یک شرکت حقوقی در کانادا: بازی ویدئویی فورتنایت اعتیادآور است

16/07/1398 06:53 ب.ظ

یک شرکت حقوقی در مونترال کانادا از دادگاه درخواست کرده است تا مجوز پیگرد قانونی یک بازی ویدئویی به نام «فورتنایت» را صادر کند.

یک شرکت حقوقی در مونترال کانادا از دادگاه درخواست کرده است تا مجوز پیگرد قانونی یک بازی ویدئویی به نام «فورتنایت» را صادر کند.به گفتۀ شرکت حقوقی Calex Légal، به نظر می‌رسد این بازی که از محبوبیت گسترده‌ای در سراسر جهان برخوردار شده، اعتیادآور است.

به گفتۀ شرکت حقوقی Calex Légal، به نظر می‌رسد این بازی که از محبوبیت گسترده‌ای در سراسر جهان برخوردار شده، اعتیادآور است. درخواست صدور چنین مجوزی به نمایندگی از والدین دو کودک ۱۰ و ۱۵ ساله انجام شده است که اثر این بازی بر کودکان را به کوکائین تشبیه کرده‌اند. به ادعای آنها این بازی باعث انتشار دوپامین در مغز نوجوانان می‌شود و آنها را به «فورتنایت» وابسته می‌کند.

وکلای این شرکت از دیگر افرادی که به مشکلی مشابه دچار شده‌اند دعوت کرده تا با آنها تماس بگیرند و به این ترتیب امکان پیگیری حقوقی این موضوع را افزایش دهند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

تجمع حزب‌الله، حضور زنان در بازی با کامبوج را منتفی می‌کند؟تهران- ایرناپلاس- اخیراً فراخوانی برای تجمع اعتراضی نسبت به حضور زنان در ورزشگاه‌ها منتشر شده است. هرچند سخنگوی ستاد امربه معروف و نهی از منکر آن را با خود بی‌ارتباط خوانده، اما پیش‌تر در سال ۹۴ و ۹۶ با صدور مجوز حضور زنان در ورزشگاه‌ها از سوی دولت، انصار حزب‌الله تجمع‌های اعتراضی مشابهی برگزار کرده بود. حضور زنان در ورزشگاه حق قانونی شونه تجمع حزب الله را منتفی میکنیم والا جانتان فدای یمن سوریه لبنان چهل ساله تو تحریم گذشت بقیه اشم فرقی نمیکنه؟ ما راحتیم

انتقاد توسک از جانسون: برکسیت بازی احمقانه ملامت یکدیگر نیستدونالد توسک: «شما به دنبال توافق نیستید، به دنبال تمدید مهلت برکسیت نیستید، به دنبال لغو جدایی هم نیستید، به کجا می روید؟»

آمریکا ۲۸ شرکت چینی را در ارتباط با نقض حقوق مسلمانان اویغور تحریم کرداز جمله شرکت‌های تحت تحریم می‌توان به شرکت نظارت ویدیویی «هایک‌ویژن» و «داهوآ» اشاره کرد که از بزرگترین شرکت‌های نظارتی چین هستند. ننگ است برمدعیان جهان اسلام. اويغورها بهانه است، ادامه جنگ تجاري است! امريكا هرگز براي مسلمانان اويغور اشك نميريزد! همانطور كه براي كردهاي سوريه نريخت و براي مدتي به عنوان ابزار چانه زني از انان استفاده كرد! همانطور كه به قتل عام كودكان فلسطيني و يمني توسط متحداني كه منافعش را تامين مي كنند اهميتي نمي دهد! دورغ بیش نیست

کارگران شرکت «آذرآب» اراک برای دومین روز متوالی اعتصاب کردندکارگران شرکت آذرآب اراک، طی دو روز متوالی اعتصاب کردند. آنها در محوطه شرکت جمع شدند و پیگیری وضعیت

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به انصراف شرکت چینی از قرارداد با ایران واکنش نشان داد🔺سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به انصراف شرکت چینی از قرارداد با ایران واکنش نشان داد ⚡️سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به انصراف شرکت چینی از قرارد با ایران گفت که ارزش ندارد [این شرکت‌ها] دارایی‌های خود را در خطر تحریم‌های آمریکا قرار دهند. اقتصاد جمهوری اسلامی فرو پاشیده و منتظر یه تلنگره بعد میگید آمریکا تروریست اقتصادی و زورگو نیست. زیباست خیلی عالیه. اشتغال مهندسان و کارگران ایرانی وقتی خودمان توان و علمش را داریم چکاریه بدهیم چین

شماری از کارگران شرکت «هفت‌تپه» در ایران بازداشت شدندکارگران هفت‌تپه از نگرانی بابت بازداشت کارگران نیشکر هفت‌تپه که برای دیدار با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس قصد آمدن به تهران داشتند؛ خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی

یک شرکت حقوقی در مونترال کانادا از دادگاه درخواست کرده است تا مجوز پیگرد قانونی یک بازی ویدئویی به نام «فورتنایت» را صادر کند.

به گفتۀ شرکت حقوقی Calex Légal، به نظر می‌رسد این بازی که از محبوبیت گسترده‌ای در سراسر جهان برخوردار شده، اعتیادآور است.

درخواست صدور چنین مجوزی به نمایندگی از والدین دو کودک ۱۰ و ۱۵ ساله انجام شده است که اثر این بازی بر کودکان را به کوکائین تشبیه کرده‌اند. به ادعای آنها این بازی باعث انتشار دوپامین در مغز نوجوانان می‌شود و آنها را به «فورتنایت» وابسته می‌کند.

وکلای این شرکت از دیگر افرادی که به مشکلی مشابه دچار شده‌اند دعوت کرده تا با آنها تماس بگیرند و به این ترتیب امکان پیگیری حقوقی این موضوع را افزایش دهند.

Notre cabinet annonce avoir déposé en Cour Supérieure du Québec, en fin de journée jeudi, une demande d'autorisation...