قتل پنج فرزند به دست مادر؛ بهت عمومی در زولینگن | DW | 05.09.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خودکشی ناموفق یک زن ۲۷ ساله پس از کشتن پنج فرزندش، افکار عمومی را تکان داده است. جزییات امر روشن نیست زیرا عامل فاجعه در بیمارستان بستری است و تنها بازمانده خانواده، پسری ۱۱ ساله است که هنگام ارتکاب قتل در مدرسه بود.

زولینگن، شهری در ایالت شمال‌غربی نوردراین‌وستفالن آلمان، سوگوار پنج کودک یک تا هشت ساله است که خفه شده و به قتل رسیده‌اند. تنها مظنون ماجرا، مادر ۲۷ ساله‌ خانواده است که به تنهایی بچه‌ها را بزرگ می‌کرد و از آخرین همسرش یک سال قبل جدا شده بود.

آنچه روشن است این که مادر ۲۷ ساله فرزندان یک تا هشت ساله‌اش را پس از بیهوش کردن آنها، خفه کرده است. تنها فرزند بازمانده، در ساعت وقوع جنایت، مدرسه بوده و به همین دلیل جان سالم به در برده است. عامل جنایت بعد از ارتکاب قتل، خودش را در دوسلدورف زیر قطار انداخت اما با وجود جراحات سنگین، زنده ماند. این مادر ۲۷ ساله، پس از جدایی از همسرش، فرزندانش را به تنهایی بزرگ می‌کرده و مسئولان بررسی این پرونده حدس می‌زنند او در اثر فشار ناشی از طلاق و بار سنگین نگاهداری کودکان، چنین اقدامی کرده باشد. پلیس و دادستانی می‌گویند او یک سال قبل از آخرین همسرش که پدر چهار تا از بچه‌هاست، جدا شده بوده و هیچ مظنون دیگری در این ماجرا دخیل نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پنج کشته در تیراندازی داخل خانه‌ای در نزدیکی تورنتو کانادا - BBC News فارسیپلیس می‌گوید مظنون به این تیراندازی هم در میان کشته شدگان است و احتمالا با شلیک به خود خودکشی کرده است. تمامی قربانیان این تیراندازی اعضای یک خانواده‌اند؛ از جمله دو کودک.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هشدار هواشناسی درباره وقوع رگبار در پنج استاندر مناطق شمال و شمال شرق آذربایجان شرقی، بخش‌های از استان اردبیل، جنوب آذربایجان شرقی و شمال استان زنجان رگبار خواهد بارید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیست و پنج عضو طالبان در غرب افغانستان کشته شدندوزارت دفاع افغانستان از کشته شدن 25 عضو گروه طالبان در ولایت هرات در غرب این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چرا القاعده در سوریه ساکت است؟ - BBC News فارسیحدود دو ماه است که هیچ صدایی از یک گروه وابسته به القاعده در سوریه شنیده نشده است و سرنوشت این سازمان در این کشور نامعلوم است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

جریان اصلاحات در مقاطعی نظارت استصوابی را بی‌اثر کرده استمحمود میرلوحی گفت: نظارت استصوابی از مجلس چهارم شکل گرفته است، ولی چه شد که جریان اصلاحات توانست در سال 1392 و 1394 این مهندسی را بی‌اثر کند؟ دلیل آن سیاست‌ها و اقداماتی بود که بر ترجیح منافع ملی بر منافع جریانی تاکید کرد و جریان اصلاحات توانست تعیین‌کننده میدان سیاست باشد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

آن چه لازم است در مورد سرطان روده بزرگ بدانیمآن چه لازم است در مورد سرطان روده بزرگ بدانیم در پی مرگ چدویک بوزمن، بازیگر ۴۳ ساله آمریکایی، بر اثر ابتلا به سرطان روده بزرگ، خیلی‌ها ممکن است در مورد این بیماری، به ویژه در مورد خطر آن در افراد جوان‌تر، سوالاتی داشته باشند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »