لیگ_برتر, فوتبال, استقلال

لیگ_برتر, فوتبال

استقلال در دقیقه ۹۵ پژمرد

هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران با چهار دیدار آغاز شد که در مهمترین این بازی‌ها استقلال در خانه مقابل فولاد متوقف شد.

30/08/2019 11:22:00 ق.ظ

هفته دوم لیگ_برتر فوتبال ایران با چهار دیدار آغاز شد که در مهمترین این بازی‌ها استقلال در خانه مقابل فولاد متوقف شد. Taghavi1972

هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران با چهار دیدار آغاز شد که در مهمترین این بازی‌ها استقلال در خانه مقابل فولاد متوقف شد.

استقلال ۱ - فولاد ۱استقلال پس ازشکست هفته گذشته به خوبی می‌دانست پیروزی در این دیدار تا چه اندازه برای این تیم مهم است در نوع بازی استقلال دو‌نکته بسیار مثبت دیده می‌شد،بازیسازی از خط دفاعی که تحت هر شرایطی انجام می‌گرفت. در سیستم چهار- دو - سه - یک استقلال تغییر به سه - سه- یک - سه در زمان بازی‌سازی دیدنی بود.علی کریمی بین دو مدافع مرکزی قرار می‌گرفت تا خط اول بازیکنان شکل بگیرد. در این شرایط دو‌مدافع کناری با قرار گرفتن در خط استقرار فرشید باقری خط دوم سه نفره را تشکیل می دادند. پس از آرایش مناسب بازیکنان استقلال در زمین خودی داریوش شجاعیان به عنوان بازیکن آزاد نقش محوری داشت و با جایگیری فرشید اسماعیلی و مهدی قائدی در کنار دیاباته و قرار گرفتن در کانالهای بین مدافعین مرکزی و‌کناری استقلال به راحتی تمام عرض و طول زمین را پوشش می داد و به سه-سه-یک-سه تغییر می‌کرد. اصل اول حمله باز شدن در عرض و طول که استقلال آن را در این بازی به خوبی به نمایش می‌گذاشت. دومین نکته مثبت استقلال پرس به بازیکن حریف به محض از دست دادن توپ بود. پرس به بازیکن و همینطور فضایی که این بازیکن می‌توانست پاس بدهد موجب شده بود که بازیکنان فولاد به هیچ عنوان نتوانند جریان بازی را کنترل کنند.

افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود مقامات سوئد کیفرخواست حمید نوری، متهم به مشارکت در اعدام‌های ۶۷ را به دادگاهی در استکهلم ارائه کردند اورامانات ایران در «فهرست میراث جهانی» یونسکو قرار گرفت

در حالیکه فولاد کاملا عقب نشینی کرده بود و تمامی فضاها را بسته بود نیمه اول استقلال کمتر در روی دروازه فولاد خطرساز می‌شد اما در شروع نیمه دوم استقلال با حرکت هوشمندانه اسماعیلی و فرار به پشت مدافعین فولاد و با پاس دیدنی شجاعیان به گل رسید. فولاد به هیچ عنوان توان حمله به دروازه استقلال را نداشت و بازیکنان استقلال نیز به خوبی جریان بازی را در اختیار داشتند. در شرایطی که بازی کاملا در اختیار استقلال بود استراماچونی مربی این تیم با تعویض اسماعیلی، باقری و قائدی سعی داشت به بازیکنان ذخیره نشین این تیم بازی دهد و همین موضوع موجب شد تا در ریتم و آهنگ بازی استقلال نوعی آشفتگی بوجود بیاید. در حالیکه صالح حردانی مدافع راست جوان و‌انرژیک فولاد در بیشتر دقایق بازی درگیر خنثی کردن مهدی قائدی بود،با تعویض قائدی این بازیکن آزادی عمل بیشتری پیدا کرد و در نهایت نیز توانست در آخرین ثانیه‌های بازی با ارسال دیدنی خود و دفع ناقص مدافعین استقلال امیرحسین‌باقرپور در شرایط گلزنی قرار دهد و‌ بازی مساوی شود.

طبق قانون زمان فوتبال نود دقیقه به اضافه وقت های تلف شده است که بنظر می‌رسد کادرفنی و بازیکنان استقلال این اصل مهم در فوتبال را در دیدار امروز فراموش کرده بودند.سایرنتایج:شهر خودرو ۲ - شاهین بوشهر ۱ ادامه مطلب: ايران اينترنشنال »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

آتش‌سوزی آمازون بازی فوتبال در برزیل را در دقیقه ۶ متوقف کردآتش سوزی در جنگل‌های آمازون در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸۵ درصد افزایش یافته است.

پرداخت حق‌الجلسه به اعضای کمیسیون‌ها و کمیته‌های مستقر در شهرداری‌ها در ساعات اداری ممنوع شدهیئت عمومی دیوان عدالت اداری مصوبات شورای شهر مبارکه درباره تعیین و پرداخت «حق الجلسه» به اعضای کمیته‌ها و کمیسیون‌های مستقر در شهرداری‌ها در ساعات اداری که از سوی شورای اسلامی این شهر به تصویب رسیده بود را ابطال کرد

استقلال یک - فولاد یک / دبل غافلگیری آبی‎‌ها در لحظات پایانیدر دومین هفته مسابقات لیگ برتر فوتبال تیم استقلال تهران در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان رفته و این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

مجسمه چوبی ترامپ هم در کنار مجسمه جنجالی ملانیا ساخته شدیک هنرمند اهل اسلوونی مجسمه‌ای چوبی از دونالد ترامپ را در نزدیکی زادگاه ملانیا، همسر آقای ترامپ ساخته تا پیام خود درباره 'استیلای عوا‌م‌فریبان بر جهان' را گوشزد کند. چند ماه پیش مجسمه دیگری که با کندکاری از یک تنه درخت و به شکل ملانیا ترامپ در این منطقه ساخته شده بود خبرساز شد.

بریتانیا خواستار مشارکت وسیع کشورها در ناوگان دریایی تنگه هرمز شد | DW | 30.08.2019دومینیک راب، وزیر امور خارجه بریتانیا کشورهای دیگر را به مشارکت در ماموریت بین‌المللی تضمین امنیت کشتیرانی در تنگه هرمز فراخواند. قرار است دومینیک راب با همتایان فرانسوی و آلمانی خود درباره بحران ایران گفت‌وگو کند.

اتهام تجاوز جنسی فرزند ملکه بریتانیا در دادگاه تکرار شدیکی از زنان شاکی در پرونده جفری اپستین، سرمایه‌دار آمریکایی، دوباره اتهام جنسی علیه شاهزاده اندرو، فرزند سوم ملکه بریتانیا را تکرار کرده است. او با آقای اپستین رابطه دوستانه‌ای داشت و ویرجینیا جوفره می‌گوید وقتی زیر سن قانونی بوده شاهزاده اندرو سه بار به او تجاوز کرده است.