بودن شرایط است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

سیاسی اخبار

بورس، تنش‌های سیاسی، نامشخص بودن شرایط، پاسخ نظامی

در پی پاسخ نظامی ایران به اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی علیه کشورمان ـ عملیات وعده صادق ـ حجت‌الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات پیامی صادر کرد

به گزارش ایلنا، .

عملیات سنگین، متهورانه، ترکیبی و راهبردی"وعده صادق" که توسط جان بر کفان دریا دل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با همکاری تنگاتنگ دلاورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام شد؛ نه تنها داعیه‏‌ی قدرت نظامی و پرآهنین رژیم حقیر جنایت پیشه‌‏ی کودک‏‌کش را بر باد داد، که هیمنه‏‌ی پرطمطراق مسئولین غربی و حامیان سینه چاک آن رژیم جعلی و موقت را نیز منهدم کرد.

بورس، تنش‌های سیاسی، نامشخص بودن شرایط، پاسخ نظامی

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وضعیت فعلی بورس حاصل تنش‌های سیاسی و نامشخص بودن شرایط استیک کارشناس بازار سرمایه اظهار داشت: اقدامات و سیاست‌های نادرست به بورس لطمه زدند و اگر سیاست‌گذار به محیط کسب و کار اهمیت می‌داد امروز عدد شاخص متفاوت بود و همین اقدامات باعث توقف رشد بورس شده است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قتل یک سیاستمدار مسیحی به تنش‌ها در لبنان دامن زدقتل یک سیاستمدار لبنان باعث تشدید تنش‌های فرقه‌ای و سیاسی در لبنان شده است و باعث بروز نگرانی‌ها از درگیری‌های مسلحانه بین جناح‌های رقیب شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اولویت‌ وزارت کار، مسائل کارگران نیستمحسن باقری گفت: در شرایط فعلی قصد خاموشی و پیگیری امور از مبادی زیربط، روال کار شورای اسلامی کار است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گزارش‌های ضد و نقیض از تنش سیاسی امارات و اسراییلگزارش‌های ضد و نقیض متعددی از وضعیت روابط سیاسی امارات متحده عربی و اسرائیل در حال دست به دست شدن است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

سخنگوی دولت روحانی چرا اقتصاد را درست روایت نمی‌کند؟سخنگوی دولت روحانی می‌گوید: شاخص‌های اقتصادی در دولت فعلی نامطلوب و نگران‌کننده است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

ادعای رسانه‌های خارجی به نقل از امیرعبداللهیان مبنی بر محدود بودن پاسخ ایران به اسرائیل تکذیب شدپیگیری‌ها نشان می‌دهد نقل قول برخی رسانه‌های خارجی از وزیر امور خارجه مبنی بر محدود بودن و غیر تنش‌آمیز بودن پاسخ ایران صحت ندارد و کذب است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »