رئیس دولت سیزدهم: فعالان اقتصادی از عددسازی‌ها نگران نباشند

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 6 sec. here
  • 6 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

سیاسی اخبار

رئیس دولت سیزدهم,عددسازی,شرایط اقتصادی

سید ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با رهبر انقلاب اسلامی اعلام کرد که فعالان اقتصادی نباید از عددسازی‌ها در بازار نگران باشند و قطعاً شرایط اقتصادی بهتر خواهد شد و امسال همراه با گشایش‌های اقتصادی خواهد بود.

سید ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم امروز در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با رهبر انقلاب اسلامی گفت: فعالان اقتصادی از عددسازی ‌ها در بازار نگران نباشند.

به گزارش ایسنا، وی تاکید کرد: قطعاً شرایط اقتصادی بهتر خواهد شد و امسال همراه با گشایش‌های اقتصادی خواهد بود.

رئیس دولت سیزدهم عددسازی شرایط اقتصادی گشایش‌های اقتصادی

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیسی: فعالان اقتصادی از عددسازی‌ها در بازار نگران نباشند/قطعاً شرایط اقتصادی بهتر خواهد شدسید ابراهیم رئیسی تاکید کرد: قطعاً شرایط اقتصادی بهتر خواهد شد و امسال همراه با گشایش‌های اقتصادی خواهد بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فعالان اقتصادی از عددسازی‌ها در بازار نگران نباشند/ فکر نمی‌کردند بعد از یک دهه رشد اقتصادی زیر یک درصد، رشد اقتصادی ما ۶ درصد باشدرئیس‌جمهور گفت: ممکن است کسانی در بازارهای غیر رسمی و قاچاق، در کانال‌های مختلفی عددسازی کنند. این شرایط و وضعیت هیچگونه مسئله‌ای برای تولید ایجاد نخواهد کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

چگونه تورم ۱۴۰۲ کمتر از نرخ انتظاری نخبگان اقتصادی شد؟تورم یکی از شاخص‌های کلیدی اقتصادی است که دولت‌ها با هدف تحقق رشد و ثبات اقتصادی برای کنترل آن می‌کوشند و دولت سیزدهم نیز از این قاعده مستثنی نیست.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به «کتک‌‌کاری نیروی انتظامی و حامیان حجاب اجباری»؛ انتقاد از تبعیض در برخورد با تجمعات اعتراضیحتی حامیان جمهوری اسلامی هم از بحران اقتصادی نگران شده‌اند، حکومت مشغول به حجاب اجباری
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تولید ۳۰ درصد گوشت قرمز تهران توسط عشایر استان/ اختصاص تسهیلات و نهاده دامی مدت‌دار به عشایرمدیر امور عشایر استان تهران اختصاص نهاده دامی مدت دار و تسهیلات ارزان قیمت در راستای تقویت اقتصادی جامعه عشایری را از اهداف دولت سیزدهم به جامعه تولید کننده عشایری عنوان کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرونده موسسه‌های ناتراز پیچیده شدساماندهی بانک‌ها و موسسات اعتباری ناتراز، یکی از برنامه‌های مسئولان اقتصادی دولت سیزدهم بود و به همین دلیل هم در سال ۱۴۰۲، سه موسسه ناتراز منحل شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »