آیا قتل میترا استاد غیرعمد بود؟ جلسه دوم دادگاه محمدعلی نجفی در گفتگو با امید منتظری

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 4 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 5%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران، در دومین جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد، همسرش، اتهام قتل عمد را رد کرد و گفت که او غیرارادی به خانم استاد شلیک کرده است.

او همچنین مهدورالدم بودنِ میترا استاد را رد کرد. در فقه اسلامی مهدورالدم کسی است که ریختن خونش جایز است. در اولین جلسه دادگاه، نماینده دادستان گفته بود که آقای نجفی ریختن خون میترا استاد را جایز می‌دانسته.

آقای نجفی در دادگاه توضیح داد که در روز حادثه چه اتفاقی افتاد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دومین جلسه دادگاه قتل میترا استاد؛ نجفی: بازپرس می‌خواست «مهدور الدم» را در دهان من بگذارددومین جلسه محاکمه محمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران، به اتهام قتل همسر خود، میترا استاد، برگزار شد. به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی در این جلسه اعلام کرد که اتهام «قتل عمد» را قبول ندارد. او همچنین گفت
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مشروح دومین جلسه رسیدگی به پرونده «محمدعلی نجفی»دومین جلسه رسیدگی به پرونده قتل «میترا استاد» همسر دوم محمدعلی نجفی برگزار شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دادگاه قتل میترا استاد| نجفی: قتل عمد را قبول ندارم؛ احتمالا تیر غیرمستقیم به میترا خورده است- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimرشتو ۱/ نجفی: هیچ‌وقت مدعی مهدورالدم بودن میترا نبودم؛ نامه‌ای که نوشتم عجولانه بود؛ احساس می‌کردم از نظر اعتقادی باهم فاصله داریم میترا به من ناسزا می‌گفت؛ در چند مورد گذشته با شدت گرفتن بحث، میان من و میترا برخورد فیزیکی صورت گرفته بود میترا_استاد ۲/ نجفی: تمام ماجرا در حدود ٢ تا ٣ دقیقه طول کشید نفهمیدم چه شد و عصبانیت و خشم بر روی من مستولی شد تصور می‌کردم مجوز حمل سلاح تمدید شده است می‌خواستم داخل حمام بروم و به او بگویم که باید راجع به طلاق تصمیم بگیریم و اگر او مخالفت کرد باید به نحوی کار را برای جدایی تمام کنم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

'اتهام قتل عمد را قبول ندارم' | DW | 17.07.2019دومین جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد، همسر دوم محمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران، صبح چهارشنبه ۲۶ تیرماه برگزار شد. به گزارش ایسنا در این جلسه پسر میترا استاد هم حضور داشت که قاضی از خبرنگاران خواست عکسی از او منتشر نکنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وکیل خانواده میترا استاد: ادعاهای نجفی ناجوانمردانه بود- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimرشتو ۴/ حاجیلویی وکیل خانواده میترا_استاد: باید حرف اولیای دم را بزنم، آنها حالشان بد است، گلایه‌مند هستند که چرا یکبار به مهیار سر نزدند، مهیار مادر خود را عریان در حمام دیده، چگونه باید به زندگی خود ادامه دهد نجفی ۵/ حاجیلویی: آقای نجفی لکسوز خود را فروختند، پول را در حساب ریختند اما پول از حساب خالی شد تا پولی به اولیای‌دم مقتول نرسد، اجازه می‌دادند حداقل پولی به آنها برسد تا با استفاده از روانشناس آلام آنها التیام پیدا کند میترا_استاد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

محمدعلی نجفی: میترا استاد نه 'مهدورالدم' بود، نه 'پرستو'محمدعلی نجفی در دومین جلسه دادگاه رسیدگی به قتل میترا استاد گفت که او 'مهدورالدم' بودن میترا استاد را 'اصلا' در دفاعیات مطرح نکرده است. آقای نجفی همچنین گفت 'در هیچ جا و هیچ زمانی'، در مورد همسر مقتولش از لفظ 'پرستو' استفاده نکرده است. آقای نجفی وکیل خود را هم برکنار کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »