مراسم بزرگداشت سالگرد 30 آگوست؛ عید پیروزی با حضور اردوغان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مراسم بزرگداشت نود و هفتمین سالگرد 30 آگوست؛ عید پیروزی و روز نیروهای مسلح ترکیه با حضور رئیس‌جمهور اردوغان در آرامگاه آتاترک در آنکارا برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی

مراسم بزرگداشت نود و هفتمین سالگرد 30 آگوست؛ عید پیروزی و روز نیروهای مسلح ترکیه با حضور رئیس‌جمهور اردوغان در آرامگاه آتاترک در آنکارا برگزار شد.مراسم بزرگداشت نود و هفتمین سالگرد 30 آگوست؛ عید پیروزی و روز نیروهای مسلح ترکیه با حضور رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در آرامگاه آتاترک در آنکارا برگزار شد.

دیگر مقامات عالی رتبه کشوری از جمله رئیس مجلس، معاون رئیس جمهور، رهبران احزاب جمهوری خواه خلق، حرکت ملی، نیک و همچنین مسئولان و مقامات نیز در این مراسم حضور یافتند. مراسم بزرگداشت نود و هفتمین سالگرد 30 آگوست؛ عید پیروزی با ادای احترام مقامات و اجرای سرود ملی ترکیه آغاز شد. در ادامه رئیس‌جمهور اردوغان در دفتر یادبود آرامگاه آتاترک نوشت:"امروز نود و هفتمین سالگرد عید بزرگ پیروزی را با هیجان و غروری وصف ناپذیر گرامی می داریم. ما قدردان شما، همه شهدا، سربازان، فرماندهان و ملت قهرمان که این پیروزی بزرگ را رقم زدند، هستیم. ما مصممیم که با جان خود از این جمهوریت که امانتی در دست ماست، محافظت کنیم".

گفتنی است مراسم بزرگداشت نود و هفتمین سالگرد 30 آگوست؛ عید پیروزی و روز نیروهای مسلح ترکیه در سراسر کشور در حال برگزاری است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برگزاری مراسم یادبود قربانیان بازار «مارکاله» در سارایوویاد و خاطره قربانیان حمله به محل بازار مارکاله در سارایوو در بیست و چهارمین سالگرد این حادثه طی مراسمی گرامی داشته شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مراسم اهدای جوایز موزیک ویدئوی شبکه «ام تی وی»؛ تیلور سوئیفت، آریانا گرانده و بیلی الیش درخشیدندمراسم اهدای جوایز موزیک ویدئوی شبکه «ام تی وی»؛ تیلور سوئیفت، آریانا گرانده و بیلی الیش درخشیدند سوئیفت جایزه بهترین ویدئوی سال را برای تک آهنگ جدیدش «باید آرام شوی» (You Need to Calm Down) گرفت که از حقوق دگرباشان جنسی حمایت می کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

علی مطهری:رفسنجانی می‌خواست مردم حسرت امارات و ترکیه را نخورندعلی مطهری در مراسم نخستین سالگرد افتتاح موزه اکبر هاشمی رفسنجانی گفت: «رفسنجانی می‌خواست ایران نمونه و الگوی کشورهای اسلامی شود تا مردم حسرت امارات و ترکیه را نخورند.» مراسم اولین سالگرد افتتاح خانه‌موزه اکبر هاشمی رفسنجانی شامگاه پنج‌شنبه با حضور علی مطهری، حسن خمینی، محمد موسوی بجنوردی، مجید انصاری، محمدرضا باهنر، علی‌اکبر صالحی، علی‌رضا بهشتی، مرتضی الویری، محمود واعظی، ابراهیم امینی، حمید استیلی و حسن روشن پنجشنبه شب در حسینیه جماران برگزار شد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

فرمانده هوافضای سپاه: توقیف نفتکش بریتانیایی به خواست خامنه‌ای صورت گرفتامیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران ایران روز پنج‌شنبه 29 آگوست 2019 گفت که توقیف
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا تعداد سربازانش در افغانستان را به 8600 سرباز کاهش می‌دهددونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز پنج‌شنبه 29 آگوست 2019 گفت که کشورش در حال
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی تلفنی اردوغان با نخست وزیر بریتانیاگفت‌وگوی تلفنی اردوغان با نخست وزیر بریتانیا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »