قتل پنج فرزند به دست مادر؛ بهت عمومی در زولینگن | DW | 05.09.2020

15/06/1399 09:55:00 ب.ظ

خودکشی ناموفق یک زن ۲۷ ساله پس از کشتن پنج فرزندش، افکار عمومی را تکان داده است. جزییات امر روشن نیست زیرا عامل فاجعه در بیمارستان بستری است و تنها بازمانده خانواده، پسری ۱۱ ساله است که هنگام ارتکاب قتل در مدرسه بود.

خودکشی ناموفق یک زن ۲۷ ساله پس از کشتن پنج فرزندش، افکار عمومی را تکان داده است. جزییات امر روشن نیست زیرا عامل فاجعه در بیمارستان بستری است و تنها بازمانده خانواده، پسری ۱۱ ساله است که هنگام ارتکاب قتل در مدرسه بود. عصر شنبه پنجم سپتامبر، گروه کثیری از مردم با افروختن شمع در سکوت، یاد کودکان قربانی را گرامی داشتند. برخی در شبکه‌های اجتماعی پیشنهاد گشایش حسابی برای تامین هزینه دفن بچه‌ها را داده‌اند.

جزییات این فاجعه هنوز روشن نیست و از بین شش فرزند، تنها یک پسر ۱۱ ساله زنده مانده که هم اینک نزد مادربزرگش در مونشن گلادباخ به سر می‌برد. اعلام شده که این پسربچه و مادربزرگش تحت رسیدگی و مراقبت‌های خاص روحی قرار دارند و باید به آنها زمان داد تا از شوک واقعه بیرون بیایند.

آنچه روشن است این که مادر ۲۷ ساله فرزندان یک تا هشت ساله‌اش را پس از بیهوش کردن آنها، خفه کرده است. تنها فرزند بازمانده، در ساعت وقوع جنایت، مدرسه بوده و به همین دلیل جان سالم به در برده است. عامل جنایت بعد از ارتکاب قتل، خودش را در دوسلدورف زیر قطار انداخت اما با وجود جراحات سنگین، زنده ماند.

دادستانی حکم جلب او را صادر کرده اما این زن هنوز در وضعیتی نیست که بتواند بازجویی پس دهد. روز شنبه هیچ اطلاعات جدیدی از وضعیت جسمانی او منتشر نشد. "اداره جوانان" منطقه که به خوبی با شرایط این خانواده آشنا بوده، در اطلاعیه‌ای گفته است: «این خانواده حمایت‌های لازم را از این اداره دریافت می‌کرد و حتی پیشنهاد کمک‌های اضافی را داده بود.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

پنج کشته در تیراندازی داخل خانه‌ای در نزدیکی تورنتو کانادا - BBC News فارسیپلیس می‌گوید مظنون به این تیراندازی هم در میان کشته شدگان است و احتمالا با شلیک به خود خودکشی کرده است. تمامی قربانیان این تیراندازی اعضای یک خانواده‌اند؛ از جمله دو کودک.

هشدار هواشناسی درباره وقوع رگبار در پنج استاندر مناطق شمال و شمال شرق آذربایجان شرقی، بخش‌های از استان اردبیل، جنوب آذربایجان شرقی و شمال استان زنجان رگبار خواهد بارید

بیست و پنج عضو طالبان در غرب افغانستان کشته شدندوزارت دفاع افغانستان از کشته شدن 25 عضو گروه طالبان در ولایت هرات در غرب این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

چرا القاعده در سوریه ساکت است؟ - BBC News فارسیحدود دو ماه است که هیچ صدایی از یک گروه وابسته به القاعده در سوریه شنیده نشده است و سرنوشت این سازمان در این کشور نامعلوم است.

جریان اصلاحات در مقاطعی نظارت استصوابی را بی‌اثر کرده استمحمود میرلوحی گفت: نظارت استصوابی از مجلس چهارم شکل گرفته است، ولی چه شد که جریان اصلاحات توانست در سال 1392 و 1394 این مهندسی را بی‌اثر کند؟ دلیل آن سیاست‌ها و اقداماتی بود که بر ترجیح منافع ملی بر منافع جریانی تاکید کرد و جریان اصلاحات توانست تعیین‌کننده میدان سیاست باشد.

آن چه لازم است در مورد سرطان روده بزرگ بدانیمآن چه لازم است در مورد سرطان روده بزرگ بدانیم در پی مرگ چدویک بوزمن، بازیگر ۴۳ ساله آمریکایی، بر اثر ابتلا به سرطان روده بزرگ، خیلی‌ها ممکن است در مورد این بیماری، به ویژه در مورد خطر آن در افراد جوان‌تر، سوالاتی داشته باشند.