اردوغان: فعالیت‌های آموزشی به شکل ترکیب آموزش حضوری و آموزش از راه دور ادامه خواهد یافت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اردوغان: فعالیت‌های آموزشی به شکل ترکیب آموزش‌حضوری و آموزش‌ازراه‌دور ادامه خواهد یافت

رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه اظهار داشت: فعالیت‌های آموزشی در کشور بسته به وضعیت شیوع کرونا به شکل ترکیب آموزش حضوری و آموزش از راه دور ادامه خواهد یافت. باید قبل از افزایش بیماری‌های فصلی شمار موارد روزانه ابتلا به کرونا را به کمتر از 100 نفر و شمار قربانیان را تاحدالامکان به صفر برسانیم.

هر خطا و بی احترامی سیاسی، دیپلماتیک و نظامی علیه کشورمان نه تنها ما را از راهمان باز نمی‌دارد بلکه عزم و اراده‌مان را قوی‌تر می‌کند. وقتی نقشه کسانی که خواهان محصور کردن ترکیه، کشوری با 780 هزار کیلومتر خاک در شرق مدیترانه در سواحلش از طریق جزیره‌ای به وسعت 10 کیلومتر بودند، به‌هم ریختیم، کسی از ما حمایت نکرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اردوغان: به کشورهایی که به جای مذاکره با ترکیه به قدرت نظامی ضعیف و پوسیده خود مغرور می‌شوند، تاریخ که هیچ، توصیه می‌کنم حداقل فعالیت‌های دیپلماتیک و عملیات‌های نظامی کشورمان در چهار سال گذشته را بررسی کنند.

اردوغان: به کسانی که به بهای به خطر انداختن امنیت و رفاه شهروندانشان در مقابل ترکیه قرار می‌گیرند، صریحا می‌گویم در زمان خود تاوان سختی پس خواهند داد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آموزش فقط یکی از کارکردهای مدرسه است؛ آموزش مجازی، جایگزین کاملی برای نهاد مدرسه نیسترئیس‌جمهور در جلسه هیات دولت با قدردانی از وزارت آموزش و پرورش، معلمان، مدیران و سایر عواملی که زمینه بازگشایی مدارس را در آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ فراهم کرده اند، اظهارداشت: نهاد مدرسه دارای کارکردهای مختلفی است که آموزش تنها یکی از آنهاست و لذا آموزش مجازی، جایگزین کاملی برای نهاد مدرسه محسوب نمی شود.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

دیدگاه: آموزش و پرورش علی خامنه‌ای گفت‌وگو با سعید پیوندیوزیر آموزش و پرورش گفته است محتوای سند ۲۰۳۰ یونسکو اجازه اجرا در مدارس را ندارد و با مدارس خاطی برخورد خواهد شد. سند ۲۰۳۰ یونسکو با ۱۷ هدف اصلی که بخش‌هایی نظیر فقر و آموزش را نیز در برمی‌گیرد به امضا
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

پیش‌آهنگ آموزش پیش‌دبستانی در ایران | DW | 06.09.2020📅 روزشمار چهره‌های تاریخی: پیش‌آهنگ آموزش پیش‌دبستانی در ایران ۱۶ شهریور ۱۲۸۶ در چنین روزی البیس فراهیان در تهران زاده شد. بر سردر کودکستانش به ارمنی خطاب به مربیان نوشت: 'کارتان را با ایثار انجام دهید که کار شما از پدر و مادر هم مهمتر است'.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ وزیر سابق آموزش و پرورش: به نوه‌هایم گفتم مدرسه نروند - BBC News فارسیمرتضی حاجی وزیر سابق آموزش و پرورش ایران از باز شدن مدرسه‌ها در حین شیوع کرونا انتقاد کرد و گفت اگر فرزند کوچک داشت نمی‌گذاشت مدرسه برود و به فرزندانش هم توصیه کرده نگذارند نوه‌هایش مدرسه بروند. مدرسه‌ها در ایران دو روز است که باز شده‌اند اما بسیاری خانواده‌ها به درستی این تصمیم اطمینان ندارند و تصمیم‌های متناقض و ناگهانی هم معلم‌ها را سرگردان و ناراضی کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

عقب‌نشینی آموزش و پرورش؛ حضور دانش‌آموزان در مدارس الزامی نیست | DW | 07.09.2020وزیر آموزش و پرورش ایران پس از اعتراض جامعه پزشکی، خانواده‌ها و وزیر پیشین وزارت آموزش و پرورش به حضور دانش‌آموزان در مدارس در شرایط گسترش کرونا، عقب‌نشینی کرد و اعلام کرد که این حضور الزامی نیست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ وزیر آموزش و پرورش: حضور دانش آموزان در مدارس الزامی نیست - BBC News فارسیمحسن حاجی‌میرزایی، وزیر آموزش و پرورش ایران گفته است که 'با توجه به بررسی‌های انجام شده تصمیم بر این شد که حضور دانش آموزان در مدارس الزام‌آور نباشد.' این تصمیم تنها چند روز پس از بازگشایی مدرسه ها در سال تحصیلی جدید ایران اعلام می‌شود. در روزهای منتهی به آغاز سال تحصیلی در ایران و پس از آن انتقادات زیادی نسبت به بازگشایی حضور مدارس در زمان شیوع کرونا به دولت شده بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »