نماینده ایرانی‌تبار سوئد: حمایت از معترضان ایران حمایت از دموکراسی است | DW | 19.11.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

آزاده رجحان-گوستاوسن، نماینده ایرانی‌تبار پارلمان سوئد، با نظر به اعتراضات مردم ایران به دویچه وله گفت وقتی اصول دموکراسی، حقوق بشر و آزادی‌ها، در کشوری نقض شوند، پارلمان‌های کشورهای دیگر باید به آن واکنش نشان دهند. IranProtests بنزین

ایران اخبار, ایران سرفصلها

گروهی از نمایندگان پارلمان سوئد سه‌شنبه ۱۹ نوامبر (۲۸ آبان) در مقابل ساختمان پارلمان سوئد گرد هم آمدند و با در دست داشتن پلاکاردهایی که بر آن‌ها"هشتگ اعتراضات ایران" نوشته شده بود عکس دسته جمعی گرفتند.

این نماینده حزب سوسیال دموکرات به دویچه وله گفت که اقدامات دیگری نیز در راه است: «از جمله، در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری سمیناری هستیم که در آن درباره وضعیت ایران به سایر نمایندگان، فعالان سیاسی و عموم مردم اطلاع‌رسانی کنیم.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراضات در ایران؛ حمله به دفتر نماینده رهبری در یزد و ادامه قطع اینترنتدوشنبه همزمان با چهارمین روز اعتراضات در ایران که ابتدا در واکنش به افزایش قابل توجه قیمت بنزین شروع شد، گفته می شود شبکه اینترنت در این کشور همچنان به طور گسترده دچار خاموشی است. وضعیت در شهرهای مختلف به درستی روشن نیست، هرچند گزارش ها حاکی از ادامه اعتراضات است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

حمله ناموفق اشرار مسلح به منزل و دفتر نماینده ولی فقیه در یزدحمله ناموفق اشرار مسلح به منزل و دفتر نماینده ولی فقیه در یزد تعدادی از اشرار مسلح به سلاح سرد که قصد حمله به منزل و بیت آیت‌الله ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد را داشتند، دستگیر و چند شرور دیگر متواری شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمله معترضان به دفتر نماینده ولی فقیه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حمایت رهبری از تصمیم سران قوا به آشوب‌ها پایان دادمطهری: *حمایت رهبری از تصمیم سران قوا به آشوب‌ها پایان داد *می‌توان این اقدام را شبیه اقدام امام (ره) در پذیرش مسئولیت قبول قطعنامه ۵۹۸ دانست *در این ماجرا جایگاه مجلس تنزل پیدا کرد اما باید قبول کنیم که مجلس هم در تصمیم‌گیری برای حل این مشکل تعلل کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش‌های بین‌المللی به اعتراضات ایران؛ از حمایت آلمان تا هشدار روسیهفرانسه: تهران باید به تعهداتش در قبال مردم ایران، در موضوعات آزادی بیان و حق برگزاری تظاهرات مسالمت‌آمیز پایبند باشد. واکنش‌های بین‌المللی به اعتراضات ایران؛ آلمان: اعتراضات مردم ایران مشروع و شایسته احترام است بیشتر بخوانید:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش ظریف به حمایت آمریکا و برخی کشورهای اروپایی از اعتراضات در ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »