نشست کابینه دولت ترکیه به ریاست اردوغان پایان یافت

17/06/1399 09:22 ب.ظ

07.09.2020 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی نشست کابینه دولت ترکیه به ریاست رجب طیب اردوغان٬ رئیس‌جمهور کشور در آنکارا به پایان رسید.

07.09.2020 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی نشست کابینه دولت ترکیه به ریاست رجب طیب اردوغان٬ رئیس‌جمهور کشور در آنکارا به پایان رسید.

ادامه مطلب:
aa_persian »

نشست مذاکرات لیبی در مراکش آغاز شدنشست مذاکرات لیبی با حضور نمایندگان دولت مشروع لیبی و کمیته‌هایی از مجلس نمایندگان طبرق حامی خلیفه حفتر، سرکرده عناصر مسلح غیرقانونی در شرق این کشور در مراکش آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی

اردوغان: فعالیت‌های آموزشی به شکل ترکیب آموزش حضوری و آموزش از راه دور ادامه خواهد یافتاردوغان: فعالیت‌های آموزشی به شکل ترکیب آموزش‌حضوری و آموزش‌ازراه‌دور ادامه خواهد یافت اردوغان: به کسانی که به بهای به خطر انداختن امنیت و رفاه شهروندانشان در مقابل ترکیه قرار می‌گیرند، صریحا می‌گویم در زمان خود تاوان سختی پس خواهند داد. اردوغان: به کشورهایی که به جای مذاکره با ترکیه به قدرت نظامی ضعیف و پوسیده خود مغرور می‌شوند، تاریخ که هیچ، توصیه می‌کنم حداقل فعالیت‌های دیپلماتیک و عملیات‌های نظامی کشورمان در چهار سال گذشته را بررسی کنند.

دیدار اردوغان با فائز السراج در استانبول به پایان رسید

تعداد مبتلایان به کرونا در اسلواکی به ۲۲۶ نفر افزایش یافتمقام‌های اسلواکی تصمیم گرفته‌اند تا اقدام‌های سخت گیرانه تری را برای پیش گیری از ابتلا به این بیماری اعمال کنند. زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از جمله تصمیم‌های اتخاذ شده است.

جهش روزانه کرونا در اروپای مرکزی؛ اسلواکی بالاترین رقم را ثبت کرداسلواکی پس از شیوع اولیه ویروس کرونا توانسته بود مانع شیوع این ویروس شود به گونه‌ای که تعداد مبتلایان انگشت شمار بود.

آمار ابتلا به کرونا در قاره آفریقا به بیش از یک میلیون و297 هزار نفر رسیدتعداد مبتلایان به ویروس کرونا در قاره آفریقا به 1 میلیون و 297 هزار و 322 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

نشست کابینه دولت ترکیه به ریاست رئيس‌جمهور اردوغان به پایان رسید.

07.09.2020

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

نشست کابینه دولت ترکیه به ریاست رجب طیب اردوغان٬ رئیس‌جمهور کشور در آنکارا به پایان رسید.

این نشست 4 ساعت و 10 دقیقه به طول انجامید.