بریتانیا, بازی

یک بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز ۱۷۰ میلیون پوند برد

یک بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز ۱۷۰ میلیون پوند برد

09/10/2019 11:30:00 ب.ظ

یک بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز ۱۷۰ میلیون پوند برد

هر یک از ۶ نفر ردیف دوم نیز برنده یک جایزه ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار یورویی شدند.

یک بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز در بریتانیا برد و یک یا چند شهروند خوش‌شانس را صاحب ۱۷۰ میلیون پوند (۱۹۰ میلیون یورو) کرد.شامگاه سه شنبه ۱۶ مهر در قرعه‌کشی جایزه معروف یورومیلیونز که بزرگ‌ترین لاتاری اروپاست، بالاخره تمام پنج شماره عادی و دو شماره شانس یک بلیط بخت‌آزمایی‌ با شماره‌های قرعه‌کشی شده، همسان در آمد. شماره‌های بلیط برنده این دوره ۷، ۱۰، ۱۵، ۴۴ و ۴۹ و دو شماره شانس آن ۳ و ۱۲ بود.

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم انتقاد شدید اسرائیل از حضور نماینده اتحادیه اروپا در مراسم تحلیف رئیسی | DW | 03.08.2021 اسرائیل: اروپا با اعزام دیپلمات به مراسم تحلیف رئیسی به تجاوزگری مشروعیت می‌دهد

بعضی از افرادی که در بخت‌آزمایی یورومیلیونز شرکت می‌کنند به صورت گروهی و تحت قالب سندیکا چندین بلیط را همزمان با هم می‌خرند تا بخت بیشتری برای برنده شدن داشته باشند و بعد از برنده شدن مبلغ آن را بین هم تقسیم می‌کنند. هنوز معلوم نیست برنده این دوره یورومیلیونز یک شخص است یا یک سندیکا، چون هنوز کسی برای دریافت این پول خود را معرفی نکرده است.

بیشتر بخوانید:رکورد جایزه مسابقات بخت آزمایی در سطح جهان شکسته شداز آخرین باری که یک نفر جایزه اول این قرعه‌کشی را برد تاکنون مبلغ این جایزه هر هفته دو بار بالا رفته بود. اما از حدود دو هفته پیش این مبلغ روی ۱۷۰ میلیون پوند باقی مانده بود زیرا این حداکثر جایزه این بازی بخت‌آزمایی است و تا زمانی که کسی برنده نشده باشد، جایزه روی همین مبلغ می‌ماند. headtopics.com

به جز برندگان ردیف اول که حداقل جایزه این بخت‌آزمایی به مبلغ ۱۷ میلیون یورو را می‌برند، بسیاری از برندگان ردیف دوم نیز اغلب برنده جایزه‌های میلیونی می‌شوند. در آخرین قرعه‌کشی یورومیلیونز در روز سه‌شنبه گذشته، هر یک از ۶ نفر ردیف دوم نیز برنده یک جایزه ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار یورویی شدند که دو نفر از آنها فرانسوی بودند.

برخی کاربران فرانسوی در شبکه‌های اجتماعی به طنز نوشته‌اند که اگر برکسیت تنها سه هفته جلو می‌افتاد، برنده یورومیلیونز دیگر یک فرد بریتانیایی نمی‌بود.تاکنون تنها سه نفر توانسته‌اند برنده جایزه حداکثری ۱۷۰ میلیونی پوندی (یا ۱۹۰ میلیون یورویی) این بخت‌آزمایی شوند. نخستین بار یک نفر در سال ۲۰۱۲ که او هم بریتانیایی بود و دومین بار یک شهروند پرتغالی در سال ۲۰۱۴ جایزه حداکثری را بردند. آخرین بار نیز درست دو سال پیش بود که یک اسپانیایی با بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز برنده جایزه ۱۷۰ میلیونی شد.

از زمان ایجاد یورومیلیونز در ۱۵ سال پیش تاکنون، فرانسه با ۱۰۵ برنده میلیونی در جایگاه نخست است و بریتانیا و اسپانیا به ترتیب با ۱۰۲ و ۱۰۰ برنده در جایگاه‌های بعدی قرار دارند.بلیط‌های بخت‌آزمایی یورومیلیونز در ۹ کشور اروپایی بریتانیا، فرانسه، اسپانیا، اتریش، بلژیک، لوگزامبورگ، جمهوری ایرلند، پرتغال و سوئیس فروخته می‌شود و در هر کشوری یک شرکت با هماهنگی شرکای خود در کشورهای دیگر مسئول فروش و تبلیغات بلیط‌هاست.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

کرونا در ایران؛ شمار ابتلا و بستری روزانه به بالاترین سطح از زمان آغاز همه‌گیری رسید

شمار ابتلا و بستری روزانه در ایران به بالاترین سطح از زمان آغاز همه‌گیری ویروس کرونا در این کشور و شمار قربانیان روزانه این بیماری نیز به بالاترین سطح از ۲۸ آوریل(۸ اردیبهشت) رسید.

کشته شدن یک نیروی اطلاعاتی در شهرستان بانە کردستانیکی از نیروهای ادارە اطلاعات ایران در شهرستان بانە در استان روز دوشنبه 7 اکتبر توسط افراد مسلح الهی شکر اینها خوداصل داعش تروریست وحشی هستند برای نابودی ایران وایرانی وخاور میانه و ایران اصلا امنیت ازدست رژیم اشغالگر داعش نیست

یک فیزیکدان کانادایی ـ آمریکایی و دو فیزیکدان سوئیسی نوبل فیزیک ۲۰۱۹ را دریافت کردندجایزه نوبل فیزیک ۲۰۱۹ به صورت مشترک به سه فیزیکدان آمریکایی‌-کانادایی و سوئیسی اهدا شد. کمیته نوبل روز سه‌شنبه ۱۶مهر این جایزه را به جیمز پیبلز دانشمند آمریکایی کانادایی برای کشفیات نظری در کیهان ش

براساس نتایج یک نظرسنجی: محبوبیت پرزیدنت ترامپ در میان رای‌دهندگان مستقل افزایش یافته است🔺براساس نتایج یک نظرسنجی: محبوبیت پرزیدنت ترامپ در میان رای‌دهندگان مستقل افزایش یافته است ⚡️یک نظرسنجی در آمریکا نشان می دهد که آراء پرزیدنت ترامپ در میان رای‌دهندگان مستقل در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ ایالات متحده افزایش یافته است. وای قدرت چه می کند برای رسیدن بهش دست به هرکاری می کنند همین که به قدرت رسیدند جولان می دن حاکمان ظالم دنیا و ایران برای نابودی ها کشتارها و کوچه می کنند به ضعیفها دیگە کرد اعتماد نمیکنن بە ترمپ چون انسان میفروش برای پول درآستانه استیضاح و افزایش محبوبیت🤔🤔😁

فرسایش سالانه یک میلیارد تن خاک کشور

کشته شدن یک رهبر ارشد القاعده در افغانستانآژانس اطلاعاتی افغانستان، امروز (سه شنبه) از کشته شدن یکی از رهبران ارشد القاعده طی عملیات اخیر مشترک ارتش این کشور و آمریکا خبر داد.

یک شرکت حقوقی در کانادا: بازی ویدئویی فورتنایت اعتیادآور استاین شرکت حقوقی به‌طور مشخص قصد دارد ثابت کند که شرکت آمریکایی بازی ‌های ویدئویی «اپیک مگاگیمز» آگاهانه این بازی را به‌گونه‌ای توسعه داده تا این بازی تا حد امکان اعتیاد آور باشد.