هیچکس نباید بیکار بنشیند تا دولت تلخی را از سفره مردم بردارد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 7 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 53%

سیاسی اخبار

حجاب,عفاف,تهران

آغاز اجرای طرح حجاب و عفاف در تهران از ۲۵ فروردین به گزارش ایلنا، عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری دولت سیزدهم در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: جاذبه و دافعه‌ی علی(ع)، اثر شهید مطهری، عالمانه ترین منبع برای بحث های اخیر است.جای مطهری در آسیب شناسی جامعه خالی است

هیچکس نباید بیکار بنشیند تا دولت تلخی را از سفره مردم برداردآغاز اجرای طرح حجاب و عفاف در تهران از ۲۵ فروردین

به گزارش ایلنا، عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری دولت سیزدهم در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: جاذبه و دافعه‌ی علی، اثر شهید مطهری، عالمانه ترین منبع برای بحث های اخیر است.جای مطهری در آسیب شناسی جامعه خالی است.

حجاب عفاف تهران آسیب شناسی جامعه

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هیچکس نباید بیکار بنشیند تا دولت تلخی را از سفره مردم برداردامام جمعه مشهد گفت: بی ثباتی معلولی است که تنزل ارزش پول ملی و افزایش فاصله طبقاتی، علت‎های آن هستند. برای حل آن هم باید همه احساس تکلیف کنند و هیچکس نباید بیکار بنشیند تا دولت بیاید تلخی را از سفره مردم بردارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نباید بیکار نشست تا تنها دولت بیاید تلخی معیشت را از سفره مردم برداردامام جمعه مشهد گفت: بی‌ثباتی معلولی است که تنزل ارزش پول ملی و افزایش فاصله طبقاتی، علت‎های آن هستند. برای حل آن هم باید همه احساس تکلیف کنند و هیچکس نباید بیکار بنشیند تا دولت بیاید تلخی را از سفره مردم بردارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات گسترده مردم مجارستان در اعتراض به سیاست‌های دولت این کشورده‌ها هزار نفر از مردم مجارستان روز شنبه ۱۸ فروردین در بوداپست، پایتخت این کشور گرد هم آمدند تا حمایت خود را از پیتر ماگیار، منتقد دولت ملی‌‌گرای مجارستان به نمایش بگذارند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ویدیوها. معترضان اسرائیلی با بستن بزرگراهی در تل‌آویو خواستار آزادی گروگان‌های باقی مانده در غزه شدندگروهی از معترضان برای مدت کوتاهی بزرگراه اصلی تل آویو را مسدود کردند و از دولت اسرائیل خواستند تا گروگان‌های باقی مانده در غزه را آزاد کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اکبرپور: باید فکر کنیم همه بازی‌ها فینال است/ استقلال به همه سه امتیازهایش نیاز داردپیشکسوت استقلال عقیده دارد این تیم دیگر نباید تا پایان فصل امتیاز از دست بدهد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دولت تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا معیشت مردم را بهبود بخشدمعاون اول رئیس جمهور با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب تحت عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم» گفت: یکی از راهبردهای اصلی دولت مردمی سیزدهم، مردمی کردن اقتصاد است و آقای رئیس جمهور شخصاً این موضوع را پیگیر هستند و جلسات مستمری را برای حل مشکلات واحدهای تولیدی و بنگاه های اقتصادی برگزار می کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »