استقلال در دقیقه ۹۵ پژمرد

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

هفته دوم لیگ_برتر فوتبال ایران با چهار دیدار آغاز شد که در مهمترین این بازی‌ها استقلال در خانه مقابل فولاد متوقف شد. Taghavi1972

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شهر خودرو در مشهد موفق شد شاهین بوشهر را شکست دهد و سپاهان نیز در خانه ماشین‌سازی را شکست داد تا همچنان صدرنشین باقی بماند. در دربی خوزستان در حالیکه نفت آبادان تا دقایق پایانی از نفت مسجد سلیمان پیش افتاده بود اما محمد طیبی مدافع میانی مسجد سلیمان بازی را مساوی کرد تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.

در حالیکه فولاد کاملا عقب نشینی کرده بود و تمامی فضاها را بسته بود نیمه اول استقلال کمتر در روی دروازه فولاد خطرساز می‌شد اما در شروع نیمه دوم استقلال با حرکت هوشمندانه اسماعیلی و فرار به پشت مدافعین فولاد و با پاس دیدنی شجاعیان به گل رسید. فولاد به هیچ عنوان توان حمله به دروازه استقلال را نداشت و بازیکنان استقلال نیز به خوبی جریان بازی را در اختیار داشتند.

طبق قانون زمان فوتبال نود دقیقه به اضافه وقت های تلف شده است که بنظر می‌رسد کادرفنی و بازیکنان استقلال این اصل مهم در فوتبال را در دیدار امروز فراموش کرده بودند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آتش‌سوزی آمازون بازی فوتبال در برزیل را در دقیقه ۶ متوقف کردآتش سوزی در جنگل‌های آمازون در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸۵ درصد افزایش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرداخت حق‌الجلسه به اعضای کمیسیون‌ها و کمیته‌های مستقر در شهرداری‌ها در ساعات اداری ممنوع شدهیئت عمومی دیوان عدالت اداری مصوبات شورای شهر مبارکه درباره تعیین و پرداخت «حق الجلسه» به اعضای کمیته‌ها و کمیسیون‌های مستقر در شهرداری‌ها در ساعات اداری که از سوی شورای اسلامی این شهر به تصویب رسیده بود را ابطال کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استقلال یک - فولاد یک / دبل غافلگیری آبی‎‌ها در لحظات پایانیدر دومین هفته مسابقات لیگ برتر فوتبال تیم استقلال تهران در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان رفته و این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مجسمه چوبی ترامپ هم در کنار مجسمه جنجالی ملانیا ساخته شدیک هنرمند اهل اسلوونی مجسمه‌ای چوبی از دونالد ترامپ را در نزدیکی زادگاه ملانیا، همسر آقای ترامپ ساخته تا پیام خود درباره 'استیلای عوا‌م‌فریبان بر جهان' را گوشزد کند. چند ماه پیش مجسمه دیگری که با کندکاری از یک تنه درخت و به شکل ملانیا ترامپ در این منطقه ساخته شده بود خبرساز شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بریتانیا خواستار مشارکت وسیع کشورها در ناوگان دریایی تنگه هرمز شد | DW | 30.08.2019دومینیک راب، وزیر امور خارجه بریتانیا کشورهای دیگر را به مشارکت در ماموریت بین‌المللی تضمین امنیت کشتیرانی در تنگه هرمز فراخواند. قرار است دومینیک راب با همتایان فرانسوی و آلمانی خود درباره بحران ایران گفت‌وگو کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اتهام تجاوز جنسی فرزند ملکه بریتانیا در دادگاه تکرار شدیکی از زنان شاکی در پرونده جفری اپستین، سرمایه‌دار آمریکایی، دوباره اتهام جنسی علیه شاهزاده اندرو، فرزند سوم ملکه بریتانیا را تکرار کرده است. او با آقای اپستین رابطه دوستانه‌ای داشت و ویرجینیا جوفره می‌گوید وقتی زیر سن قانونی بوده شاهزاده اندرو سه بار به او تجاوز کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »