لاشه یک حیوان رو به انقراض در پیرانشهر پیدا شد

08/06/1399 12:30:00 ب.ظ

لاشه جانوری به نام شنگ پس از سال‌ها در شهرستان پیرانشهر در استان آذربایجان_غربی پیدا شد. رئیس اداره حفاظت محیط زیست پیرانشهر: این حیوان از جانوران آبزی و پستانداران کوچک تغذیه می‌کند که در بسیاری از نقاط کشور به طور کلی منقرض شده است. اخبار_ایران

طاها ایزان ، رئیس اداره حفاظت محیط زیست پیرانشهر گفته که این لاشه در شرایطی پیدا شده که این حیوان «سال‌هاست در منطقه دیده نشده است.

» ایزان گفته «این حیوان در گذشته در اطراف رودخانه‌های پیرانشهر به وفور یافت می‌شد ولی به دلیل از بین رفتن زیستگاه و شکار بی رویه، سال‌ها بود که دیده نشده بود.»

وی ادامه داده این حیوان «از جانوران آبزی و پستانداران کوچک تغذیه می‌کند که متاسفانه در بسیاری از نقاط کشور به طور کلی منقرض شده است.» پیرانشهر در جنوب آذربایجان غربی با داشتن پوشش گیاهی مناسب، بارندگی فراوان در طول سال یکی از اکوسیستم های مهم در سطح استان به شمار می‌رود.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

اِریِل دیویدسون: یک ائتلاف بزرگتر ضد ایران هم اکنون در خاورمیانه در حال شکل‌گیری استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

استعفای «مجیدی» از نیمکت استقلال؛ «از یک خسته نباشید خشک‌وخالی هم دریغ کردند»استعفای فرهاد_مجیدی | «فرهاد مجیدی» با انتشار پستی در فضای مجازی یک روز پس از فتح شهرآورد و صعودبه فینال جام خذفی به همراه استقلال از سمت خود استعفا کرد بدنبال استعفای «فرهاد مجیدی» از سمت سرمربیگری باشگاه استقلال، هیات مدیره این باشگاه ضمن مخالفت با این موضوع از برگزاری نشست اعضا در روز دوشنبه هفته آینده خبر داد

استعفای سرمربی استقلال، یک روز پس از فینالیست شدن تیمش - BBC News فارسیفرهاد مجیدی، مربی تیم فوتبال استقلال، پس از آنکه تیمش به فینال جام حذفی ایران صعود کرد، از سمت خود استعفا داد.

لوموند: توافق تهران و آژانس نشانه یک گشایش استآژانس_انرژی_اتمی | روزنامه «لوموند» فرانسه ضمن بازتاب دادن توافق میان تهران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی مبنی بر دسترسی بازرسان این نهاد به دو سایت هسته‌ای ایران، از این توافق به عنوان نشانه یگ گشایش نام برد

انقلاب تلگرامی، از ایران تا بلاروس؛ بررسی نقش یک اپلیکشن پیام‌رسان در اعتراضات مردمیانقلاب تلگرامی، از ایران تا بلاروس؛ بررسی نقش یک اپلیکشن پیام‌رسان در اعتراضات مردمی تلگرام به ابزاری ضروری برای هماهنگی اعتراضات گسترده و بی‌سابقه اخیر در بلاروس تبدیل شده است.

یک نوجوان به قتل تظاهرکنندگان در ویسکانسین آمریکا متهم شد - BBC News فارسییک نوجوان به کشتن دو نفر و زخمی کردن یک نفر دیگر در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس در ایالت ویسکانسین متهم شده است.