احضار یک روزنامه‌نگار به خاطر نوشتن یادداشت‌‌های انتقادی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«امیررضا_امیرتیموری»، روزنامه‌نگار، به خاطر نوشتن یک یادداشت انتقادی به پلیس_فتا احضار و تفهیم اتهام شد. «محمدرضا پورابراهیمی داورانی»، نماینده مجلس، این روزنامه‌نگار را به «نشر اکاذیب به قصد تشویق اذهان عمومی» متهم کرده است. خبرنگاری_جرم_نیست

«امیررضا امیرتیموری»، روزنامه‌نگار به خاطر نوشتن یک یادداشت انتقادی به پلیس فتا احضار و تفهیم اتهام شد.

نماینده مجلس، این روزنامه‌نگار اقتصادی را به «نشر اکاذیب به قصد تشویق اذهان عمومی» متهم کرده است. به جز این روزنامه‌نگار، حسن عباسی، از تئوریسین‌های جناح اصول‌گرا نیز با شکایت این نماینده مجلس و با همین اتهام مواجه شده است. در این باره با امیررضا امیرتیموری گفت‌وگو کرده است. این عضو خانه مطبوعات گفته، روز پنجشنبه ششم شهریور ۱۳۹۹ خورشیدی به پلیس فتا احضار شده و ضمن تفهیم اتهام احضاریه ای را دریافت کرده ‌است.

این عضو خانه مطبوعات می‌گوید: «بخش زیادی از اتهامات وارد علیه من و آقای عباسی مربوط به خبرهایی بود که در سایت «تابناک» انتشار یافته بود. نمی‌دانم آیا آقای نماینده و وکیل ایشان این وضع اقتصادی بد و گرانی لجام گسیخته ارز، سکه و کالاهای مصرفی را ندیده‌اند که چنین حجمی از خبرهای اقتصادی را «نشر اکاذیب» قلمداد کردند؟»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مثله کردن اسب‌ها در فرانسه؛ پلیس به دنبال دو مظنون حمله به یک مزرعهدر روستای «سنت ولیه» در منطقه «سون و لوآر» جسد یک اسب مثله شده که گوش راستش بریده شده بود پیدا شد. همچنین جمجمه این اسب خرد و بخشی از پوزه حیوان بریده شده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک نوجوان به قتل تظاهرکنندگان در ویسکانسین آمریکا متهم شد - BBC News فارسییک نوجوان به کشتن دو نفر و زخمی کردن یک نفر دیگر در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس در ایالت ویسکانسین متهم شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

لاشه یک حیوان رو به انقراض در پیرانشهر پیدا شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

فلج اطفال یک هفته پس از ریشه‌کنی به آفریقا بازگشتاین خبر در حالی اعلام می‌شود که از بیش از یک دهه پیش هیچ موردی از بیماری فلج اطفال با پولیوویروس در سودان گزارش نشده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دستگیری جوان هتاک به ساکنان یک شهر شمالی در فضای مجازیادعایی که جوان توهین‌کننده به شمالی‌ها مطرح کرده است سردار رحیمی: *متهم می‌گوید این کار را در واکنش به درگیری با چند نفر از اهالی این شهر و از روی خشم و عصبانیت انجام داده است *او گفت که تصور نمی‌کرده ویدیوی او بازخورد بالایی داشته باشد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فوت یک کوهنورد با وجود ممنوعیت صعود/ دماوند همچنان شلوغ است!رئیس امداد و نجات فدراسیون کوه‌نوردی از فوت یک کوهنورد مشهدی در دماوند با وجود ممنوعیت‌های ایجاد شده خبر داد و گفت که دماوند همچنان شلوغ است. سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی: افسران کنترل سلامت در ورزش جهت رسیدگی به وضعیت در دماوند و عدم رعایت پروتکل‌های اعزام می‌شوند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »