یک بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز ۱۷۰ میلیون پوند برد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

هر یک از ۶ نفر ردیف دوم نیز برنده یک جایزه ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار یورویی شدند.

یک بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز در بریتانیا برد و یک یا چند شهروند خوش‌شانس را صاحب ۱۷۰ میلیون پوند کرد.

بعضی از افرادی که در بخت‌آزمایی یورومیلیونز شرکت می‌کنند به صورت گروهی و تحت قالب سندیکا چندین بلیط را همزمان با هم می‌خرند تا بخت بیشتری برای برنده شدن داشته باشند و بعد از برنده شدن مبلغ آن را بین هم تقسیم می‌کنند. هنوز معلوم نیست برنده این دوره یورومیلیونز یک شخص است یا یک سندیکا، چون هنوز کسی برای دریافت این پول خود را معرفی نکرده است.از آخرین باری که یک نفر جایزه اول این قرعه‌کشی را برد تاکنون مبلغ این جایزه هر هفته دو بار بالا رفته بود.

برخی کاربران فرانسوی در شبکه‌های اجتماعی به طنز نوشته‌اند که اگر برکسیت تنها سه هفته جلو می‌افتاد، برنده یورومیلیونز دیگر یک فرد بریتانیایی نمی‌بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کشته شدن یک نیروی اطلاعاتی در شهرستان بانە کردستانیکی از نیروهای ادارە اطلاعات ایران در شهرستان بانە در استان روز دوشنبه 7 اکتبر توسط افراد مسلح الهی شکر اینها خوداصل داعش تروریست وحشی هستند برای نابودی ایران وایرانی وخاور میانه و ایران اصلا امنیت ازدست رژیم اشغالگر داعش نیست
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

یک فیزیکدان کانادایی ـ آمریکایی و دو فیزیکدان سوئیسی نوبل فیزیک ۲۰۱۹ را دریافت کردندجایزه نوبل فیزیک ۲۰۱۹ به صورت مشترک به سه فیزیکدان آمریکایی‌-کانادایی و سوئیسی اهدا شد. کمیته نوبل روز سه‌شنبه ۱۶مهر این جایزه را به جیمز پیبلز دانشمند آمریکایی کانادایی برای کشفیات نظری در کیهان ش
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

براساس نتایج یک نظرسنجی: محبوبیت پرزیدنت ترامپ در میان رای‌دهندگان مستقل افزایش یافته است🔺براساس نتایج یک نظرسنجی: محبوبیت پرزیدنت ترامپ در میان رای‌دهندگان مستقل افزایش یافته است ⚡️یک نظرسنجی در آمریکا نشان می دهد که آراء پرزیدنت ترامپ در میان رای‌دهندگان مستقل در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ ایالات متحده افزایش یافته است. وای قدرت چه می کند برای رسیدن بهش دست به هرکاری می کنند همین که به قدرت رسیدند جولان می دن حاکمان ظالم دنیا و ایران برای نابودی ها کشتارها و کوچه می کنند به ضعیفها دیگە کرد اعتماد نمیکنن بە ترمپ چون انسان میفروش برای پول درآستانه استیضاح و افزایش محبوبیت🤔🤔😁
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فرسایش سالانه یک میلیارد تن خاک کشور
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کشته شدن یک رهبر ارشد القاعده در افغانستانآژانس اطلاعاتی افغانستان، امروز (سه شنبه) از کشته شدن یکی از رهبران ارشد القاعده طی عملیات اخیر مشترک ارتش این کشور و آمریکا خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک شرکت حقوقی در کانادا: بازی ویدئویی فورتنایت اعتیادآور استاین شرکت حقوقی به‌طور مشخص قصد دارد ثابت کند که شرکت آمریکایی بازی‌های ویدئویی «اپیک مگاگیمز» آگاهانه این بازی را به‌گونه‌ای توسعه داده تا این بازی تا حد امکان اعتیاد آور باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »