حمله با لودر به دانشگاه علوم پزشکی گلستان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فردی با لودر به محوطه دانشگاه علوم پزشکی گلستان حمله‌ور شد، به ۵ نفر صدمه زد و به چند خودرو خسارت وارد کرد. فرمانده انتظامی گلستان: این فرد با رانندگی تهاجمی سبب زخمی شدن ۵ نفر شد که ۴ نفر سرپایی مداوا شدند و ۱ نفر در مرکز درمانی بستری شد. اخبار_ایران

استان‌وایر- فردی با لودر به محوطه دانشگاه علوم پزشکی گلستان حمله‌ور شد، به پنج نفر صدمه زد و به چند خودرو خسارت وارد کرد.»، فرمانده انتظامی گلستان گفته است: «راننده لودری که در گرگان به چند خودرو خسارت وارد کرده بود و سبب زخمی شدن پنج نفر شد، با دخالت مأموران پلیس دستگیر شده است.»

دادگر افزوده است: «این فرد با رانندگی تهاجمی سبب زخمی شدن پنج نفر شد که چهار نفر سرپایی مداوا شدند و یک نفر به علت شکستگی پا در مرکز درمانی بستری شد.» وی اضافه کرده است: «لودر متعلق به پدر راننده متخلف بوده و انگیزه خود را پس از دستگیری توسط نیروهای پلیس، اختلافات مالی با پدرش عنوان کرده است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سه نفر در ارتباط با حمله سه سال پیش جده عربستان به اعدام محکوم شدندعربستان سعودی شهروندان خود را از پیوستن به «جهادی‌ها» در خارج از این کشور منع و برای هوداران داعش مجازات زندان تعیین کرده و از روحانیون سنی در رد و طرد کردن داعش بهره برده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عامل حمله تروریستی به کلوپ شبانه رینا دراستانبول به حبس ابد محکوم شدعامل حمله‌تروریستی به کلوپ‌شبانه رینا در استانبول به حبس ابد محکوم شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بر اثر حمله فردی با چاقو در بیرمنگام چند نفر مجروح شدندپلیس این واقعه را که حوالی نیمه‌شب اتفاق افتاده، «حادثه‌ای جدی» خوانده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

راه‌های مقابله با حمله هراس چیست؟حمله هراس (Panic Attack) نوعی اختلال روانی است که در زیرشاخه اختلالات اضطرابی جای می‌گیرد. شیوع ویروس کرونا در جهان باعث شده این نوع حمله افزایش یابد و مردم بیش از گذشته مضطرب شوند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

فرودگاه ماهشهر به شرکت فرودگاه‌های کشور واگذار شد/ موافقت با رفع توقف فعالیت فرودگاهرییس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: با دستور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی و رایزنی سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه‌ها، شرکت فرودگاه‌ها در گام اول مسوولیت ناوبری فرودگاه‌های ماهشهر و عسلویه را بصورت مکتوب پذیرفت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

موافقت رهبر انقلاب با تداوم فعالیت شعب ویژه دادگاه انقلاب جهت رسیدگی به پرونده‌های مفسدان اقتصادیرهبر انقلاب در پاسخ به درخواست رئیس قوه قضائیه مبنی بر تداوم فعالیت شعب ویژه دادگاه انقلاب اسلامی جهت رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان اقتصادی با لحاظ برخی اصلاحات، با این درخواست موافقت کردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »