آغاز تحقیقات پلیس بریتانیا در باره پارتی‌های دفتر جانسون | DW | 25.01.2022

05/11/1400 10:22:00 ب.ظ

جنجال برگزاری چند مورد مهمانی در مقر نخست‌وزیری بریتانیا در دوره محدودیت‌های سخت‌گیرانه کرونایی، به تحقیقات پلیس کشیده شده است. بوریس جانسون در تنگنای شدید سیاسی قرار گرفته و احتمالا در پارلمان رأی اعتماد نخواهد گرفت.

جنجال برگزاری چند مورد مهمانی در مقر نخست‌وزیری بریتانیا در دوره محدودیت‌های سخت‌گیرانه کرونایی، به تحقیقات پلیس کشیده شده است. بوریس جانسون در تنگنای شدید سیاسی قرار گرفته و احتمالا در پارلمان رأی اعتماد نخواهد گرفت. کرسیدا دیک، رئیس اسکاتلندیارد در کمیسیون شورای شهر لندن در این باره گفت: «می‌توانم تأیید کنم که پلیس متروپولیتن در حال تحقیق در باره نقض مقررات کرونا در ارتباط با یک رشته برنامه‌های برگزار شده است.

» به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید

بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا گفته است که در رابطه با تحقیقات پلیس"همکاری کامل" خواهد کرد. یک سخنگوی دفتر نخست‌وزیری گفت که جانسون تحقیقات پلیس را"کاملا صحیح" می‌داند و این تحقیقات می‌تواند برای افکار عمومی روشنگرانه باشد و"نقطه پایانی بر آنچه رخ داده بگذارد".

اما این تنها مهمانی دفتر نخست‌وزیری نبوده که بوریس جانسون در آن شرکت جسته و به خاطر آن تحت فشار سیاسی قرار گرفته است. هر روز افکار عمومی در معرض افشاگری‌های بیشتری در مورد پارتی های متعدد در زمان محدودیت‌های سختگیرانه کرونایی در کشور قرار می‌گیرد. headtopics.com

چقدر قوانین دست و ما گیر بابا بیا ایران مسئول تو چشم مردم نگاه میکنه دروغ میگه هیچ اتفاقی نمی افته

سخت است.

به گزارش رسانه‌های بریتانیا، جانسون به مناسبت جشن تولدش در سال ۲۰۲۰ نیز مقررات کرونا را نقض کرده است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

جولیان آسانژ می‌تواند استردادش را در دیوان عالی بریتانیا به چالش بکشدجولیان آسانژ در صورت استردادش به آمریکا ممکن است به ۱۷۵ سال زندان محکوم شود. هواداران بنیانگذار «ویکی‌لیکس» بر این باور هستند که تعقیب قضایی او خدشه به آزادی بیان محسوب می‌شود.

پلیس بلژیک در مقابله با معترضان به محدودیت‌های ناشی از کرونا گاز اشک‌آور شلیک کردده‌ها هزار نفر از مردم بلژیک روز یکشنبه سوم بهمن ماه در اعتراض به محدودیت‌های اجتماعی ناشی از ویروس کرونا به خیابان آمدند که این اعتراض به درگیری با نیروهای پلیس انجامید.

مدافع حقوق همجنسگرایان در زندان ارومیه در خطر اعدام است | DW | 25.01.2022یک کنشگر جامعه جامعه ال‌جی‌بی‌تی در ایران با اتهام 'فساد فی‌الارض' رو به رو شده و در خطر اعدام قرار دارد. عفو بین‌الملل می‌گوید زهرا صدیقی همدانی در زندان ارومیه مورد آزار و توهین و تهدید قرار گرفته است. اگه همجنسبازی فساد نیست، فساد دقیقا چیه؟

پژوهش جدید در آمریکا: ده دقیقه ورزش روزانه می‌تواند از هزاران مرگ در سال پیشگیری ‌کندپژوهش جدید در آمریکا: ده دقیقه ورزش روزانه می‌تواند از هزاران مرگ در سال پیشگیری ‌کند پیتر کاتزمرزیک، متخصص چاقی کودکان و مدیر اجرایی جمعیت و علوم بهداشت عمومی در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا، می‌گوید روش مورد استفاده برای انجام این مطالعه دقیق بود.

اسلام‌هراسی در میان افراد ثروتمند و تحصیل کرده در انگلیس رایج استدانشگاه بیرمنگام اعلام کرد که نگرش ضد اسلام یا مسلمانان در میان افراد ثروتمند و تحصیل کرده در انگلیس رایج است. - خبرگزاری آناتولی

رییس‌خانه مداحان: در پی اقدام دشمنان است که در هیات‌ها لخت می‌شوند