مژگان کاووسی برای جراحی به بیمارستان رفت، اما فقط معاینه شد!

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«مژگان_کاووسی»،‌ نویسنده و پژوهشگر زندانی، صبح ۲۶شهریور ۱۳۹۹ برای عمل جراحی به «بیمارستان طالقانی تهران» برده شد. با این حال مسئولان زندان پس از معاینه و بدون انجام عمل جراحی، او را مجددا به «زندان_اوین» بازگرداندند. اطلاع_رسانی گزارش kh_ashkan 👇

«مژگان کاووسی»،‌ نویسنده و پژوهشگر زندانی، صبح ۲۶شهریور۱۳۹۹ برای عمل جراحی به «بیمارستان طالقانی تهران» برده شد. با این حال مسئولان زندان پس از معاینه و بدون انجام عمل جراحی، او را مجددا به «زندان اوین» بازگرداندند. خانم کاووسی مبتلا به بیماری گوارشی و همورویید است.

خانم کاووسی از کردهای شمال ایران و اهل کلاردشت است که در رشته هنرهای زیبا در مقطع کارشناسی ارشد فارغ‌التحصیل شده است. تشدید مشکل آریتمی قلب، کاهش نبض و مشکل همورویید از عوارضی است که اعتصاب غذا بر بدن این زندانی سیاسی گذاشته است. با این وجود اقدامی به جز معاینه‌های عمومی برای بهبود او صورت نگرفته است.

به گفته این منبع، خانم کاووسی از زمان اعتصاب فقط روزی یک عدد خرما و آب می‌خورد، اما گفته است برخورد مسئولان زندان با خودش توهین‌‌آمیز نبوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: می‌توانستیم بشار اسد را بکشیم اما جیمز متیس مخالفت کرد- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimترامپ: می‌توانستیم بشار_اسد را بکشیم رئیس‌جمهور آمریکا مدعی شد شانس کشتن رئیس‌جمهور سوریه را داشته‌اند اما به علت مخالفت وزیر دفاع سابق آمریکا در نهایت این اقدام انجام نشده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

برای نخستین بار، یک زن به عنوان مدیرعامل یکی‌ از بزرگترین بانک‌های آمریکا برگزیده شدبرای نخستین بار، یک زن به عنوان مدیرعامل یکی‌ از بزرگترین بانک‌های آمریکا برگزیده شد جین فریژر که در حال حاضر رئیس سیتی است و هدایت بانک جهانی مصرف‌کننده این گروه را نیز بر عهده دارد، از ماه فوریه آینده جانشین مایکل کوربات می‌شود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کودک کول‌بر برای درمان به تهران منتقل شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

توافق نهایی تراکتور با منصوریان- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimتوافق نهایی تراکتور با منصوریان علیرضا_منصوریان برای هدایت تیم فوتبال تراکتور با مسئولان این تیم به توافق نهایی رسید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اینترنت فضایی استارلینک چیست؟ارسال ماهواره‌های اینترنت فضایی استارلینک جهان ارتباطات را متحول خواهد کرد اما آیا این ماهواره‌ها می‌توانند فیلترینگ را دور بزنند و این خدمات در ایران چگونه عرضه خواهد شد؟ این گزارش را بخوانید 🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سیاره‌های ۱۰ میلیون ستاره برای یافتن اثری از موجودات هوشمند رصد شدستاره‌‌شناسان سیاره‌های بیش از۱۰ میلیون ستاره راه شیری را با هدف یافتن نشانه‌ای از وجود موجودات فضایی رصد کردند؛ جستجوهایی که هر چند بی‌نتیجه بوده ولی به گفته ستاره‌شناسان به منزله ناامیدی از وجود این موجودات هوشمند نیست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »