یک فیزیکدان کانادایی ـ آمریکایی و دو فیزیکدان سوئیسی نوبل فیزیک ۲۰۱۹ را دریافت کردند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺یک فیزیکدان کانادایی ـ آمریکایی و دو فیزیکدان سوئیسی نوبل فیزیک ۲۰۱۹ را دریافت کردند

دیدار نازنین زاغری با دختر در زندان

آقای رتکلیف درباره شرایط نازنین زاغری در جلسه کمیسیون پزشکی گفت: «پای او هنگام ورود به اتاق بی حس شد و موجب شد زمین بخورد. او پس از آن به دلیل فشار عصبی ناچار شد برای مدتی روی صندلی بنشیند و بعد با کمک نگهبان روی پای خود بایستد و وارد اتاق شود.» اعضای کمیسیون دلیل خودداری از تحویل داروها را احتمال آسیب زدن خانم زاغری به خودش دانستند. خانم زاغری اما توضیح داد که برخی از داروها اصلا ارائه نشدند و او اگر هم می‌خواست به خودش آسیب بزند، راه‌های دیگری برای این کار بود.

نازنین زاغری، کارمند بنیاد خیریه تامسون‌ رویترز، ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ در حالی که به همراه دختر دو ساله‌اش پس از دیدار با خانواده در ایران قصد بازگشت به لندن را داشت، در فرودگاه بین المللی تهران بازداشت و سپس به اتهام‌های امنیتی به پنج سال زندان محکوم شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برندگان جایزه نوبل فیزیک ۲۰۱۹ اعلام شدتهران- ایرنا- جایزه نوبل فیزیک امسال ۲۰۱۹ به دو محقق سوییسی و یک محقق آمریکایی- کانادایی اعطا شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

دو آمریکایی و یک بریتانیایی جایزه نوبل پزشکی امسال را کسب کردنددو آمریکایی و یک بریتانیایی جایزه نوبل پزشکی امسال را کسب کردند کمیته نوبل دو دانشمند آمریکایی و یک دانشمند بریتانیایی را برای کشف روندی که طی آن سلول وجود اکسیژن را احساس کرده و به آن واکنش نشان می‌دهد، برنده جایزه نوبل پزشکی و فیزیولوژی ۲۰۱۹ اعلام کرد. بسیار عالی آفرین خداقوت 👏👏👏👏👌👌👌👌🌷🌷🌷
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

قهرمانی ایران در کاراته وان مسکو با ۳ طلا، یک نقره و یک برنزتیم‌های ملی کاراته مردان و زنان ایران در مجموع با کسب ۳ طلا، یک نقره و یک برنز عنوان قهرمانی ششمین مرحله لیگ برتر کاراته وان ۲۰۱۹ را از آن خود کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جایزه نوبل فیزیک مشترکاً به جیمز پیبلز، میشل مایور و دیدیه کوئلوز اعطا شد💢جایزه نوبل فیزیک سال ۲۰۱۹ میلادی بطور مشترک به جیمز پیبلز، پژوهشگر دانشگاه پرینستون همچنین میشل مایور و دیدیه کلوز، پژوهشگران سوئیسی اعطا شد جزئیات بیشتر🔽 💢نیمی از جایزه نوبل فیزیک سال ۲۰۱۹ به جیمز پیبلز به دلیل «اکتشافات نظری او در کیهان شناسی فیزیکی» و نیم دیگر مشترکاً به میشل مایور و دیدیه کوئلوز برای «کشف یک سیاره فراخورشیدی که در مدار ستاره‌ای مانند خورشید در گردش است» اعطا می‌شود جزئیات بیشتر:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نیوزیلند؛ کنشگران مقابله با تغییرات اقلیمی یک بانک را اشغال کردندجنبش «شورش علیه انقراض» به تغییرات اقلیمی معترضند و در پی آن هستند که با استفاده از «نافرمانی مدنی» در برابر شرکت‌های بزرگ بایستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردوغان: نظامیان آمریکایی عقب‌نشینی از شرق فرات را آغاز کردنداردوغان: نظامیان آمریکایی عقب‌نشینی از شرق فرات را آغاز کردند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »