گفتگو با برایان هوک درباره تازه‌ترین اقدامات آمریکا علیه جمهوری اسلامی

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺گفتگو با برایان هوک درباره تازه‌ترین اقدامات آمریکا علیه جمهوری اسلامی آقای هوک سه شنبه ۲۵ تیرماه در حاشیه یک نشست در واشنگتن در پاسخ به بخش فارسی صدای آمریکا گفت که رئیس جمهوری آمریکا برای این کار عجله ای ندارد.

برایان هوک نماینده ویژه وزارت خارجه در امور ایران می‌گوید با اینکه جمهوری اسلامی همه تلاش های ایالات متحده برای یافتن راه حل دیپلماتیک رد کرده، آمریکا عجله ای ندارد.

ما همه اقدامات برای حل اختلافاتمان با ایران را در قالب دیپلماتیک انجام داده ایم اما ایران اقدامات دیپلماتیک ما را به دَفَعات رد کرده است. پرزیدنت ترامپ و وزیر خارجه پمپئو بیش از یکسال است که آشکارا گفته اند که برای انجام مذاکره آمادگی دارند. اما ایران تلاشهای شینزو آبه نخست وزیر ژاپن و دیگران را رد کرده است. دیدگاه پرزیدنت ترامپ این است که زمان زیادی در اختیار داریم. ما از سیاست خارجه مان در قبال ایران راضی هستیم زیرا نتیجه داده است.

آنها رتبه یکم حمایت از تروریسم را در جهان دارند. وقتی که چنین کشوری خواستار غنی سازی در چارچوب برنامه اتمی است باور داریم که مجوز دادن به غنی سازی سیاست درستی نیست. آنها به مدت ده سال اینکار را کردند تا دولت اوباما ممنوعیت غنی سازی اعمال شده از سوی سازمان ملل را برداشت و به آنها مجوز غنی سازی داد.هیچ شرکتی تقاضای حضور در اینستکس را نکرده است. هیچ شرکتی نمیخواهد تحریمهای آمریکا را دور بزند؛ زیرا بازار آمریکا را نسبت به ایران ترجیح می دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برایان هوک: قرار نیست با ظریف دیدار کنیمبرایان هوک: قرار نیست با ظریف دیدار کنیم نماینده ویژه آمریکا در امور ایران گفت که هیچ یک از مقامات آمریکایی قرار نیست با وزیر امورخارجه ایران در نیویورک دیداری داشته باشند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برایان هوک: هیچ مقام آمریکایی با ظریف دیدار نخواهد کردبرایان هوک، نماینده ویژه ایالات متحده در امور ایران، گفت در طی دوران حضور محمدجواد ظریف در نیویورک، هیچ مقام دولت آمریکا با او دیدار نخواهد کرد. \r\n هوک در گفت‌وگو با شبکه فاکس‌نیوز با اشاره به این‌که
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برایان هوک: با پلیس دیپلماتیک همکاری می‌کنیم که محدودیت حرکتی ظریف رعایت شودبرایان هوک : با پلیس دیپلماتیک همکاری می‌کنیم که محدودیت حرکتی ظريف رعایت شود طبق محدودیت حرکتی اعمال شده برای وزیر خارجه ایران، او فقط اجازه دارد در محدوده‌ای حدود ۴۸۳ متر (کمتر از نیم کیلومتر) حرکت داشته باشد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هیچ دیداری میان مقام‌های دولت آمریکا و ظریف در نیویورک صورت نمی‌گیردبرایان هوک امکان هر گونه دیدار میان ظریف مقام‌های آمریکایی را در جریان سفر ظریف به نیویورک منتفی دانست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

همکاری آمریکا و آرژانتین برای مبارزه با تروریسم ایران و حزب الله لبنانایالات متحده آمریکا اعلام کرد که از تلاش‎های جدید آرژانتین برای مبارزه با عاملان تروریسم وابسته به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

برخورد آمریکا با مهاجران غیرقانونی تشدید می‌شوددولت آمریکا مقابله با مهاجران غیرقانونی در این کشور را از امروز تشدید می‌کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »