برگزاری مراسم یادبود قربانیان بازار «مارکاله» در سارایوو

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یاد و خاطره قربانیان حمله به محل بازار مارکاله در سارایوو در بیست و چهارمین سالگرد این حادثه طی مراسمی گرامی داشته شد. - خبرگزاری آناتولی

یاد و خاطره قربانیان حمله به محل بازار مارکاله در سارایوو در بیست و چهارمین سالگرد این حادثه طی مراسمی گرامی داشته شد.یاد و خاطره قرباینان حمله توپ‌خانه‌ای نیروهای صرب در تاریخ 28 اوت 1995 در زمان جنگ بوسنی به محل بازار مارکاله در سرایوو که باعث کشته شدن 43 غیرنظامی شده بود، در بیست و چهارمین سالگرد این حادثه طی مراسمی در پایتخت بوسنی و هرزگوین گرامی داشته شد.

گفتنی است که صرب‌ها نخستین بار محل بازار مارکاله در سارایوو که تحت محاصره آنان بود را در 5 فوریه 1994 مورد حمله توپ‌خانه‌ای قرار دادند که در نتیجه آن 68 نفر کشته و 144 تن دیگر زخمی شدند. در حمله دیگر در 28 اوت 1995 نیز 43 غیرنظامی کشته و 84 نفر دیگر زخمی شده بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نابسامانی سیم‌های برق در بازار تاریخی ملایر/ یک آتش‌سوزی دیگر می‌تواند در راه باشدآتش‌سوزی در کمین بازارهای تاریخی است. در این میان همچنان شاهد نابسامانی سیم‌ها و کابل‌های برق در بازارهای تاریخی مانند بازار ملایر هستیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سه تن در اثر آتش سوزی در یک قایق مسافربری در فیلیپین جان باختندپولیس ساحلی فیلیپین چهارشنبه 28 اوت تایید کرد که سه تن بر اثر آتش‌سوزی در یک قایق مسافربری در سواحل
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نرخ ارز و طلا در بازار استانبولدلار آمریکا امروز در بازار استانبول با قیمت 5.8320 لیر و یورو نیز به بهای 6.4820 لیر ترکیه فروخته شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آخرین قیمت دلار در بازار ارزپس از چند روز کاهشی در بازار ارز، قیمت ارزهای مختلف امروز در بانک‌ها و صرافی‌های مجاز بانک مرکزی افزایش یافت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

همتی: به مردم گفتم در بازار ارز سرمایه‌گذاری نکنند/ ذخایر اسکناس مان خوب استرئیس بانک مرکزی: به مردم گفتم در بازار ارز سرمایه‌گذاری نکنند حرف‌هایم از سر دلسوزی بود تا جلوی ضرر مردم گرفته شود ضرر سرمایه‌گذاری در بانک، از ضرر سرمایه‌گذاری روی ارز کمتر است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کشف میلیون‌ها دلار شمش طلا جعلی در بازار؛ چینی‌ها متهم ردیف اول هستندافشای عرضه شمش‌های تقلبی ممهور به مهر یک شرکت سوئیسی بازار جهانی طلا را با بحران کم‌سابقه‌ای مواجه کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »