نت‌فلیکس با فیلم عربی‌اش در مصر جنجال به پا کرد | DW | 31.01.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

همجنسگرایی، خیانت، اسرار اروتیک؛ فیلم لبنانی تولید نت‌فلیکس سنت‌های جهان عرب را به چالش کشیده است. صدای منتقدان این فیلم در مصر از طرفداران آن بیشتر است. یکی از نمایندگان مجلس مصر خواستار سانسور اینترنت شده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گفته منتقد مصری، یوزف فهیم، نت فلیکس به عنوان بخشی از توطئه‌ای برای عادی‌سازی همجنسگرایی در جوامع عربی دیده می‌شود.

هفت رفیق در هنگام شام خوردن در یک دورهمی در بیروت تصمیم می‌گیرند گوشی‌های همراهشان را روی میز بگذراند و همه چت‌ها و پیام‌هایشان را فاش کنند. یک بازی که به سرعت پرده از روی بسیاری حقایق برمی‌دارد.مشخص می‌شود که یکی از این هفت نفر همجنسگراست. یکی دیگر پای تلفن به دختر ۱۷ ساله‌اش اجازه می‌دهد که شب پیش دوست پسرش بخوابد در حالی که همین چند وقت پیش بین لوازمش کاندوم پیدا کرده است.

مجری برنامه از این سیاستمدار مصری می‌پرسد، چه می‌کند اگر در میان دوستانش یکی پیدا شود که بگوید، همجنسگراست. پاسخ او: «اول به او تذکر می‌دهم. اگر نصیحتم را نادیده گرفت، معرفی‌اش (از او شکایت) می‌کنم. آزادی باید حد و مرز داشته باشد.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مایلی‌کهن: بازیکنان پرسپولیس چرا از مدیرعامل قبلی پول نگرفتند؟/ بی انصافی است از اسکوچیچ انتقاد کنیممگر قرار بود تیم‌هایی مانند پرتغال و آرژانتین در مقدماتی آسیا باشند مایلی‌کهن: بازیکنان پرسپولیس چرا از مدیرعامل قبلی پول نگرفتند؟/ بی انصافی است از اسکوچیچ انتقاد کنیم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تحلیل کارشناسان از سیاست «قزاقستان جدید»: اصلاحات اساسی در راه استچند تن از کارشناسان قزاقستان در گفتگو با خبرگزاری آناتولی، به تحلیل اصول سیاست «قزاقستان جدید» پرداختند. - خبرگزاری آناتولی امیدوارم که سیاست مانقوردیسم در پیش نگیرن .روس کثیف چنبره زد با اون بگایف ساتقین پایه اصلاحات در قزاقستان و ایران و دیگر کشورهای تورکان بایستی بر اساس هویت و مدنیت بزرگ مشترک'حضوریکتایی'علوم حق حقیقت طبیعی خردمندانه ی(انجمن مغان)ده هزارساله کاملترین علوم عالم و جهان، ملتهای تورکان و ملتهای ایرانیان باشد نه باعلوم بی منطق جاهلیت اعراب نه باعلوم منطقی صلیبچیها
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حداقل دستمزد اعضای اتحادیه اروپا در ۲۰۲۲؛ کمینه حقوق در آمریکا از کدام کشورها بیشتر است؟بالاترین حداقل دستمزد اعلام شده در کشورهای عضو اتحادیه اروپا نزدیک به ۷ برابر بیشتر از پایین‌ترین حداقل دستمزد تعیین شده در ژانویه ۲۰۲۲ است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اسحاق هرتزوگ: مبادلات تجاری اسرائیل و امارات از یک میلیارد دلار فراتر رفته استاسحاق هرتزوگ، رئیس‌جمهوری اسرائیل در سفر خود به دبی گفت، حجم تجارت اسرائیل با امارات متحده عربی از یک میلیارد دلار افزایش پیدا کرده است.رئیس‌جمهوری امارات ادیان_ابراهیمی اورشلیم_القدس بیت_لحم مکة_المکرمة الکعبة پیمان_اسلو سازمان آزادیبخش فلسطین درپیمان اسلودولت اسرائیل را برسمیت شناخته وکاربردخشونت رامحکوم کرد. اسرائیل نیزساف رابعنوان نماینده قانونی مردم فلسطین به رسمیت شناخت.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کنفرانس گذار از استبداد؛ اعدام‌ها و سرکوب کنش‌گران افزایش یافته است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آژانس: ایران تولید قطعات سانتریفیوژ را از کرج به اصفهان منتقل کرده استاطلاعیه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی یک ماه پس از پایان اختلاف این نهاد بین‌المللی با ایران بر سر نصب دوباره دوربین‌های نظارتی آژانس در کارگاه قطعات سانتریفیوژ «تسا» در کرج صادر می‌شود. گوه خوريش به شما نيومده :))))
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »