ایران پاسخ خود را پس از عید فطر ارائه خواهد داد

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 9 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 38%
  • Publisher: 59%

سیاست اخبار

ایران,عید فطر,پاسخ

نشریه تایمز اسرائیل به نقل از مقامات اسرائیلی مدعی شد که پاسخ ایران پیش از عید فطر انجام نخواهد شد و شامل هدف گرفتن پایگاه‌های نظامی و مراکز راهبردی و نه غیرنظامی می‌شود

.

به گزارش انتخاب، تایمز اسرائیل نوشت: مقامات نظامی اسرائیل می‌گویند برآوردهایشان این است که ایران در واکنش به حمله در دمشق، اماکن نظامی و استراتژیک را هدف قرار خواهد داد، نه مکان‌های غیرنظامیهشدار به تهران درباره تغییر محیط امنیتی پیرامون ایران/ غرب با اسرائیل همراه شده استتمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده نداردتمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و...

ایران عید فطر پاسخ تایمز اسرائیل مقامات اسرائیلی پایگاه نظامی مراکز راهبردی

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاریخ واگذاری باشگاه استقلال مشخص شداستقلال ۱۰ روز پس از باشگاه پرسپولیس مراحل واگذاری خود را دنبال خواهد کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اتخاذ تمهیدات لازم برای برگزاری نماز عید فطراستاندار تهران از اتخاذ تمهیدات لازم برای برگزاری نماز عید سعید فطر خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مصلای امام خمینی آماده برگزاری نماز عید فطرشهردار منطقه ۷ از آمادگی این منطقه برای برگزاری نماز عید سعید فطر خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خدمات‌رسانی ویژه متروی تهران در روز عید فطرمدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از ارائه خدمات ویژه در خطوط هفت‌گانه مترو تهران و حومه در روز عید سعید فطر خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

۷۰ تیم امدادی نماز عید فطر را پوشش می‌دهندمدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از تداوم ارائه خدمات بشردوستانه هلال احمر استان در ایام عید سعید فطر در ورودی شهرها خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مجلس باید قانون افزایش حقوق و دستمزد کارگران را اصلاح کندآیت الله خامنه ای درباره پرداخت زکات فطره قبل از شب عید فطر پاسخ داده است و توصیه کرده است که مجلس قانون افزایش حقوق و دستمزد کارگران را اصلاح کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »