گفتگو با ریچارد رتکلیف درباره انتقال نازنین زاغری به بخش روان پزشکی بیمارستان

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دولت بریتانیا با نگرانی از وضعیت نازنین زاغری رتکلیف، شهروند ایرانی - بریتانیایی زندانی در ایران، خواهان آزادی او شده است.

پیشتر، همسر او گفته بود که خانم زاغری پریروز از زندان به بخش روانپزشکی بیمارستان امام خمینی تهران منتقل شده است.

ریچارد رتکلیف گفته نگران است که هدف از این کار، منزوی کردن خانم زاغری باشد تا او را مجبور به امضای مدارکی کنند. خانم زاغری بیش از سه سال پیش در فرودگاه امام خمینی تهران بازداشت شد. او به جرم جاسوسی به پنج سال زندان محکوم شده. خانم زاغری اتهام‌ها را رد کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نازنین زاغری-رتکلیف به 'بخش روان‌درمانی بیمارستان منتقل شد'کمپین آزادی نازنین زاغری می گوید که این شهروند ایرانی بریتانیایی از بیمارستان به بخش روان پزشکی بیمارستانی در تهران منتقل شده است. آقای رتکلیف گفت که همسرش روز دوشنبه به بیمارستان منتقل شد و آنجا زیر نظر سپاه پاسداران است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

گفتگو با برایان هوک درباره تازه‌ترین اقدامات آمریکا علیه جمهوری اسلامی🔺گفتگو با برایان هوک درباره تازه‌ترین اقدامات آمریکا علیه جمهوری اسلامی آقای هوک سه شنبه ۲۵ تیرماه در حاشیه یک نشست در واشنگتن در پاسخ به بخش فارسی صدای آمریکا گفت که رئیس جمهوری آمریکا برای این کار عجله ای ندارد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اعلام آمادگی پوتین برای گفتگو با اروپا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گریفیتس: با خالد بن سلمان درباره راه حل سیاسی در یمن گفت‌وگو کردممارتن گریفتس، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن دوشنبه 15 ژوئیه در سفرش به ریاض، گفت:
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تاکید شاهزاده خالد بن سلمان در گفت‌وگو با گریفتس بر حمایت سعودی از ملت یمنشاهزاده خالد بن سلمان بن عبدالعزیز آل سعود، جانشین وزیر دفاع پادشاهی عربی سعودی، دوشنبه 15 ژوئیه گفت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

گفتگوی وزرای امور خارجه ترکیه و دانمارکمولود چاووش‌اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه به‌صورت تلفنی با «جپ کوفود» همتای دانمارکی خود گفتگو کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »