براساس نتایج یک نظرسنجی: محبوبیت پرزیدنت ترامپ در میان رای‌دهندگان مستقل افزایش یافته است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺براساس نتایج یک نظرسنجی: محبوبیت پرزیدنت ترامپ در میان رای‌دهندگان مستقل افزایش یافته است ⚡️یک نظرسنجی در آمریکا نشان می دهد که آراء پرزیدنت ترامپ در میان رای‌دهندگان مستقل در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ ایالات متحده افزایش یافته است.

دیدار نازنین زاغری با دختر در زندان

آقای رتکلیف درباره شرایط نازنین زاغری در جلسه کمیسیون پزشکی گفت: «پای او هنگام ورود به اتاق بی حس شد و موجب شد زمین بخورد. او پس از آن به دلیل فشار عصبی ناچار شد برای مدتی روی صندلی بنشیند و بعد با کمک نگهبان روی پای خود بایستد و وارد اتاق شود.» اعضای کمیسیون دلیل خودداری از تحویل داروها را احتمال آسیب زدن خانم زاغری به خودش دانستند. خانم زاغری اما توضیح داد که برخی از داروها اصلا ارائه نشدند و او اگر هم می‌خواست به خودش آسیب بزند، راه‌های دیگری برای این کار بود.

نازنین زاغری، کارمند بنیاد خیریه تامسون‌ رویترز، ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ در حالی که به همراه دختر دو ساله‌اش پس از دیدار با خانواده در ایران قصد بازگشت به لندن را داشت، در فرودگاه بین المللی تهران بازداشت و سپس به اتهام‌های امنیتی به پنج سال زندان محکوم شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

الت قطور فرعون در نشیمنگاه بانو ملانیا

تسلیت به گلوبالیستا و انگلیس و بی بی سی

یک نظرسنجی بین اعضای خانواده دونالد ترامپ؟

بنظر نمیاد البته امیدوارم جمهوری خواهان موفق شوند اما موافق سیاست ترامپ دیگر نیستم بنظرم در رابطه با ایران سیاست ضعیف دارد قدرت تصمیم گیری ندارد نگاه مردم جهان به عنوان اولین کشور قدرتمند دنیا به امریکا است

مثلا چقدر شده؟ از 2000 نفر شده 2003 نفر؟ عدد رقم درست درمون بده ببینیم چند چندیم

این مطلب رو رسانه دولتی امریکا نگه کی بگه ..

در تاریخ امریکا ترامپ ریس جمهور بی نظیر بودە است چهرای کە پایان یک عصر را نوید میدهد،بە قول کیسینجر»، نظریه‌پرداز راهبردی و سیاستمدار شناخته‌شده آمریکایی در همین باره گفته است: «به نظرم، ترامپ شاید یکی از همان چهره‌هایی در تاریخ باشد که گاه گاه برای اعلام پایان یک عصر سر برمی‌آور

as Trump has helped the Kurds, Trump will also help Iranian people. Trump is a businessman. He sells everyone. We can not trust Trump.

بهبود وضع اقتصادی, و اشتغال,در امریکا به بهای ریختن خون انسانها در خاورمیانه. میزان نظر سنجی افکار عمومی امریکاییان در این باره هم بالا خواهد بود؟

اینها تبلیغاته برای انتخابات پیش رو!یه مرد نژاد پرست که خودش هم آمریکایی اصیل نیست و سه روزنامه از ۵روزنامه ی معتبر در آمریکا بر علیه اش هستند و زبان دیپلماسی نداره و بیشتر یک شومن هست تا رئیس جمهور،چگونه در انتخابات بعدی با حضور جو بایرن و...رای میاره؟!

درآستانه استیضاح و افزایش محبوبیت🤔🤔😁

وای قدرت چه می کند برای رسیدن بهش دست به هرکاری می کنند همین که به قدرت رسیدند جولان می دن حاکمان ظالم دنیا و ایران برای نابودی ها کشتارها و کوچه می کنند به ضعیفها

دیگە کرد اعتماد نمیکنن بە ترمپ چون انسان میفروش برای پول

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قهرمانی ایران در کاراته وان مسکو با ۳ طلا، یک نقره و یک برنزتیم‌های ملی کاراته مردان و زنان ایران در مجموع با کسب ۳ طلا، یک نقره و یک برنز عنوان قهرمانی ششمین مرحله لیگ برتر کاراته وان ۲۰۱۹ را از آن خود کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

10 کشته و 27 زخمی در یک انفجار در جلال‌آباد افغانستاندر نتیجه یک حمله بر یک موتر حامل سربازان ارتش دوشنبه 7 اکتبر 2019 در شهر جلال آباد، 10 تن کشته و 27
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وقوع انفجار در کلاس درس در دانشگاه غزنی در جنوب افغانستانشاهدان عینی و پلیس غزنی به بی‌بی‌سی گفته که دقایق قبل انفجاری در داخل یک کلاس درس در دانشگاه غزنی در جنوب افغانستان رخ‌داده است. به گفته این افراد، انفجار تلفاتی نیز در پی‌داشته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سارا بهمنیار و دومین طلای پیاپی جهانی کاراته در یک ماه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک گروه کوهنوردی در استان ایلام ایران مفقود شدندیک گروه کوهنوردی در منطقه ویژدرون شهرستان ملکشاهی استان ایلام ایران مفقود شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ستارگان بایرن مونیخ یک روز پس از شکست، در جشن آبجوی اکتبر شرکت کردند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »