یک بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز ۱۷۰ میلیون پوند برد

09/10/2019 11:30:00 ب.ظ

یک بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز ۱۷۰ میلیون پوند برد

بریتانیا, بازی

یک بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز ۱۷۰ میلیون پوند برد

هر یک از ۶ نفر ردیف دوم نیز برنده یک جایزه ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار یورویی شدند.

یک بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز در بریتانیا برد و یک یا چند شهروند خوش‌شانس را صاحب ۱۷۰ میلیون پوند (۱۹۰ میلیون یورو) کرد.شامگاه سه شنبه ۱۶ مهر در قرعه‌کشی جایزه معروف یورومیلیونز که بزرگ‌ترین لاتاری اروپاست، بالاخره تمام پنج شماره عادی و دو شماره شانس یک بلیط بخت‌آزمایی‌ با شماره‌های قرعه‌کشی شده، همسان در آمد. شماره‌های بلیط برنده این دوره ۷، ۱۰، ۱۵، ۴۴ و ۴۹ و دو شماره شانس آن ۳ و ۱۲ بود.

بعضی از افرادی که در بخت‌آزمایی یورومیلیونز شرکت می‌کنند به صورت گروهی و تحت قالب سندیکا چندین بلیط را همزمان با هم می‌خرند تا بخت بیشتری برای برنده شدن داشته باشند و بعد از برنده شدن مبلغ آن را بین هم تقسیم می‌کنند. هنوز معلوم نیست برنده این دوره یورومیلیونز یک شخص است یا یک سندیکا، چون هنوز کسی برای دریافت این پول خود را معرفی نکرده است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

اعتراف صریح بازداشت‌شدگان اغتشاشات گیلان به آشوب و آسیب‌رسانی به اموال عمومی + فیلم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

کشته شدن یک نیروی اطلاعاتی در شهرستان بانە کردستانیکی از نیروهای ادارە اطلاعات ایران در شهرستان بانە در استان روز دوشنبه 7 اکتبر توسط افراد مسلح الهی شکر اینها خوداصل داعش تروریست وحشی هستند برای نابودی ایران وایرانی وخاور میانه و ایران اصلا امنیت ازدست رژیم اشغالگر داعش نیست

یک فیزیکدان کانادایی ـ آمریکایی و دو فیزیکدان سوئیسی نوبل فیزیک ۲۰۱۹ را دریافت کردندجایزه نوبل فیزیک ۲۰۱۹ به صورت مشترک به سه فیزیکدان آمریکایی‌-کانادایی و سوئیسی اهدا شد. کمیته نوبل روز سه‌شنبه ۱۶مهر این جایزه را به جیمز پیبلز دانشمند آمریکایی کانادایی برای کشفیات نظری در کیهان ش

براساس نتایج یک نظرسنجی: محبوبیت پرزیدنت ترامپ در میان رای‌دهندگان مستقل افزایش یافته است🔺براساس نتایج یک نظرسنجی: محبوبیت پرزیدنت ترامپ در میان رای‌دهندگان مستقل افزایش یافته است ⚡️یک نظرسنجی در آمریکا نشان می دهد که آراء پرزیدنت ترامپ در میان رای‌دهندگان مستقل در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ ایالات متحده افزایش یافته است. وای قدرت چه می کند برای رسیدن بهش دست به هرکاری می کنند همین که به قدرت رسیدند جولان می دن حاکمان ظالم دنیا و ایران برای نابودی ها کشتارها و کوچه می کنند به ضعیفها دیگە کرد اعتماد نمیکنن بە ترمپ چون انسان میفروش برای پول درآستانه استیضاح و افزایش محبوبیت🤔🤔😁

فرسایش سالانه یک میلیارد تن خاک کشور

کشته شدن یک رهبر ارشد القاعده در افغانستانآژانس اطلاعاتی افغانستان، امروز (سه شنبه) از کشته شدن یکی از رهبران ارشد القاعده طی عملیات اخیر مشترک ارتش این کشور و آمریکا خبر داد.

یک شرکت حقوقی در کانادا: بازی ویدئویی فورتنایت اعتیادآور استاین شرکت حقوقی به‌طور مشخص قصد دارد ثابت کند که شرکت آمریکایی بازی ‌های ویدئویی «اپیک مگاگیمز» آگاهانه این بازی را به‌گونه‌ای توسعه داده تا این بازی تا حد امکان اعتیاد آور باشد.

Aa یک بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز در بریتانیا برد و یک یا چند شهروند خوش‌شانس را صاحب ۱۷۰ میلیون پوند (۱۹۰ میلیون یورو) کرد.ناشناس کشتە شد.نازنین زاغری در کمیسیون پزشکی به تشریح وضعیت وخیم جسمی و روحی خود پرداخت دیدار نازنین زاغری با دختر در زندان نازنین زاغری، شهروند ایرانی بریتانیایی که به اتهامات امنیتی در تهران زندانی است، مشکلات خود را برای اعضای کمیسیون پزشکی توضیح داد تا در صورت تایید کمیسیون پزشکی با آزادی مشروط او موافقت شود.نازنین زاغری در کمیسیون پزشکی به تشریح وضعیت وخیم جسمی و روحی خود پرداخت دیدار نازنین زاغری با دختر در زندان نازنین زاغری، شهروند ایرانی بریتانیایی که به اتهامات امنیتی در تهران زندانی است، مشکلات خود را برای اعضای کمیسیون پزشکی توضیح داد تا در صورت تایید کمیسیون پزشکی با آزادی مشروط او موافقت شود.

شامگاه سه شنبه ۱۶ مهر در قرعه‌کشی جایزه معروف یورومیلیونز که بزرگ‌ترین لاتاری اروپاست، بالاخره تمام پنج شماره عادی و دو شماره شانس یک بلیط بخت‌آزمایی‌ با شماره‌های قرعه‌کشی شده، همسان در آمد. شماره‌های بلیط برنده این دوره ۷، ۱۰، ۱۵، ۴۴ و ۴۹ و دو شماره شانس آن ۳ و ۱۲ بود. این وب‌سایت در ادامه افزود: «علی صیادی مسئول شناسایی بودە و در روستای «سالوک» از سوی افراد مسلح مورد هدف قرار گرفت. بعضی از افرادی که در بخت‌آزمایی یورومیلیونز شرکت می‌کنند به صورت گروهی و تحت قالب سندیکا چندین بلیط را همزمان با هم می‌خرند تا بخت بیشتری برای برنده شدن داشته باشند و بعد از برنده شدن مبلغ آن را بین هم تقسیم می‌کنند. او پس از آن به دلیل فشار عصبی ناچار شد برای مدتی روی صندلی بنشیند و بعد با کمک نگهبان روی پای خود بایستد و وارد اتاق شود. هنوز معلوم نیست برنده این دوره یورومیلیونز یک شخص است یا یک سندیکا، چون هنوز کسی برای دریافت این پول خود را معرفی نکرده است. تا زمان تنظیم این خبر، هیچ یک از احزاب و جریانات کردستانی مسئولیت کشتە شدن این عضو ادارە اطلاعات در بانه را بر عهدە نگرفتەاند. بیشتر بخوانید: رکورد جایزه مسابقات بخت آزمایی در سطح جهان شکسته شد از آخرین باری که یک نفر جایزه اول این قرعه‌کشی را برد تاکنون مبلغ این جایزه هر هفته دو بار بالا رفته بود. آقای رتکلیف درباره جلسه کمیسیون پزشکی نیز گفت که خانم زاغری به اعضای کمیسیون توضیح داد که از برخی از داروهای خود محروم شده است و با وجودی که از اضطراب و بیماری روحی در رنج است، گاهی در سلول انفرادی نگه داشته شده است.

اما از حدود دو هفته پیش این مبلغ روی ۱۷۰ میلیون پوند باقی مانده بود زیرا این حداکثر جایزه این بازی بخت‌آزمایی است و تا زمانی که کسی برنده نشده باشد، جایزه روی همین مبلغ می‌ماند. وب‌سایت هه‌نگاو نیز در آماری شش ماهه از ابتدای سال جاری از کشته شدن 17 عضو سپاه پاسداران و هنگ مرزی و همچنین زخمی شدن 11 نفر دیگر از این نیروها خبر داده است. /**/ /**/ /**/ نامه نازنین زاغری از زندان: کشورم سنگ مادران یمنی و فلسطینی را به سینه می‌زند اما لذت داشتن فرزندم را از من دریغ می‌کند اعضای کمیسیون دلیل خودداری از تحویل داروها را احتمال آسیب زدن خانم زاغری به خودش دانستند. به جز برندگان ردیف اول که حداقل جایزه این بخت‌آزمایی به مبلغ ۱۷ میلیون یورو را می‌برند، بسیاری از برندگان ردیف دوم نیز اغلب برنده جایزه‌های میلیونی می‌شوند. در آخرین قرعه‌کشی یورومیلیونز در روز سه‌شنبه گذشته، هر یک از ۶ نفر ردیف دوم نیز برنده یک جایزه ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار یورویی شدند که دو نفر از آنها فرانسوی بودند. برخی کاربران فرانسوی در شبکه‌های اجتماعی به طنز نوشته‌اند که اگر برکسیت تنها سه هفته جلو می‌افتاد، برنده یورومیلیونز دیگر یک فرد بریتانیایی نمی‌بود. خانم زاغری نیز پاسخ داد که در بیمارستان او را در اتاقی مانند سلول بستری کرده و با زنجیر به تخت بسته بودند؛ اقدامی که حال او را با شرایط وخیم روحی بدتر کرد. تاکنون تنها سه نفر توانسته‌اند برنده جایزه حداکثری ۱۷۰ میلیونی پوندی (یا ۱۹۰ میلیون یورویی) این بخت‌آزمایی شوند. مقامات به خانم زاغری نگفتند که نتیجه کمیسیون پزشکی و پاسخ درخواست آزادی او کی مشخص می‌شود.

نخستین بار یک نفر در سال ۲۰۱۲ که او هم بریتانیایی بود و دومین بار یک شهروند پرتغالی در سال ۲۰۱۴ جایزه حداکثری را بردند. آخرین بار نیز درست دو سال پیش بود که یک اسپانیایی با بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز برنده جایزه ۱۷۰ میلیونی شد. او همچنین با اشاره به دخترش گابریلا که به زودی برای مدرسه رفتن به انگلستان باز می‌گردد نوشت که «کشور من سنگ مادران سوری و یمنی و فلسطینی را به سینه می‌زند اما بر غم دوری مادری از فرزندش در خاک سرزمین خود چشم می‌پوشد و زجرش را با نظاره کردن رفتن کودک ۵ ساله‌اش صد چندان می‌کند. از زمان ایجاد یورومیلیونز در ۱۵ سال پیش تاکنون، فرانسه با ۱۰۵ برنده میلیونی در جایگاه نخست است و بریتانیا و اسپانیا به ترتیب با ۱۰۲ و ۱۰۰ برنده در جایگاه‌های بعدی قرار دارند. بلیط‌های بخت‌آزمایی یورومیلیونز در ۹ کشور اروپایی بریتانیا، فرانسه، اسپانیا، اتریش، بلژیک، لوگزامبورگ، جمهوری ایرلند، پرتغال و سوئیس فروخته می‌شود و در هر کشوری یک شرکت با هماهنگی شرکای خود در کشورهای دیگر مسئول فروش و تبلیغات بلیط‌هاست. هم‌رسانی این مطلب: . به نوشته گاردین، ظریف گفته بود که اگر بریتانیا این پول را که حدود ۴۰۰ میلیون پوند است آزاد می‌کرد، او نیز برای رهایی نازنین زاغری از زندان رایزنی می کرد. به نوشته گاردین، ظریف گفته بود که اگر بریتانیا این پول را که حدود ۴۰۰ میلیون پوند است آزاد می‌کرد، او نیز برای رهایی نازنین زاغری از زندان رایزنی می کرد.