اعتراضات در ایران؛ حمله به دفتر نماینده رهبری در یزد و ادامه قطع اینترنت

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

دوشنبه همزمان با چهارمین روز اعتراضات در ایران که ابتدا در واکنش به افزایش قابل توجه قیمت بنزین شروع شد، گفته می شود شبکه اینترنت در این کشور همچنان به طور گسترده دچار خاموشی است. وضعیت در شهرهای مختلف به درستی روشن نیست، هرچند گزارش ها حاکی از ادامه اعتراضات است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سپاه پاسداران با صدور بیانیه‌ای گفته است که"با ادامه هرگونه ناامنی و اقدامات مخل آسایش و آرامش مردم قاطعانه" برخورد خواهد کرد.

آمار دقیقی از بازداشت معترضان وجود ندارد با این حال نهادهای دولتی در برخی موارد شمار دستگیر شدگان را اعلام کرده اند. در روزهای اخیر و پس از افزایش ناگهانی قیمت بنزین اعتراضات عمومی گسترده‌ای در شهرهای مختلف استان خوزستان رخ داد و در شهر بهبهان حداقل ۴ نفر کشته شدند. ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه ایران، در جلسه شورای عالی گفته است که"این طرح باید در ۵ سال گذشته به صورت متناوب توسط دولت انجام می‌شد".

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در پی اعتراضات شدید به مردم به گرانی بنزین؛ قطعی گسترده اینترنت در ایران ادامه دارد♦️در پی اعتراضات شدید به مردم به گرانی_بنزین؛ قطعی گسترده اینترنت در ایران ادامه دارد ⚡️در ادامه اعتراضات مردم به افزایش نرخ بنزین و قطعی گسترده اینترنت، رسانه‌های داخل ایران به نقل از منابع آگاه گزارش دادند که قطعی اینترنت مشخص نیست چه زمانی وصل شود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ادامه اعتراضات به قیمت بنزین در ایران؛ تورم در راه است؟طرح افزایش قیمت بنزین بارها در مجلس رای نیاورده، چرا دولت برای جبران کسری بودجه اینچنین مصرانه این طرح را پیگیری می کند؟ ادامه اجرای طرح افزایش قیمت تورم را در پی خواهد داشت؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

در پی ادامه اعتراضات مردمی در ایران، احتمال دارد بازیهای لیگ برتر فوتبال لغو شوددر پی ادامه اعتراضات مردمی در ایران، احتمال دارد بازیهای لیگ برتر فوتبال لغو شود در هفته های اخیر و حتی پیش از آغاز موج کنونی اعتراضات، برخی ورزشگاههای فوتبال صحنه درگیری و برخوردهای شدید میان تماشاگران و نیروهای انتظامی بوده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اعتراضات به گرانی بنزین؛ دستگیری دست‌کم ۴۰ معترض در شهر یزد تایید شد♦️اعتراضات به گرانی بنزین؛ دستگیری دست‌کم ۴۰ معترض در شهر یزد تایید شد ⚡️پس از اعتراضات گسترده در ایران، در حالی که گزارش‌ها حاکی از دست کم کشته شدن هفت نفر در این اعتراضات است، بنابر گزارش‌های رسمی دست کم ۴۰ نفر در اعتراضات شهر یزد دستگیر شده اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اعتراضات به گرانی بنزین؛ در دو روز گذشته بر مردم ایران چه گذشت؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

واکنش‌های مقامات ارشد جمهوری اسلامی به اعتراضات مردم در شهرهای مختلف ایرانبا شدت گرفتن اعتراضات و توسعه دامنه آن به حدود 60 شهر و شهرستان در ایران و به آتش کشیدن برخی نهادها
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »