حمله با لودر به دانشگاه علوم پزشکی گلستان

07/09/2020 09:20:00 ب.ظ

لودر, گلستان

فردی با لودر به محوطه دانشگاه علوم پزشکی گلستان حمله‌ور شد، به ۵ نفر صدمه زد و به چند خودرو خسارت وارد کرد. فرمانده انتظامی گلستان : این فرد با رانندگی تهاجمی سبب زخمی شدن ۵ نفر شد که ۴ نفر سرپایی مداوا شدند و ۱ نفر در مرکز درمانی بستری شد. اخبار_ایران

«سعید دادگر»، فرمانده انتظامی گلستان گفته است: «راننده لودری که در گرگان به چند خودرو خسارت وارد کرده بود و سبب زخمی شدن پنج نفر شد، با دخالت مأموران پلیس دستگیر شده است.»دادگر افزوده است: «این فرد با رانندگی تهاجمی سبب زخمی شدن پنج نفر شد که چهار نفر سرپایی مداوا شدند و یک نفر به علت شکستگی پا در مرکز درمانی بستری شد.»

وی اضافه کرده است: «لودر متعلق به پدر راننده متخلف بوده و انگیزه خود را پس از دستگیری توسط نیروهای پلیس، اختلافات مالی با پدرش عنوان کرده است.»

ادامه مطلب:
ایران وایر »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

سه نفر در ارتباط با حمله سه سال پیش جده عربستان به اعدام محکوم شدندعربستان سعودی شهروندان خود را از پیوستن به «جهادی‌ها» در خارج از این کشور منع و برای هوداران داعش مجازات زندان تعیین کرده و از روحانیون سنی در رد و طرد کردن داعش بهره برده است.

عامل حمله تروریستی به کلوپ شبانه رینا دراستانبول به حبس ابد محکوم شدعامل حمله‌تروریستی به کلوپ‌شبانه رینا در استانبول به حبس ابد محکوم شد

بر اثر حمله فردی با چاقو در بیرمنگام چند نفر مجروح شدندپلیس این واقعه را که حوالی نیمه‌شب اتفاق افتاده، «حادثه‌ای جدی» خوانده است.

راه‌های مقابله با حمله هراس چیست؟حمله هراس (Panic Attack) نوعی اختلال روانی است که در زیرشاخه اختلالات اضطرابی جای می‌گیرد. شیوع ویروس کرونا در جهان باعث شده این نوع حمله افزایش یابد و مردم بیش از گذشته مضطرب شوند.

فرودگاه ماهشهر به شرکت فرودگاه‌های کشور واگذار شد/ موافقت با رفع توقف فعالیت فرودگاهرییس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: با دستور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی و رایزنی سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه‌ها، شرکت فرودگاه‌ها در گام اول مسوولیت ناوبری فرودگاه‌های ماهشهر و عسلویه را بصورت مکتوب پذیرفت.

موافقت رهبر انقلاب با تداوم فعالیت شعب ویژه دادگاه انقلاب جهت رسیدگی به پرونده‌های مفسدان اقتصادیرهبر انقلاب در پاسخ به درخواست رئیس قوه قضائیه مبنی بر تداوم فعالیت شعب ویژه دادگاه انقلاب اسلامی جهت رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان اقتصادی با لحاظ برخی اصلاحات، با این درخواست موافقت کردند.

استان‌وایر- فردی با لودر به محوطه دانشگاه علوم پزشکی گلستان حمله‌ور شد، به پنج نفر صدمه زد و به چند خودرو خسارت وارد کرد.Aa دادگاهی در عربستان سه نفر را به اتهام دست داشتن در حمله سال ۲۰۱۷ میلادی در جده به اعدام محکوم کرد.07.Aa پلیس بریتانیا اعلام کرد بر اثر حمله فردی با چاقو در مرکز شهر بیرمنگام، چند نفر مجروح شدند.

« سعید دادگر »، فرمانده انتظامی گلستان گفته است: «راننده لودری که در گرگان به چند خودرو خسارت وارد کرده بود و سبب زخمی شدن پنج نفر شد، با دخالت مأموران پلیس دستگیر شده است.» دادگر افزوده است: «این فرد با رانندگی تهاجمی سبب زخمی شدن پنج نفر شد که چهار نفر سرپایی مداوا شدند و یک نفر به علت شکستگی پا در مرکز درمانی بستری شد. در این درگیری در جده وقتی ماموران امنیتی عربستان خانه‌ای را به محاصره در آوردند، حاضران در خانه تسلیم نشدند و به سوی ماموران آتش گشودند.» وی اضافه کرده است: «لودر متعلق به پدر راننده متخلف بوده و انگیزه خود را پس از دستگیری توسط نیروهای پلیس، اختلافات مالی با پدرش عنوان کرده است.» 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: . اتهام سه نفری که به اعدام محکوم شدند ارتباط با مهاجمان جده، جرائم مرتبط با فعالیت‌های تروریستی، از جمله در اختیار داشتن مواد انفجاری اعلام شده است.