روسیه الکسی ناوالنی و حامیانش را تروریست اعلام کرد | DW | 25.01.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

روسیه منتقد کرملین و سیاستمدار محبوس را در فهرست رسمی 'تروریست‌ها و افراط‌گرایان' قرار داد. نام لیوبوف سوبول، یکی از نزدیکان ناوالنی، که در تبعید زندگی می‌کند و دیگر حامیان او نیز در این فهرست وارد شده‌ است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

روسیه منتقد کرملین و سیاستمدار محبوس را در فهرست رسمی"تروریست‌ها و افراط‌گرایان" قرار داد. نام لیوبوف سوبول، یکی از نزدیکان ناوالنی، که در تبعید زندگی می‌کند و دیگر حامیان او نیز در این فهرست وارد شده‌ است.

اواسط ژانویه، ایوان ژدانوف و لئونید ولکوف از همراهان معروف ناوالنی نیز در لیست تروریبستی روسیه قرار گرفتند. ناوالنی پس از بهبودی، به کشورش برگشت اما به محض ورود بازداشت شد و پس از محاکمه، به اتهام اختلاس حکم گرفت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خامنه‌ای، اردوغان، پوتین و شی جین پینگ؛ محور شرارت

آزادیخواهان را آزاد بگذارید.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نام ناوالنی به فهرست «تروریست‌ها» در روسیه افزوده شدسخنگوی جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تصمیم جدید مقامات روسیه را «غیرقابل قبول» خواند و «سرکوب ادامه‌دار صداهای منتقد در جامعه روسیه» را محکوم کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بلینکن: موضوع ایران به هیچ وجه دست آمریکا را در مسئله روسیه و اوکراین نبسته استانتونی بلینکن می‌گوید مسئله تهاجم احتمالی روسیه به اوکراین یک نگرانی بین‌المللی است و باید نیز چنین باشد، زیرا برخی اصول روابط بین‌الملل را در معرض خطر قرار داده است. کارمندان رادیو فردا جمیعأ کیرم از پهنا تو کص زناتون( وزنها) تو حلقشون بخصوص کیانوش فرید صدا کیری انگاری 🍆توکونشه حرف میزنه زنیکه جنده دوزاری 🍆🍆🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

هدا خموش از نمایندگان طالبان در نروژ خواست زنان در بند را آزاد کنندیک روز پیش از آغاز رسمی گفت‌وگوهای نمایندگان طالبان با جامعه جهانی در اسلو، پایتخت نروژ، هدا خموش، نماینده جنبش زنان افغانستان از وزیر امور خارجه طالبان خواست فورا با کابل تماس بگیرد و بگوید دختران در بند را آزاد کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بلینکن: نقش روسیه در مذاکرات اتمی ایران ربطی به بحران اوکراین ندارد | DW | 23.01.2022وزیر خارجه آمریکا تأکید کرد که نقش روسیه در مذاکرات هسته‌ای با ایران در وین 'کوچکترین ربطی' با بحران اوکراین ندارد. وزیران ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا و آمریکا در رابطه با بحران اوکراین جلسه مشورتی برگزار می‌کنند. اگر اینطور نباشد غیرقابل بررسیست.ایران موضع خود را دارد اصلا همچو چیزی محاله که بی‌ربط باشند کم تجربه ای ....
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

euronews - اخبار بین المللی در مورد تنش مرزی روسیه و اوکراینتخلیه نخستین محموله سلاح‌ ارتش آمریکا در خاک اوکراین آخرین خبرها و گزارش‌ها درباره تنش‌های مرزی اوکراین و روسیه را در صفحه مخصوص وب‌سایت یورونیوز دنبال کنید: Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روسیه از نقش آمریکا در افزایش تنش با اوکراین ابراز نگرانی کردروسیه اعلام کرد که این کشور از نقش آمریکا در افزایش تنش میان مسکو-کی‌یف نگران است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »