تزریق ناخواسته مواد مخدر؛ زنان جوان کلوب‌های شبانه در بریتانیا را تحریم کردند

05/08/1400 11:30 ب.ظ

تزریق ناخواسته مواد مخدر؛ زنان جوان کلوب‌های شبانه در بریتانیا را تحریم کردند جزئیات بیشتر🔽

اضافه کردن مواد مخدر یا الکل زیاد به نوشیدنی زنان جوان یا تزریق مواد مخدر به آنها با استفاده از سوزن اغلب مقدمه‌ای برای تجاوز و تعرض جنسی است. به گفته شورای پلیس ملی بریتانیا طی ماه‌های سپتامبر و اکتبر ۱۹۸ مورد از اضافه کردن الکل یا مواد مخدر به نوشیدنی‌ زنان به ثبت رسیده است.

بنا به اعلام این نهاد بریتانیایی ۲۴ مورد تزریق مواد مخدر به زنان با استفاده از سرنگ نیز در این بازه زمانی گزارش شده است.

شمار زیاد جوانان مبتلا به کرونا زندگی شبانه در اسپانیا را به تعطیلی کشاند پلیس ناتینگهام در مرکز بریتانیا هفته گذشته اعلام کرد که افسران بیشتری طی تعطیلات آخر هفته به گشت‌زنی خواهند پرداخت تا اطمینان حاصل کنند که مردم می‌توانند تعطیلات آخر هفته امنی داشته باشند.

زارا اوون، دانشجوی ۱۹ ساله می‌گوید که اوایل ماه جاری پس از ورود به یک کلوب شبانه احساس کرده که همه چیز خاموش شده است و پس از آن دیگر چیزی را به یاد نمی‌آورد. کاراگاهان در برایتون، شهری ساحلی در جنوب بریتانیا گفته‌اند که در حال بررسی شش گزارش از تزریق سوزن به زنان طی یک هفته گذشته هستند. headtopics.com

سازمان‌دهندگان کارزار مقابله با اضافه کردن مواد مخدر به نوشیدنی‌ها یا تزریق مواد مخدر با سوزن در بیانیه‌ای که در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر شده است آورده‌اند: «تا به حال نشنیده بودیم که این همه دانش‌آموز از خواب بیدار شوند و چیزی از اتفاقات شب قبل به یاد نیاورند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

لاوروف: شاهد قاچاق مواد مخدر و فعالیت گروه‌های تروریستی در افغانستان هستیموزیر امور خارجه روسیه گفت که در شرایط کنونی قاچاق مواد مخدر و فعالیت گروه‌های تروریستی در افغانستان افزایش یافته است. - خبرگزاری آناتولی

کره جنوبی؛ محکومیت وارث شرکت چندملیتی سامسونگ به دلیل مصرف مواد مخدرپروپوفول معمولاً به عنوان یک بی‌حس کننده قوی در جراحی‌ها و در بخش‌های مراقبت‌های ویژه استفاده می‌شود اما گاهی نیز افراد آن را به عنوان یک ماده مخدر بصورت تفریحی استفاده می‌کنند.

مشکلات درمانی هزاران تن از معتادان مواد مخدر در افغانستانمشکلات درمانی هزاران تن از معتادان مواد مخدر در افغانستان هزاران معتاد به مواد مخدر در بیمارستان‌های مختلف افغانستان در انتظار درمان هستند.

خطر آلوده شده خون شهروندان منطقه‌ای در بلژیک به مواد سمی یک کارخانه آمریکاییبرخی از PFAS ها می‌توانند به رشد جنین آسیب برسانند یا باعث سرطان شوند و برخی نیز می‌توانند سیستم غدد درون ریز انسان را که هورمون‌های بدن را کنترل می‌کنند با اختلال مواجه کنند.

دریافت رایگان غذا دلیل تجمع معتادان متجاهر در تهران/ شناسایی باندهای فروش مواد در فضای مجازی/ برای جلوگیری از معضلات اجتماعی، سیاست‌ها باید تغییر کندرییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با بیان اینکه نزدیک به دو سال است که پیش نویس جدید قانون مبارزه با مواد مخدر توسط دستگاه‌های ذیربط تهیه شده است، گفت: امیدواریم در دولت جدید و مجلس یازدهم این قانون بررسی و تصویب شود.

دریافت رایگان غذا دلیل تجمع معتادان متجاهر در تهران/ شناسایی باندهای فروش مواد در فضای مجازی/ برای جلوگیری از معضلات اجتماعی، سیاست‌ها باید تغییر کندرییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با بیان اینکه نزدیک به دو سال است که پیش نویس جدید قانون مبارزه با مواد مخدر توسط دستگاه‌های ذیربط تهیه شده است، گفت: امیدواریم در دولت جدید و مجلس یازدهم این قانون بررسی و تصویب شود.

بنا به گزارش‌ها تزریق مواد مخدر در کلوب‌ها و میخانه‌ها به پا و پشت بدن زنان جوان صورت می‌گیرد.

به گفته شورای پلیس ملی بریتانیا طی ماه‌های سپتامبر و اکتبر ۱۹۸ مورد از اضافه کردن الکل یا مواد مخدر به نوشیدنی‌ زنان به ثبت رسیده است. بنا به اعلام این نهاد بریتانیایی ۲۴ مورد تزریق مواد مخدر به زنان با استفاده از سرنگ نیز در این بازه زمانی گزارش شده است.

شمار زیاد جوانان مبتلا به کرونا زندگی شبانه در اسپانیا را به تعطیلی کشاند

پلیس ناتینگهام در مرکز بریتانیا هفته گذشته اعلام کرد که افسران بیشتری طی تعطیلات آخر هفته به گشت‌زنی خواهند پرداخت تا اطمینان حاصل کنند که مردم می‌توانند تعطیلات آخر هفته امنی داشته باشند.

زارا اوون، دانشجوی ۱۹ ساله می‌گوید که اوایل ماه جاری پس از ورود به یک کلوب شبانه احساس کرده که همه چیز خاموش شده است و پس از آن دیگر چیزی را به یاد نمی‌آورد.

کاراگاهان در برایتون، شهری ساحلی در جنوب بریتانیا گفته‌اند که در حال بررسی شش گزارش از تزریق سوزن به زنان طی یک هفته گذشته هستند.

سازمان‌دهندگان کارزار مقابله با اضافه کردن مواد مخدر به نوشیدنی‌ها یا تزریق مواد مخدر با سوزن در بیانیه‌ای که در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر شده است آورده‌اند: «تا به حال نشنیده بودیم که این همه دانش‌آموز از خواب بیدار شوند و چیزی از اتفاقات شب قبل به یاد نیاورند. این"سیاه مستی" نیست. این تزریق ناخواسته مواد مخدر است و چیزی است که باید تغییر کند.»

امضاءکنندگان یک طومار آنلاین از کلوب‌های شبانه خواسته‌اند که افراد را هنگام ورود به میخانه‌ها و کلوب‌های شبانه مورد بازرسی قرار دهند. تاکنون حدود ۱۷۰ هزار نفر این طومار را امضا کرده‌اند.

هم‌رسانی این مطلب: