علی مطهری:رفسنجانی می‌خواست مردم حسرت امارات و ترکیه را نخورند

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 105 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 45%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

علی_مطهری در مراسم نخستین سالگرد افتتاح موزه هاشمی_رفسنجانی گفت: «رفسنجانی می‌خواست ایران نمونه و الگوی کشورهای اسلامی شود تا مردم حسرت امارات و ترکیه را نخورند.» بیشتر بخوانید:

علی مطهری در مراسم نخستین سالگرد افتتاح موزه اکبر هاشمی رفسنجانی گفت: «رفسنجانی می‌خواست ایران نمونه و الگوی کشورهای اسلامی شود تا مردم حسرت امارات و ترکیه را نخورند.»

مطهری همچنین با بیان این‌که «او ایران را سربلند و پیشرفته می‌خواست»، گفت: «رفسنجانی می‌خواست ایران نمونه و الگوی کشورهای اسلامی شود که مردم حسرت امارات و ترکیه را نخورند.»بر پایه آخرین داده‌های بانک مرکزی ایران، حجم نقدینگی کشور، از ابتدای روی کار آمدن دولت حسن روحانی، در مرداد سال ۱۳۹۲ تا خرداد ماه امسال بیش از چهار برابر شده است.

بنابر گزارش‌ها، این افراد در اسناد تجارتی که ارائه داده‌اند، محموله صادراتی خود را ماده دیگری قید کرده‌ بودند. وزیر خارجه آمریکا روز پنجشنبه در پیامی در شبکه اجتماعی توییتر نوشت: «ادامه تلاش‌ها توسط رژیم ایران برای ارعاب اف‌دی‌دی، یک اندیشکده، آمریکایی، تاکید می‌کنم - یک اندیشکده - باید توسط تمام آزادیخواهان در سراسر دنیا محکوم شود.» او گفت: «ایالات متحده این تهدیدها را جدی می‌گیرد و رژیم و عواملش را مسئول می‌داند.», an American think tank—a THINK TANK—must be condemned by all freedom-loving people around the world.‎ The U.S.

خبرگزاری هرانا که در زمینه مسائل حقوق بشر ایران فعال است، روز پنج‌شنبه هفتم شهریور گزارش داد که دادگاه انقلاب تهران طالب مقدم را علاوه بر این، به دو سال تبعید به خراسان جنوبی، دو سال محرومیت از استفاده از تلفن همراه هوشمند و عضویت در احزاب و گروه‌ها محکوم کرده است. این احکام در حالی صادر می‌شوند که ابراهیم رییسی، رییس قوه قضاییه ایران روز پنج‌شنبه گفت: «باید صدای کارگران اراک و هفت تپه را شنید، در سفر به اراک قبل از هر جلسه‌ای حرف کارگران اراکی را شنیدم و باید به حرف‌های آنان توجه شود.»

فلورانس پارلی، وزیر دفاع فرانسه، از حمایت کشورش از طرح اعزام نیروهای ناظر اروپایی به منطقه خلیج فارس خبر داد، اما افزود که تعداد کشورهای عضو اتحادیه اروپا که در این طرح شرکت می‌کنند، «به تعداد انگشتان یک دست هم نمی‌رسد». فلورانس پارلی همچنین با تاکید بر این که فرانسه خود را شریک «تحریم‌های حداکثری آمریکا» علیه ایران نمی‌بیند، گفت که امانوئل مکرون، رییس جمهوری فرانسه، به دنبال کاهش تنش‌ها در منطقه است.

روزنامه وال‌استریت ژورنال نوشت که پیشنهاد لغو این مقررات، روز چهارشنبه، ششم شهریورماه به‌طور رسمی اعلام شده است. این در حالی است که هم‌زمان نگرانی‌ها در مورد انتشار گازهای گلخانه‌ای و تاثیر آن در بحران اقلیمی افزایش یافته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اهدای نشان رشیدی به علی نصیریان، مهتاب نصیرپور و احمدرضا احمدی/ داود رشیدی به جایگاهی که در بازیگری لایق‌اش بود نرسیدسومین دوره مراسم اهدای نشان داود رشیدی شامگاه امشب (پنجشنبه ۷ شهریور) برگزار شد و این نشان به علی نصیریان، مهتاب نصیرپور و احمدرضا احمدی رسید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مردم ایران نباید در سختی و ناراحتی باشند/ کاری کنید اعتماد مردم بیشتر شودمرجع تقلید شیعیان گفت: مردم ایران نباید در سختی و ناراحتی باشند و مسئولان حُسن اعتماد مردم به دین و نظام را جلب کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

یک فرمانده سپاه: پایگاه‌های آمریکا در قطر و امارات را هدف‌ گرفته بودیمامیرعلی حاجی زاده می‌گوید سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای دوست، به تهران هشدار داده بودند که آمریکا می‌خواهد به ایران حمله کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روحانی: دولتی که اختیارات ندارد چه مسئولیتی می‌توان از آن انتظار داشتحسن_روحانی با بیان اینکه «دولت اگر قدرتمند نباشد،مردم زندگی خوشی را تجربه نخواهند کرد»، تاکید کرد:«قدرت دولت به معنای آن است که بتواند در صحنه سخت مدیریت،اختیارات لازم را داشته باشد وگرنه دولتی که اختیارات ندارد چه مسئولتی را می‌توان از آن انتظار داشت.»
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا چهار ایرانی را به اتهام انتقال پول از سپاه به حماس تحریم کردآمریکا بانک لبنانی را به اتهام ارتباط با حزب‌الله و چهار ایرانی را به اتهام انتقال پول از سپاه به حماس و حزب‌الله تحریم کرد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

باید با دنیا حرف بزنیم/ وظیفه دولت سر دادن شعار نیسترئیس جمهور وظیفه اصلی دولت را خدمت صادقانه به مردم توصیف کرد و اظهار داشت: هدف اصلی دولت از تلاش‌ در عرصه‌های مختلف داخلی و خارجی تأمین منافع ملی، افزایش رفاه مردم، رشد و توسعه جامعه، سرافرازی ایران عزیز و ترویج فرهنگ اسلام در اذهان مردم و بویژه جوانان است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »