کودک کول‌بر برای درمان به تهران منتقل شد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«مانی_هاشمی»، کودک کولبر ۱۴ ساله‌ای که بر اثر سقوط از ارتفاعات مرزی «پاوه» در حین کول‌بری به سختی مجروح شده بود، برای ادامه درمان به تهران منتقل شد. اخبار_ایران کولبری بیشتر بخوانید👇

استان‌وایر- «مانی هاشمی»، کودک کول‌بر ۱۴ ساله‌ای است که بر اثر سقوط از ارتفاعات مرزی «پاوه» در حین کول‌بری به سختی مجروح شده بود، برای ادامه درمان به تهران منتقل شد.

هاشمی چند روز پیش حین کول‌بری، به دلیل «ترس از بازداشت» توسط نیروهای مرزبانی، پا فرار گذاشته و همین امر باعث سقوط وی از ارتفاع شده بود. خانواده‌ مانی هاشمی از پس تامین هزینه‌های انتقال او به تهران برنیامده بودند و از همین رو فرآِیند درمانی وی متوقف شده بود. به گفته‌ این منبع، مانی در ماه‌های گذشته برای این که به مادرش در تامین هزینه‌های خانواده کمک کند، شروع به کار کول‌بری کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سقوط کول‌بر ۱۴ ساله از کوه در کرمانشاه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سقوط نوجوان کولبر ایرانی به هنگام فرار از دست ماموران - BBC News فارسییک نوجوان ایرانی که برای کمک به خانواده و خریدن گوشی هوشمند کولبری می کرد، زمانی که از دست ماموران مرزی فرار می کرد، از کوه سقوط کرده و بشدت زخمی شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نادران در بیمارستان بستری شد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مانی را برای ادامه درمان به تهران منتقل کردند/ مادر مانی: نمی‌خواهم در این شرایط حرف بزنمرئیس شورای شهر پاوه درباره آخرین وضعیت مانی کولبر 14 ساله روستای شمشیر گفت : در تماسی که روز گذشته با دایی مانی داشتم،او گفت که به تشخیص پزشکان کرمانشاه و برای ادامه درمان باید مانی به بیمارستانی در تهران منتقل شود. تا آنجا که خبردارم مانی اکنون در تهران است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تهران در آستانه موج سوم کرونا/ درخواست اعمال دوباره محدودیت‌‌ها- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimفرمانده ستاد مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران ضمن اشاره به حرکت تهران به سمت موج سوم کرونا گفت: پیشنهاد ما این است که محدودیت‌‌ها به خصوص دورکاری کارمندان مجدداً اعمال شود.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه امارات برای امضای توافق سازش با رژیم اسرائیل وارد آمریکا شد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimوزیر خارجه امارات برای امضای توافق‌سازش وارد آمریکا شد وزیر خارجه امارات امروز در صدر یک هیات رسمی بلندپایه از جمله وزرای اقتصادی و دارایی برای شرکت در مراسم امضای معاهده عادی‌سازی روابط با رژیم‌صهیونیستی وارد واشنگتن شد التطبیع_خیانة
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »