استقلال در دقیقه ۹۵ پژمرد

30/08/2019 11:22:00 ق.ظ

هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران با چهار دیدار آغاز شد که در مهمترین این بازی‌ها استقلال در خانه مقابل فولاد متوقف شد.

لیگ_برتر, فوتبال

هفته دوم لیگ_برتر فوتبال ایران با چهار دیدار آغاز شد که در مهمترین این بازی‌ها استقلال در خانه مقابل فولاد متوقف شد. Taghavi1972

هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران با چهار دیدار آغاز شد که در مهمترین این بازی‌ها استقلال در خانه مقابل فولاد متوقف شد.

استقلال ۱ - فولاد ۱استقلال پس ازشکست هفته گذشته به خوبی می‌دانست پیروزی در این دیدار تا چه اندازه برای این تیم مهم است در نوع بازی استقلال دو‌نکته بسیار مثبت دیده می‌شد،بازیسازی از خط دفاعی که تحت هر شرایطی انجام می‌گرفت. در سیستم چهار- دو - سه - یک استقلال تغییر به سه - سه- یک - سه در زمان بازی‌سازی دیدنی بود.علی کریمی بین دو مدافع مرکزی قرار می‌گرفت تا خط اول بازیکنان شکل بگیرد. در این شرایط دو‌مدافع کناری با قرار گرفتن در خط استقرار فرشید باقری خط دوم سه نفره را تشکیل می دادند. پس از آرایش مناسب بازیکنان استقلال در زمین خودی داریوش شجاعیان به عنوان بازیکن آزاد نقش محوری داشت و با جایگیری فرشید اسماعیلی و مهدی قائدی در کنار دیاباته و قرار گرفتن در کانالهای بین مدافعین مرکزی و‌کناری استقلال به راحتی تمام عرض و طول زمین را پوشش می داد و به سه-سه-یک-سه تغییر می‌کرد. اصل اول حمله باز شدن در عرض و طول که استقلال آن را در این بازی به خوبی به نمایش می‌گذاشت. دومین نکته مثبت استقلال پرس به بازیکن حریف به محض از دست دادن توپ بود. پرس به بازیکن و همینطور فضایی که این بازیکن می‌توانست پاس بدهد موجب شده بود که بازیکنان فولاد به هیچ عنوان نتوانند جریان بازی را کنترل کنند.

ادامه مطلب:
ايران اينترنشنال »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

آتش‌سوزی آمازون بازی فوتبال در برزیل را در دقیقه ۶ متوقف کردآتش سوزی در جنگل‌های آمازون در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸۵ درصد افزایش یافته است.

پرداخت حق‌الجلسه به اعضای کمیسیون‌ها و کمیته‌های مستقر در شهرداری‌ها در ساعات اداری ممنوع شدهیئت عمومی دیوان عدالت اداری مصوبات شورای شهر مبارکه درباره تعیین و پرداخت «حق الجلسه» به اعضای کمیته‌ها و کمیسیون‌های مستقر در شهرداری‌ها در ساعات اداری که از سوی شورای اسلامی این شهر به تصویب رسیده بود را ابطال کرد

استقلال یک - فولاد یک / دبل غافلگیری آبی‎‌ها در لحظات پایانیدر دومین هفته مسابقات لیگ برتر فوتبال تیم استقلال تهران در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان رفته و این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

مجسمه چوبی ترامپ هم در کنار مجسمه جنجالی ملانیا ساخته شدیک هنرمند اهل اسلوونی مجسمه‌ای چوبی از دونالد ترامپ را در نزدیکی زادگاه ملانیا، همسر آقای ترامپ ساخته تا پیام خود درباره 'استیلای عوا‌م‌فریبان بر جهان' را گوشزد کند. چند ماه پیش مجسمه دیگری که با کندکاری از یک تنه درخت و به شکل ملانیا ترامپ در این منطقه ساخته شده بود خبرساز شد.

بریتانیا خواستار مشارکت وسیع کشورها در ناوگان دریایی تنگه هرمز شد | DW | 30.08.2019دومینیک راب، وزیر امور خارجه بریتانیا کشورهای دیگر را به مشارکت در ماموریت بین‌المللی تضمین امنیت کشتیرانی در تنگه هرمز فراخواند. قرار است دومینیک راب با همتایان فرانسوی و آلمانی خود درباره بحران ایران گفت‌وگو کند.

اتهام تجاوز جنسی فرزند ملکه بریتانیا در دادگاه تکرار شدیکی از زنان شاکی در پرونده جفری اپستین، سرمایه‌دار آمریکایی، دوباره اتهام جنسی علیه شاهزاده اندرو، فرزند سوم ملکه بریتانیا را تکرار کرده است. او با آقای اپستین رابطه دوستانه‌ای داشت و ویرجینیا جوفره می‌گوید وقتی زیر سن قانونی بوده شاهزاده اندرو سه بار به او تجاوز کرده است.

شهر خودرو در مشهد موفق شد شاهین بوشهر را شکست دهد و سپاهان نیز در خانه ماشین‌سازی را شکست داد تا همچنان صدرنشین باقی بماند.روز جمعه دولت برزیل ۴۴ هزار سرباز را برای کمک به آنش نشانان برای خاموش کردن آتش به جنگل‌های آمازون اعزام کرد.به گزارش ایسنا به نقل از دیوان عدالت اداری، به دنبال شکایت سازمان بازرسی کل کشور از شورای اسلامی شهر مبارکه و درخواست ابطال مصوبات شماره ۱۷۰۲/۹۲ مورخ ۱۱/ ۸/ ۹۲، ۲۱۵۶  – ۲۳/ ۱۱/ ۹۲، ۱۸۸۲- ۳۰/ ۳/ ۹۳، ۲۱۹۸۰-۱۹ /۷/ ۹۳، ۳۴۶۸-۳/ ۱۲/ ۹۳، ۱۹۲۳- ۲۲/ ۵/ ۹۴ و ۱۸۹۳- ۲۱/ ۱/ ۹۷ در خصوص پرداخت حق الجلسه به اعضای کمیته ها و کمیسیون های مستقر در شهرداری ها در ساعات اداری، هیات عمومی دیوان عدالت اداری به اتفاق آراء با ابطال مصوبات مورد شکایت، پرداخت حق الجلسه به اعضای کمیسیون ها و کمیته های مستقر در شهرداری ها در ساعات اداری را ممنوع کرد.به گزارش ایلنا، استقلال با هدایت آندره آ استراماچونی پس از شکست برابر ماشین سازی در هفته اول مقابل فولادی به میدان رفته بود که هفته پیش همانند رقیب امروز خود نتوانسته به سه امتیاز برسد.

در دربی خوزستان در حالیکه نفت آبادان تا دقایق پایانی از نفت مسجد سلیمان پیش افتاده بود اما محمد طیبی مدافع میانی مسجد سلیمان بازی را مساوی کرد تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند. استقلال ۱ - فولاد ۱ استقلال پس ازشکست هفته گذشته به خوبی می‌دانست پیروزی در این دیدار تا چه اندازه برای این تیم مهم است در نوع بازی استقلال دو‌نکته بسیار مثبت دیده می‌شد،بازیسازی از خط دفاعی که تحت هر شرایطی انجام می‌گرفت. جنگل‌های آمازون از آن نظر اهمیت دارد که یکی از مهمترین ابزار دفاعی زمین در برابر تغییرات اقلیمی است و به‌عنوان ریه‌های کره زمین از آنها نام برده می شود که ۲۰ درصد اکسیژن زمین را تولید می کند. در سیستم چهار- دو - سه - یک استقلال تغییر به سه - سه- یک - سه در زمان بازی‌سازی دیدنی بود. انتهای پیام.علی کریمی بین دو مدافع مرکزی قرار می‌گرفت تا خط اول بازیکنان شکل بگیرد. در این شرایط دو‌مدافع کناری با قرار گرفتن در خط استقرار فرشید باقری خط دوم سه نفره را تشکیل می دادند.   دقایق حساس و حواشی مسابقه: آبی پوشان تهران در دقایق پایانی به تساوی مقابل فولاد بسنده کردند و دو تیم با تقسیم امتیازات به بازی پایان دادند.

پس از آرایش مناسب بازیکنان استقلال در زمین خودی داریوش شجاعیان به عنوان بازیکن آزاد نقش محوری داشت و با جایگیری فرشید اسماعیلی و مهدی قائدی در کنار دیاباته و قرار گرفتن در کانالهای بین مدافعین مرکزی و‌کناری استقلال به راحتی تمام عرض و طول زمین را پوشش می داد و به سه-سه-یک-سه تغییر می‌کرد. اصل اول حمله باز شدن در عرض و طول که استقلال آن را در این بازی به خوبی به نمایش می‌گذاشت. دومین نکته مثبت استقلال پرس به بازیکن حریف به محض از دست دادن توپ بود. پرس به بازیکن و همینطور فضایی که این بازیکن می‌توانست پاس بدهد موجب شده بود که بازیکنان فولاد به هیچ عنوان نتوانند جریان بازی را کنترل کنند. در حالیکه فولاد کاملا عقب نشینی کرده بود و تمامی فضاها را بسته بود نیمه اول استقلال کمتر در روی دروازه فولاد خطرساز می‌شد اما در شروع نیمه دوم استقلال با حرکت هوشمندانه اسماعیلی و فرار به پشت مدافعین فولاد و با پاس دیدنی شجاعیان به گل رسید. پاس غفوری در نهایت در این صحنه منجر به گل نشد.

فولاد به هیچ عنوان توان حمله به دروازه استقلال را نداشت و بازیکنان استقلال نیز به خوبی جریان بازی را در اختیار داشتند. در شرایطی که بازی کاملا در اختیار استقلال بود استراماچونی مربی این تیم با تعویض اسماعیلی، باقری و قائدی سعی داشت به بازیکنان ذخیره نشین این تیم بازی دهد و همین موضوع موجب شد تا در ریتم و آهنگ بازی استقلال نوعی آشفتگی بوجود بیاید. در حالیکه صالح حردانی مدافع راست جوان و‌انرژیک فولاد در بیشتر دقایق بازی درگیر خنثی کردن مهدی قائدی بود،با تعویض قائدی این بازیکن آزادی عمل بیشتری پیدا کرد و در نهایت نیز توانست در آخرین ثانیه‌های بازی با ارسال دیدنی خود و دفع ناقص مدافعین استقلال امیرحسین‌باقرپور در شرایط گلزنی قرار دهد و‌ بازی مساوی شود. طبق قانون زمان فوتبال نود دقیقه به اضافه وقت های تلف شده است که بنظر می‌رسد کادرفنی و بازیکنان استقلال این اصل مهم در فوتبال را در دیدار امروز فراموش کرده بودند. سایرنتایج: شهر خودرو ۲ - شاهین بوشهر ۱ سپاهان ۱ - ماشین‌سازی ۰ . تصویری از استراماچونی در بازی امروز نیمه نخست دو تیم با تساوی بدون گل پایان یافت دقیقه 45: 3 دقیقه وقت اضافه برای نیمه اول اعلام شد.