پنج تجمع کارگران و معلمان در یک روز؛ به حقوق و قرارداد ما رسیدگی کنید

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

۵ تجمع اعتراضی توسط کارگران و معلمان برگزار شد. «عدم اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل، حق بیمه پرداخت‌نشده، حقوق معوقه، عدم همسان‌سازی حقوق و نقض عدالت دستمزدی» از دلایل برگزاری تجمعات امروز بوده است. جزییات بیشتر 👇 اخبار_ایران تهران خوزستان مجلس هفت_تپه

استان وایر- پنج تجمع اعتراضی توسط کارگران و معلمان برگزار شد. «عدم اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل، حق بیمه پرداخت نشده، حقوق معوقه، عدم همسان‌سازی حقوق و نقض عدالت دستمزدی» از دلایل برگزاری تجمعات امروز کارگران و معلمان بوده است.کارگران بخش صنعت مجتمع نیشکر هفت تپه از روز یکشنبه به دلیل عدم محاسبه حقوق ایام اعتصاب ، کار در کارخانه را متوقف کرده‌اند.

کارگران هفت‌تپه درباره مطالبات کارگران غیر نیشکری که همچنان در مقابل ساختمان فرمانداری شهرستان شوش جمع می‌شوند نیز اضافه کردند: «انتظار این است که شرایطی برایشان فراهم کنند که بار دیگر در مزارع چغندر قند یا سایر بخش‌های هفت تپه مشغول کار شوند.» از 85 روز پیش، کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه به دنبال عدم پرداخت حقوق‌ها در سال جدید، تصمیم به اعتصاب و اعتراض علنی گرفتند. تجمعات اعتراضی آن‌ها در۸۰ روزی که از آن می‌گذرد، تنها در ایام عاشورا و تاسوعا برگزار نشد.

آموزشیاران و آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی در ادامه تجمع دیروز، شب گذشته را به همراه خانواده‌ خود در خیابان و پارک حوالی ساختمان مجلس سپری کردند و صبح امروز، دومین اعتراض خود را برگزار کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برگزاری سه تجمع کارگران مخابرات راه دور، روستایی و پیمانکاران مخابراتی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

قتل پنج فرزند به دست مادر؛ بهت عمومی در زولینگن | DW | 05.09.2020خودکشی ناموفق یک زن ۲۷ ساله پس از کشتن پنج فرزندش، افکار عمومی را تکان داده است. جزییات امر روشن نیست زیرا عامل فاجعه در بیمارستان بستری است و تنها بازمانده خانواده، پسری ۱۱ ساله است که هنگام ارتکاب قتل در مدرسه بود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دلایل برگزاری هفت تجمع کارگری: بلاتکلیفی، ۳۶ ماه بیمه و حقوق معوقه، خلع ید بخش خصوصی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تجمع پذیرفته نشدگان آزمون استخدامی نهضت مقابل مجلس
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

معترضان به نتانیاهو و دولتش شنبه‌ها تجمع می‌کنندصدها نفر نیز در شهر قیصریه و در مقابل خانه شخصی آقای نتانیاهو دست به تظاهرات زدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کفاشیان: خدا کمک کرد محروم شدم!/ ممنوعیت جذب خارجی‌ها خلاف استکفاشیان: *خدا کمک کرد محروم شدم! *از نفس کشیدن هم محروم شده بودم *به خاطر محرمانه بودن، ممکن بود من هم قرارداد ویلموتس را امضاء کنم *ممنوعیت جذب خارجی‌ها خلاف است *تیم‌های ایرانی ضعیف می‌شوند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »