رییس‌خانه مداحان: در پی اقدام دشمنان است که در هیات‌ها لخت می‌شوند

05/11/1400 11:00:00 ق.ظ

رییس خانه مداحان انحراف در مداحی‌ها در کشور را مهندسی دشمن دانست و گفت در پی اقدامات این دشمنان شاهدیم در هیات یک ساعت فرد می‌خواند، عده‌ای لخت شده و سینه می‌زنند و نه آن فرد می‌فهمد چه می‌گوید و نه مردم می‌فهمند او چه می‌خواند. اخبار_ایران

«مرتضی طاهری»، روز سه‌شنبه، ۵ بهمن ۱۴۰۰، درباره مداحی در ایران گفت برخی جلسات مداحی در ایران هنجارشکنانه و روال و روند گذشته را تغییر داده است.

به گفته او این انحرافات مهندسی شده از سوی دشمنان است و در حال حاضر این دشمنان «مبارزه علنی ندارند زیرا مردم واکنش می‌دهند بنابراین به دنبال تغییر ریل هستند زیرا این قطار بازنمی‌ماند پس به دنبال منحرف کردن هستند».

طاهری گفت: «متاسفانه هنوز بسیاری باور نکرده‌اند که مداحی یک هنر است و باید برای یادگیری این هنر تلاش کرد و تنها دیمی رشد کردند». رییس خانه مداحان با اشاره دیدار «علی خامنه‌‌ای»، رهبر جمهوری اسلامی با مداحان در روز سوم بهمن ماه، گفت: «در ارتباط با یکی از مداحان جوان که در ماه‌های گذشته خطایی کرد و در فضای مجازی هم پیچید، جمله‌ای گفت که ما همینطوری بار آمدیم و کسی بالای سر ما نبوده است».

اخیراً «احمد رضا شرفی»، یکی از مداحان با گوشواره در مجلس روضه حاضر شده بود. این مدح متولد دهه هشتاد در نهایت مجبور به عذرخواهی شد. او در تاریخ ۲۷ آذر ۱۴۰۰ بر اثر ایست قلبی درگذشت. لخت شدن در مراسم ماه محرم و صفر طی سال‌های اخیر افزایش یافته است. headtopics.com

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

تمام پروازها در فرودگاه استانبول در پی بارش سنگین برف لغو شدندمقامات ترکیه در پی بارش برف سنگین در شهر استانبول به طور موقت تمام پروازهای فرودگاه اصلی این شهر را در روز دوشنبه ۲۴ ژانویه (۴ بهمن) به حالت تعلیق درآوردند.

اسلام‌هراسی در میان افراد ثروتمند و تحصیل کرده در انگلیس رایج استدانشگاه بیرمنگام اعلام کرد که نگرش ضد اسلام یا مسلمانان در میان افراد ثروتمند و تحصیل کرده در انگلیس رایج است. - خبرگزاری آناتولی

هدا خموش از نمایندگان طالبان در نروژ خواست زنان در بند را آزاد کنندیک روز پیش از آغاز رسمی گفت‌وگوهای نمایندگان طالبان با جامعه جهانی در اسلو، پایتخت نروژ، هدا خموش، نماینده جنبش زنان افغانستان از وزیر امور خارجه طالبان خواست فورا با کابل تماس بگیرد و بگوید دختران در بند را آزاد کنند.

اعلام آخرین جزییات آتش‌سوزی در یک مسافرخانه در میدان راه‌‌آهن/ نجات جان ۳۰ مسافر+ فیلمسخنگوی سازمان آتش‌نشانی با اعلام جزییات آتش‌سوزی در یک مسافرخانه در میدان راه‌آهن از نجات جان حدود ۳۰ مسافر گرفتار شده در آتش و دود خبر داد.

یک کشته و یک مصدوم بر اثر آتش‌سوزی در مسافرخانه‌ای در میدان راه‌آهن تهراندر پی حادثه آتش‌سوزی در مسافرخانه‌ای در میدان راه‌آهن تهران که منجر به محبوس شدن ۳۰ مسافر در ساختمان شده بود، یک نفر کشته و یک نفر مصدوم شد. جلال ملکی، سخنگوی سازمان...

خطیب‌زاده درباره آزادی آمریکایی‌های زندانی در ایران: پیش‌شرط نمی‌پذیریم اما در کمترین زمان قابل حل استاظهارات خطیب‌زاده در واکنش به سخنان رابرت مالی است که گفته بعید است آمریکا بدون آن که تهران چهار شهروند آمریکایی «گروگان» را آزاد کند، با ایران به توافقی برسد و آزادی آنها را یک پیش‌شرط برای رسیدن به توافق هسته‌ای دانسته است. ماله کشان کجایید ... افتادن به التماس .. ماله هاتون آماده کنید 🤣🤣🤣 پیش شرط را نمیپذیرد ولی پیش شرط را می پذیرد😏 ضمنا سیامک دهقانپور نمیخاد غرامت از پول ملت!! سفره ای هست پهن بالاخره اینقدر هم پهنا داره که برادر قمیکلا کنگلس هم سهمی ببره.. دهقانپور بابت سیبیلهای سیاه تار کلفتش که بخاطر ربودن پیش از موعد مسیح، پیش بینی کرده بود رو زد غرامت بگیر ما هم پلن B داریم :) اینم برا اونایی که میگن ما ترسیدیم میخوایم زندانی هایی که ارازش و اوباش آمریکایی اند رو آزاد کنه آمریکا وضعیت بحرانی کشور خودش رو جمع کنه بعد..