سیاست‌های روزمره، ما را با چالش‌های سخت در آینده روبرو می‌کند

12/11/1400 01:26:00 ب.ظ

ابوترابی‌فرد، امام جمعه موقت تهران: *مردم در حوزه معیشت و اقتصاد خانوادگی خود با مشکلات جدی روبه‌رو هستند *مدیریت جامعه اسلامی باید در دست شایسته‌ترین و تواناترین افراد قرار گیرد *سیاست‌های روزمره، ما را با چالش‌های سخت در آینده روبرو می‌کند

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: اگر یک جامعه قوی و قدرتمند را طلب می‌کنیم، نخستین شرطش آن است که در رأس هرم قدرت، شایسته ترین فرد قرار گیرد. وی افزود: آیت الله صافی گلپایگانی در تدوین قانون نیز ایفای نقش کرد و دغدغه انقلاب، تقویت نظام و اقتدار رهبری معظم در دستور کار او بود.

امام جمعه موقت نماز جمعه تهران یادآور شد: ایشان گاهی در مسائل مهم و خطیر با حقیر در جایگاه نایب رئیس مجلس تماس تلفنی داشت و مسائل خود را پیگیری می‌کرد و انصافاً برای عزت نظام و رهبری عمر خود را در این چند دهه سپری کردند؛ روح بلند او با اولیای الهی، فقها و اولیای معصوم محشور باشد.

ابوترابی فرد در ادامه با اشاره به آغاز ایام پیروزی انقلاب، گفت: ۱۲ بهمن یادآور آغاز شکل‌گیری نظام جمهوری اسلامی ایران با هویت اسلامی، دینی و مبتنی بر ارزش‌های والای قرآن است. وی تأکید کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران در دوران غیبت امام عصر (عج) با الهام از مبانی قطعی و مسلم عقلی و دینی و با محوریت یک شخصیت تربیت یافته در مکتب قرآن و آراسته به مقام والای فقاهت، عدالت، بصیرت سیاسی، دانش و شناخت عمیق از امت اسلام و مصالح آن شکل گرفت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

گزارش صدای آمریکا از تظاهرات در واشنگتن در اعتراض به طالبان؛ «در کنار زنان افغانستان ایستاده‌ایم »عده‌ای از افغانستانی‌های مقیم ناحیه واشنگتن، پایتخت آمریکا، و فعالان حقوق_زنان، روز یکشنبه ۳۰ ژانویه (۱۰ بهمن) طی یک گردهمایی اعتراض‌آمیز خواستار اعاده حقوق زنان در افغانستان شدند. تف تف تف لعنت

نت‌فلیکس با فیلم عربی‌اش در مصر جنجال به پا کرد | DW | 31.01.2022همجنسگرایی، خیانت، اسرار اروتیک؛ فیلم لبنانی تولید نت‌فلیکس سنت‌های جهان عرب را به چالش کشیده است. صدای منتقدان این فیلم در مصر از طرفداران آن بیشتر است. یکی از نمایندگان مجلس مصر خواستار سانسور اینترنت شده است.

مردان مسلح در پاکستان یک کشیش را به ضرب گلوله کشتند🔺مردان مسلح در پاکستان یک کشیش را به ضرب گلوله کشتند ▪️مردان مسلح روز یکشنبه در پاکستان یک کشیش را کشتند و کشیش دیگری را مجروح کردند. به گفته پلیس، این دو کشیش در مسیر بازگشت به خانه خود در شهر پیشاور در شمال غرب پاکستان بودند. ⬇️ بیشتر بخوانید:

امانوئل مکرون در چهارمین تماس با ابراهیم رئیسی بر تسریع مذاکرات اتمی وین تاکید کرددفتر ریاست‌جمهوری فرانسه خبر داد که امانوئل مکرون، رئیس‌جمهوری این کشور در تماس تلفنی با ابراهیم رئیسی، همتای ایرانی خود، تسریع مذاکرات وین را یک «نیاز» پرسش‌ : آیا رئیس جمهور فرانسه در پاسخ به سؤال خود از رئیسی در این گفتمان تلفنی اگر چیزی درک کرده، لطفا به اشتراک عموم بگذارد.

'طالبان در پنج ماه گذشته صدها کارمند دولت سابق افغانستان را کشته‌اند' | DW | 31.01.2022بر اساس گزارش دبیرکل سازمان ملل، طالبان از زمان قدرت‌گیری در افغانستان بیش از صدها کارمند دولت سابق و همکاران محلی نیروهای بین‌المللی را کشته‌اند. بیش از نیمی از مردم این کشور نیز در خطر گرسنگی قرار دارند. تفصیر کارمندان است بیست سال وقت داشتند و طالبان را حذف نکردند. طالب ها ازمشکلات مردم بیخبرند.

خانواده‌های ادلبی برای در امان ماندن از سرما، لباس‌هایشان را می‌سوزانندخانواده‌های ادلبی برای در امان ماندن از سرما، لباس‌هایشان را می‌سوزانند با فرا رسیدن زمستان و سرمای شدید هوا در ادلب سوریه، بسیاری از آوارگان که در چادرها زندگی‌ می‌کنند، برای گرم ماندن مجبور به سوزاندن لباس‌هایشان هستند. 😭😭😭 لعنت به روس و آمریکا و اسد و ی پ گ .دیگه وقتشه ترکیه با فشار به اتحادیه اروپا شهرک سازی ها رو شروع کنه در عمق صد کیلومتری مرز های خودش با سوریه جمعیت پناهنده سوریه رو انتقال بده و تحت قیومیت بگیره. هرچه زودتر بهتر عملیات بوفر زونا و منطقه امن تشکیل بشه