سعودی یک موسسه‌ لبنانی حمایت‌‌کننده حزب‌الله را در فهرست سازمان‌های تروریستی قرار داد

05/08/1400 11:50:00 ب.ظ

سعودی یک موسسه‌ لبنانی حمایت‌‌کننده حزب‌الله را در فهرست سازمان‌های تروریستی قرار داد #العربيه_فارسى

العربيه_فارسى

سعودی یک موسسه‌ لبنانی حمایت‌‌کننده حزب‌الله را در فهرست سازمان‌های تروریستی قرار داد العربيه_فارسى

ریاست امنیت کشور پادشاهی عربی سعودی موسسه «قرض‌ الحسن» که مقر آن در لبنان است را به دلیل ارتباط و حمایت از فعالیت‌های گروه شبه‌نظامی تروریستی حزب‌الله در

ریاست امنیت کشور پادشاهی عربی سعودی چهارشنبه، 27 اکتبر، موسسه «قرض‌ الحسن» ( ALQARD ALHASAN ASSOCIATION) را به دلیل ارتباط و حمایت از گروه شبه‌نظامی تروریستی حزب‌الله لبنان و همچنین مدیریت دارایی‌های این گروه تروریستی و حمایت و تامین مالی اهداف نظامی آن در فهرست سازمان‌های تروریستی درج کرد.

Advertisementپادشاهی عربی سعودی در این راستا تاکید کرد که به مبارزه علیه فعالیت‌های تروریستی گروه حزب‌الله و هماهنگی با کشورهای برادر و دوستان بین‌المللی خود برای هدف قرار دادن منابع تامین مالی گروه حزب‌الله لبنان ادامه خواهد داد.سعودی همچنین تاکید کرد که منابع تامین مالی گروه شبه‌نظامی حزب‌الله لبنان از جمله افراد یا نهادها را در راستای مقابله با فعالیت‌های تروریستی و جنایتکارانه در جهان تحت پیگرد قرار می‌دهد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

اسرائیل ساخت شهرک‌های یهودی نشین جدید در مناطق اشغالی کرانه باختری را تصویب کرددولت اسرائیل اعلام کرد که ساخت بیش از ۳ هزار واحد مسکونی و تجاری را برای شهرک‌های یهودی نشین جدید در مناطق اشغالی کرانه باختری در دستور کار قرار گرفته است. ویروس مرگ_براسرائیل بسازن بدن به ایرانی ها که از کشور میخوان فرار کنن. به موقع بدرشون هم خواهند خورد

تزریق ناخواسته مواد مخدر؛ زنان جوان کلوب‌های شبانه در بریتانیا را تحریم کردنداضافه کردن مواد مخدر یا الکل زیاد به نوشیدنی زنان جوان یا تزریق مواد مخدر به آنها با استفاده از سوزن اغلب مقدمه‌ای برای تجاوز و تعرض جنسی است.

شرکت داروسازی «مرک» فرمول قرص ضد کرونای خود را در اختیار کشورهای فقیر می‌‌گذاردشرکت داروسازی «مِرک» مجوز تولید بدون حق امتیاز قرص ضد ویروس «مولنوپیراویر» خود را به یک سازمان غیرانتفاعی وابسته به سازمان ملل متحد اعطا کرد. این قرارداد به کشورهای فقیر اجازه تولید و عرضه این دارو به قیمتی ارزان‌تر را می‌دهد.

حقوق شهروندی | دادگاه تجدیدنظر ضیا نبوی را به ارائه خدمات عمومی در «آسایشگاه جانبازان» محکوم کرداین فعال دانشجویی مجازات‌های تکمیلی صادرشده برای خود را شامل منع خروج از کشور به مدت دو سال، ارائه خدمات عمومی به مدت چهار ماه روزی چهار ساعت در «آسایشگاه جانبازان»، الزام به تحصیل و یادگیری مباحث سبک زندگی انسانی، و کنترل هیجان عنوان کرد.

سفرای اروپایی مداخله نظامی در سودان را محکوم کردندسفرای فرانسه، بلژیک و سوئیس در خارطوم اقدام ارتش سودان در انحلال دولت مدنی را محکوم کردند. - خبرگزاری آناتولی

بیستمین بوندستاگ رئیس جدید خود را در اولین روز شناختبیستمین دوره پارلمان آلمان از روز سه شنبه آغاز شد و نمایندگان با رای اکثریت، بربل باس، عضو حزب سوسیال دموکرات را به عنوان رئیس پارلمان انتخاب کردند.

فهرست سازمان‌های تروریستی قرار داد.Aa دولت اسرائیل ساخت بیش از ۳ هزار واحد مسکونی جدید به شکل شهرک‌های یهودی نشین در کرانه باختری را در دستور کار قرار داد.بنا به گزارش‌ها تزریق مواد مخدر در کلوب‌ها و میخانه‌ها به پا و پشت بدن زنان جوان صورت می‌گیرد.به گزارش نیویورک تایمز، این توافق با سازمان «مدیسنز پتنت پول» (Medicines Patent Pool) انجام شده است.

ریاست امنیت کشور پادشاهی عربی سعودی چهارشنبه، 27 اکتبر، موسسه «قرض‌ الحسن» ( ALQARD ALHASAN ASSOCIATION) را به دلیل ارتباط و حمایت از گروه شبه‌نظامی تروریستی حزب‌الله لبنان و همچنین مدیریت دارایی‌های این گروه تروریستی و حمایت و تامین مالی اهداف نظامی آن در فهرست سازمان‌های تروریستی درج کرد. Advertisement پادشاهی عربی سعودی در این راستا تاکید کرد که به مبارزه علیه فعالیت‌های تروریستی گروه حزب‌الله و هماهنگی با کشورهای برادر و دوستان بین‌المللی خود برای هدف قرار دادن منابع تامین مالی گروه حزب‌الله لبنان ادامه خواهد داد. برنامه ساخت شهرک‌های یهودی نشین ۵ دهه است که روند اشغال سرزمین‌های فلسطینی توسط اسرائیل را گسترش داده است. سعودی همچنین تاکید کرد که منابع تامین مالی گروه شبه‌نظامی حزب‌الله لبنان از جمله افراد یا نهادها را در راستای مقابله با فعالیت‌های تروریستی و جنایتکارانه در جهان تحت پیگرد قرار می‌دهد. شمار زیاد جوانان مبتلا به کرونا زندگی شبانه در اسپانیا را به تعطیلی کشاند پلیس ناتینگهام در مرکز بریتانیا هفته گذشته اعلام کرد که افسران بیشتری طی تعطیلات آخر هفته به گشت‌زنی خواهند پرداخت تا اطمینان حاصل کنند که مردم می‌توانند تعطیلات آخر هفته امنی داشته باشند. سعودی در بیانیه‌ای اعلام کرد که با استناد به فرمان پادشاهی شماره (م / 21) به تاریخ 12 / 2 / 1439هـ. برنامه شهرک های یهودی نشین سال هاست که مهم ترین مانع صلح بین دولت خودگردان فلسطین و اسرائیل است.ق، و مکانیسم‌های اجرایی قطعنامه‌های شورای امنیت مربوط به مبارزه با تروریسم و تامین مالی آن و از جمله آنها قطعنامه شماره 1373 صادره در سال 2001 که تامین‌کنندگان مالی تروریست‌ها و یا فعالیت‌های تروریستی را هدف قرار می‌دهد، تصمیم گرفته شد که همه دارایی‌های متعلق به موسسه «القرض الحسن» در داخل سعودی بلوکه شود. مولنوپیراویر یک قرص ضد ویروس است که به صورت روزانه و کوتاه مدت پس از تشخیص ویروس تجویز می‌شود تا از بروز علائم وخیم‌تر پیشگیری کند.

در این بیانیه همچنین گفته شده که به موجب این تصمیم هر گونه تعاملات مستقیم یا غیر مستقیم یا به نفع این موسسه از سوی موسسات مالی، حرفه‌‌ای یا فعالیت‌های غیر مالی معین شده و همه شخصیت‌های اعتباری یا عادی ممنوع است و تدابیر قانونی علیه هر طرفی که با موسسه فوق‌الذکر یا اداره‌کنندگان ارتباط داشته باشد، اتخاذ خواهد شد. اتحادیه اروپا و سازمان ملل ساخت شهرک‌های یهودی نشین در مناطق اشغالی را «غیرقانونی» می‌دانند. سازمان‌دهندگان کارزار مقابله با اضافه کردن مواد مخدر به نوشیدنی‌ها یا تزریق مواد مخدر با سوزن در بیانیه‌ای که در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر شده است آورده‌اند: «تا به حال نشنیده بودیم که این همه دانش‌آموز از خواب بیدار شوند و چیزی از اتفاقات شب قبل به یاد نیاورند. .