کشته شدن یک نیروی اطلاعاتی در شهرستان بانە کردستان

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یکی از نیروهای ادارە اطلاعات ایران در شهرستان بانە در استان روز دوشنبه 7 اکتبر توسط افراد مسلح

برپایە گزارش سازمان حقوق بشری «هەنگاو»، ظهر روز دوشنبە 7 اکتبر، یک نیروی اطلاعاتی ایران در بانە با هویت «علی صیادی» توسط افراد مسلح ناشناس کشتە شد.

این وب‌سایت در ادامه افزود: «علی صیادی مسئول شناسایی بودە و در روستای «سالوک» از سوی افراد مسلح مورد هدف قرار گرفت.» به گفته این منبع، پس از ترور این عضو اطلاعات، تمامی نیروهای مسلح بانە بە حالت آمادە‌باش در آمدند. تا زمان تنظیم این خبر، هیچ یک از احزاب و جریانات کردستانی مسئولیت کشتە شدن این عضو ادارە اطلاعات در بانه را بر عهدە نگرفتەاند.

پیشتر محمدپاکپور، فرماندە نیروی زمینی سپاه پاسداران طی مصاحبەای با «فارس» اعلام کرد که از ابتدای سال 98 دست کم 50 درگیری میان نیروهای سپاه پاسداران و نیروهای احزاب اپوزسیون حکومت روی دادە است. وب‌سایت هه‌نگاو نیز در آماری شش ماهه از ابتدای سال جاری از کشته شدن 17 عضو سپاه پاسداران و هنگ مرزی و همچنین زخمی شدن 11 نفر دیگر از این نیروها خبر داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

الهی شکر اینها خوداصل داعش تروریست وحشی هستند برای نابودی ایران وایرانی وخاور میانه و ایران اصلا امنیت ازدست رژیم اشغالگر داعش نیست

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

10 کشته و 27 زخمی در یک انفجار در جلال‌آباد افغانستاندر نتیجه یک حمله بر یک موتر حامل سربازان ارتش دوشنبه 7 اکتبر 2019 در شهر جلال آباد، 10 تن کشته و 27
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وقوع انفجار در کلاس درس در دانشگاه غزنی در جنوب افغانستانشاهدان عینی و پلیس غزنی به بی‌بی‌سی گفته که دقایق قبل انفجاری در داخل یک کلاس درس در دانشگاه غزنی در جنوب افغانستان رخ‌داده است. به گفته این افراد، انفجار تلفاتی نیز در پی‌داشته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

حمله مسلحانه در اتریش 5 کشته برجای گذاشتپنج عضو یک خانواده طی حمله مسلحانه در اتریش کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حوثی‌ها: شماری از سربازان سودانی در تعز یمن کشته یا زخمی شده‌اند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

غرق شدن کشتی پناهجویان در مدیترانه؛ دو کشته و چندین مفقود | DW | 07.10.2019در حالی که تلاش‌ها برای یافتن دیگر سرنشینان کشتی کوچک همچنان ادامه دارد، امدادگران تاکنون توانسته‌اند بیست و دو نفر را نجات دهند. این قایق کمی پس از نیمه شب دیشب در شرایط متلاطم و نامساعد جوی مدیترانه واژگون شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

انفجار بمب در جلال آباد افغانستان 10 کشته برجای گذاشتبر اثر انفجار موتورسیکلت بمب‌گذاری شده در شهر جلال آباد ولایت ننگرهار افغانستان 10 نفر کشته و 27 نفر دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »