فرمانده هوافضای سپاه: توقیف نفتکش بریتانیایی به خواست خامنه‌ای صورت گرفت

07/06/1398 02:35:00 ب.ظ

امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران ایران روز پنج‌شنبه 29 آگوست 2019 گفت که توقیف

امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران ایران روز پنج‌شنبه 29 آگوست 2019 گفت که توقیف به گزارش خبرگزاری تسنیم حاجی‌زاده توقیف نفتکش بریتانیایی در تنگه هرمز را «نسخه صادر شده» از سوی...

به گزارش خبرگزاری تسنیم حاجی‌زاده توقیف نفتکش بریتانیایی در تنگه هرمز را «نسخه صادر شده» از سوی رهبر ایران توصیف کرد که «دقیق اجرا شد». در 19 ژوئیه 2019 سپاه پاسداران یک نفتکش بریتانیایی به نام «ستینا امپیرو» را که در اختیار شرکت کشتیرانی سوئدی «ستینا پالک» بود، در تنگه هرمز توقیف کرد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در این‌باره گفت: «زمانیکه آقا گفت ما به دشمن سیلی می زنیم چهار ساعت بعد نیروهای موشکی مقرهای داعش را از بین می برند. زمانیکه ایشان می گویند اقدام انگلیس بی جواب نمی ماند تنها 48 ساعت بعد کشتی انگلیس توقیف می شود. اینها نسخه هایی است که رهبر انقلاب صادر کردند و دقیق اجرا شد. همین نسخه ها در رابطه با سایر بخش ها هم صادر شده است.»

توقیف نفتکش بریتانیایی پس از آن صورت گرفت که مقامات جبل‌الطارق یک نفتکش ایرانی به نام گریس1 را توقیف کردند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره شمالی

کره شمالی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

یک فرمانده سپاه: پایگاه‌های آمریکا در قطر و امارات را هدف‌ گرفته بودیمامیرعلی حاجی زاده می‌گوید سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای دوست، به تهران هشدار داده بودند که آمریکا می‌خواهد به ایران حمله کند.

سردار حاجی‌زاده: سرنگونی پهپاد آمریکایی سایه جنگ را برطرف کردتهران-ایرنا- فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به سرنگونی پهپاد آمریکایی گفت: عملیات روانی گسترده ای به راه انداختند که قرار است جنگ علیه ما به راه بیفتد اما ما می دانستیم که این اتفاق نمی افتد و زمانی این سایه جنگ برطرف شد که پهپاد آمریکایی سرنگون شد.

جانشین فرمانده کل سپاه: عظمت جمهوری اسلامی به اذعان دشمنان هر روز بیشتر می‌شودجانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ‌با تاکید بر این‌که عظمت جمهوری اسلامی به اذعان دشمنان هر روز بیشتر می‌شود، گفت: عظمت انقلاب اسلامی هر روز ابعاد و جغرافیای جدیدی پیدا می‌کند ‌که این امر به برکت مجاهدت‌های شهدا و رزمندگان اسلام محقق شده است.

بمب‌های اسرائیل آدم را منطقی می‌کند | DW | 28.08.2019حملات منظم و ویران کننده اسرائیل به پایگاه‌های فرامرزی سپاه قدس، انبارهای موشکی حشدالشعبی و مقرهای حزب‌الله و سپاه در سوریه، می‌تواند همه معادله‌های خاورمیانه را جابه‌جا کند. تحلیلی از فرزانه روستایی

فرمانده ارتش: ائتلاف دریایی آمریکا به ضرر کشورهایی است که به نفت خلیج فارس وابسته‌اند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimفرمانده ارتش: *ائتلاف دریایی آمریکا به ضرر کشورهایی است که به نفت خلیج_فارس وابسته‌اند *ائتلاف دریایی آمریکا قطعا ناامنی را به دنبال خود خواهد آورد *نیروهای مسلح در صورت لزوم پاسخ پشیمان‌کننده و همه جانبه به متجاوزان خواهند داد

سرنگونی پهپاد آمریکایی سایه جنگ را برطرف کردفرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای دوست از احتمال حمله به ایران خبر می‌دادند اما ما می‌دانستیم که این اتفاق نمی‌افتد، این حربه‌ای بود تا ما پای میز مذاکره بر‌گردیم، زمانی که پهپاد آمریکایی ساقط شد،‌ حربه جنگ از کار افتاد.