مقامات بلاروس مجوز فعالیت خبرنگاران شبکه های مطرح خارجی را باطل کردند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺مقامات بلاروس مجوز فعالیت خبرنگاران شبکه های مطرح خارجی را باطل کردند ⚡️مقامات بلاروس مجوز فعالیت دست کم ۱۷ خبرنگار شبکه های عمده خارجی را باطل کردند. آنها برای پوشش اعتراضات به نتیجه انتخابات اخیر ریاست جمهوری بلاروس، به این کشور رفته بودند.

مقامات بلاروس مجوز فعالیت دست کم ۱۷ خبرنگار شبکه های عمده خارجی را باطل کردند. آنها برای پوشش اعتراضات به نتیجه انتخابات اخیر ریاست جمهوری بلاروس، به این کشور رفته بودندبه گزارش رادیو اروپای آزاد/رادیو آزادی، یک کمیسیون شورای امنیت ملی بلاروس مجوز آن خبرنگاران را روز شنبه ۸ شهریور، باطل کرد.

این حرکت، اقدامی مهم در افزایش تنش ها توصیف شده استالکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهوری چندین دوره‌ای بلاروس، متهم به دستکاری در انتخابات اخیر ریاست جمهوری شده است، اتهامی که وی آن را رد می‌کنداعتراضات علیه نتیجه انتخابات در بلاروس که همچنان جریان دارد، با سرکوب خشونت بار معترضان مواجه شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لوکاشنکو ناتو را به تلاش برای مداخله نظامی در بلاروس متهم کردالكساندر لوكاشنكو هفته گذشته هم گفته بود که تحرکاتی از سوی ناتو در نزدیکی مرزهای بلاروس در دو کشور لهستان و لیتوانی مشاهده شده است که به سرعت از سوی ناتو تکذیب شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نان نمایندگان و رای قالیباف؛ چرا کمیسیون حقوقی مجلس هنوز تشکیل نشده است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

همزمان با تلاش آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران؛ آلمان می‌گوید موافق ادامه تحریم تسلیحاتی استهمزمان با تلاش آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران؛ آلمان می‌گوید موافق ادامه تحریم تسلیحاتی است آمریکا از هفته پیش سازوکار (مکانیسم) ماشه را علیه جمهوری اسلامی فعال کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جهان امروز دست‌ساز انسان است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

هنیه: هدف توافق امارات-اسرائیل محدود کردن نقش ترکیه در منطقه است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نماینده دائم ترکیه در سازمان ملل ادعای «قطع آب در شمال شرقی سوریه» را تکذیب کردنماینده دائم ترکیه در سازمان ملل متحد ضمن تکذیب ادعای مربوط به «قطع آب در شمال شرقی سوریه» تاکید کرد آماده همکاری با سازمان ملل برای یافتن راه حل دائمی تامین آب و برق در این کشور هستیم. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »