نازنین زاغری-رتکلیف به 'بخش روان‌درمانی بیمارستان منتقل شد'

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نازنین زاغری-رتکلیف در 'بخش روان‌درمانی بستری شد'

کمپین آزادی نازنین زاغری می گوید که این شهروند ایرانی بریتانیایی از بیمارستان به بخش روان پزشکی بیمارستانی در تهران منتقل شده است.

پدر خانم زاغری گفت که او روز سه شنبه سعی کرد در بیمارستان به عیادت دخترش برود اما اجازه دیدن او را پیدا نکرد و افزود نازنین اجازه تماس با خانواده را نداشته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رای مجلس به دهقان به عنوان عضو حقوقدان شورای نگهبان به معنی قبولی استعفای ایشان استپس از رای مجلس به یک نماینده مجلس برای عضویت در شورای نگهبان نایب رئیس مجلس از زحمات این نماینده تشکر کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مهندس وزارت نفت ایران دختر 7ساله خود را به منظور «فرستادن به بهشت» به قتل رسانددادستانی شهرستان جم ایران دوشنبه 15 ژوئیه اعلام کرد که یک مهندس رسمی وزارت نفت این کشور دختر هفت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

به هر مسافری که به ایران می‌آید با بوی زباله خوش‌آمد گفته می‌شودنماینده تهران گفت: جایی که نزدیک به فرودگاه امام(ره) است به کانون دفن زباله تبدیل شده است، یعنی به هر مسافری که به کشور ما می‌آید با بوی زباله خوش آمد گفته می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سقوط مینی بوس به دره 13 نفر را به کام مرگ کشیدسقوط مینی‌بوس در محور داران-خوانسار ۱۳ کشته برجا گذاشت مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از سقوط یک مینی‌بوس در جاده داران-خوانسار به دره خبر داد و گفت: متاسفانه در این حادثه ۱۳ نفر جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روایت حدادعادل از واکنش رهبرانقلاب به مطالب مرتبط به ایشان- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«روایت حدادعادل از واکنش رهبرانقلاب به مطالب مرتبط به ایشان» عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: بعد از انتشار مصاحبه‌ام درباره رهبرانقلاب، مجله را به ایشان نشان دادم، فرمودند: مطالبی را که درباره خودم باشد نمی‌خوانم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پایان مهلت فیفا به فدراسیون فوتبال ایران| همچنان درهای ورزشگاه به روی زنان بسته استپایان مهلت فیفا به فدراسیون فوتبال ایران| همچنان درهای ورزشگاه به روی زنان بسته است ضرب الاجل فیفا به فدراسیون فوتبال ایران در حالی امروز به پایان رسید که هنوز مسئولان جمهوری اسلامی اجازه بازشدن درهای ورزشگاه‌ها را به روی زنان نداده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »