کودک کول‌بر برای درمان به تهران منتقل شد

25/06/1399 07:42:00 ب.ظ

«مانی_هاشمی»، کودک کولبر ۱۴ ساله‌ای که بر اثر سقوط از ارتفاعات مرزی «پاوه» در حین کول‌بری به سختی مجروح شده بود، برای ادامه درمان به تهران منتقل شد. اخبار_ایران کولبری بیشتر بخوانید👇

یک منبع مطلع در خصوص آخرین وضعیت مانی هاشمی به خبرنگار «ایران‌وایر» گفت: «خوش‌بختانه این کمپین با...

یک منبع مطلع در خصوص آخرین وضعیت مانی هاشمی به خبرنگار «ایران‌وایر» گفت: «خوش‌بختانه این کمپین با استقبال مردم روبه‌رو و مانی عصر امروز جهت تکمیل مراحل درمانی به تهران منتقل شد.» هاشمی چند روز پیش حین کول‌بری، به دلیل «ترس از بازداشت» توسط نیروهای مرزبانی، پا فرار گذاشته و همین امر باعث سقوط وی از ارتفاع شده بود.

این کودک کول‌بر از ناحیه‌ سر و چشم به شدت آسیب دیده و در بیمارستانی در کرمانشاه تحت مداوا قرار گرفته بود. اما به گفته‌ این منبع مطلع، پزشکان این بیمارستان به خانواده‌اش اعلام کرده بودند به دلیل کمبود امکانات پزشکی در کرمانشاه، باید به تهران منتقل شود و در آن‌جا تحت مداوا قرار بگیرد.

خانواده‌ مانی هاشمی از پس تامین هزینه‌های انتقال او به تهران برنیامده بودند و از همین رو فرآِیند درمانی وی متوقف شده بود.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سقوط کول‌بر ۱۴ ساله از کوه در کرمانشاه

سقوط نوجوان کولبر ایرانی به هنگام فرار از دست ماموران - BBC News فارسییک نوجوان ایرانی که برای کمک به خانواده و خریدن گوشی هوشمند کولبری می کرد، زمانی که از دست ماموران مرزی فرار می کرد، از کوه سقوط کرده و بشدت زخمی شده است.

نادران در بیمارستان بستری شد

مانی را برای ادامه درمان به تهران منتقل کردند/ مادر مانی: نمی‌خواهم در این شرایط حرف بزنمرئیس شورای شهر پاوه درباره آخرین وضعیت مانی کولبر 14 ساله روستای شمشیر گفت : در تماسی که روز گذشته با دایی مانی داشتم،او گفت که به تشخیص پزشکان کرمانشاه و برای ادامه درمان باید مانی به بیمارستانی در تهران منتقل شود. تا آنجا که خبردارم مانی اکنون در تهران است.

تهران در آستانه موج سوم کرونا/ درخواست اعمال دوباره محدودیت‌‌ها- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimفرمانده ستاد مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران ضمن اشاره به حرکت تهران به سمت موج سوم کرونا گفت: پیشنهاد ما این است که محدودیت‌‌ها به خصوص دورکاری کارمندان مجدداً اعمال شود.

وزیر خارجه امارات برای امضای توافق سازش با رژیم اسرائیل وارد آمریکا شد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimوزیر خارجه امارات برای امضای توافق‌سازش وارد آمریکا شد وزیر خارجه امارات امروز در صدر یک هیات رسمی بلندپایه از جمله وزرای اقتصادی و دارایی برای شرکت در مراسم امضای معاهده عادی‌سازی روابط با رژیم‌صهیونیستی وارد واشنگتن شد التطبیع_خیانة