تاکید شاهزاده خالد بن سلمان در گفت‌وگو با گریفتس بر حمایت سعودی از ملت یمن

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تاکید شاهزاده خالد بن سلمان در گفتگو با گریفتس بر حمایت سعودی از ملت یمن

که در گفت‌وگو با مارتن گریفتس، فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن، بر حمایت سعودی از ملت یمن تاکید کرده است.

شاهزاده خالد بن سلمان بر حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» نوشت: «امروز با فرستاده سازمان ملل به یمن، مارتن گریفتس دیدار کردم و نزد او بر حمایت سعودی از ملت یمن برادر و ضرورت توقف دخالت‌های جنایت‌کارانه ایران در امور یمن تاکید کردم و از جمله این‌که راه حل سیاسی مورد حمایت ما به تعهد کامل شبه‌نظامیان حوثی به توافق‌های یمنی‌ از جمله آن توافق استکهلم، نیاز دارد».

از سویی مارتن گریفتس، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن دوشنبه 15 ژوئیه در سفرش به ریاض، گفت: «گفت‌وگوهایی را با خالد بن سلمان درباره راه حل سیاسی در یمن انجام دادم.»پیشتر منابعی در دولت قانونی یمن، اعلام کرده بودند مارتن گریفتس، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن طی سفر روز دوشنبه خود به سعودی مذاکراتی را با مقامات دولت قانونی یمن انجام خواهد داد.

سفر فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن به سعودی در پی دیدارهای او در مسکو و واشینگتن و سفر‌های او به تعدادی از کشورهای منطقه انجام می‌شود. گریفتس در حالی برای ادامه رایزنی‌ها به ریاض بر می‌گردد که 3 هفته پیش در راستای تلاش‌های بین‌المللی برای احیای روند سیاسی در یمن، پایتخت سعودی را برای انجام سفرهایی به مقصد مسکو، ابوظبی، مسقط و واشینگتن ترک کرده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گریفیتس: با خالد بن سلمان درباره راه حل سیاسی در یمن گفت‌وگو کردممارتن گریفتس، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن دوشنبه 15 ژوئیه در سفرش به ریاض، گفت:
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

خشم وزیر خارجه بحرین از افشاگری رسانه‌ قطری درباره طرح‌های خرابکارانه رژیم منامه- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim«خشم وزیر خارجه بحرین از افشاگری رسانه‌ قطری درباره طرح‌های خرابکارانه رژیم منامه» خالد بن حمد بن عیسی آل‌خلیفه: رسانه‌های قطر منعکس کننده سیاست‌های توطئه آمیز یک کشور قانون شکن علیه بحرین و امنیت و ثبات منطقه است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

گریفیتس: با خالد بن سلمان درباره راه حل سیاسی در یمن گفت‌وگو کردممارتن گریفتس، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن دوشنبه 15 ژوئیه در سفرش به ریاض، گفت:
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سیدجواد میری در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین: از مفاتیح‌الجنان به اینستاگرام رسیده‌ایمسید جواد میری عضو هیئت علمی (دانشیار) پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی گفت: فضای مجازی را چگونه باید مدیریت کرد؟ با فیلتر؟ با فیلترینگ؟ یا چند نفر باید در دادستانی تصمیم بگیرند که فیلتر کنند یا فیلتر را بشکنند! باید از این فضاها بیرون بیاییم. رسانه های رسمی برای این با اینستاگرام مخالفن! چون انحصار رو ازشون گرفته و هر کس میتونه مرجعی بشه برا خودش
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

امر به معروف با ضرب و شتم؛ گفت‌وگو با دختر جوانی که در اتوبوس کتک خورد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »