شرکت داروسازی «مرک» فرمول قرص ضد کرونای خود را در اختیار کشورهای فقیر می‌‌گذارد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺شرکت داروسازی «مرک» فرمول قرص ضد کرونای خود را در اختیار کشورهای فقیر می‌‌گذارد مرک داده‌های آزمایش‌های بالینی خود را به سازمان غذا و دارو آمریکا فرستاده است تا مجوز استفاده اضطراری را دریافت کند. ⬇️ بیشتر بخوانید:

به گزارش نیویورک تایمز، این توافق با سازمان «مدیسنز پتنت پول» انجام شده است. این سازمان برای دسترسی به درمان‌ها و فناوری‌های پزشکی در سطح جهانی تلاش می‌کند.

مرک داده‌های آزمایش‌های بالینی خود را به سازمان غذا و دارو آمریکا فرستاده است تا مجوز استفاده اضطراری را دریافت کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زاکانی داماد خود را به عنوان دستیار ویژه شهردار منصوب کردجالبه شغل شب رو داده بود شغل روز رو هم داده بهش حلال اولسون واقعاً مردم عوام فكر ميكنيد جمهورى انگلان اخوندكان دوزارى بوزينه كريه المنظر بشكه رو تغير ميكند اين فساد هر روز بيشتر بوى فسادش بيشتر ميشود و وقتى اين فساد ريشه بدواند حزب الله لبنانش مواد مخدر توليد و صادر ميكند حشد شعبى اش ترور ميكند حوثى يمنيش مردم را سپر اميال خود ميكند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

لیلی محسنی نماهنگ «زار» را به خوزستان و «مردم جدا شده از سرزمين خود» تقدیم کرد🔺لیلی محسنی نماهنگ «زار» را به خوزستان و «مردم جدا شده از سرزمين خود» تقدیم کرد ▪️این اثر «زار» نام دارد و بر اساس شعری از رز محقق، از ترانه‌سرایان شناخته‌ شده جنوب ایران، شکل گرفته است. ⬇️ بیشتر بخوانید: امیدوارم این که گفتید اشاره به تجزیه طلبی نباشد! با سپاس 👍🙏 این قشنگ خود تجزیه طلبی هست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بیستمین بوندستاگ رئیس جدید خود را در اولین روز شناختبیستمین دوره پارلمان آلمان از روز سه شنبه آغاز شد و نمایندگان با رای اکثریت، بربل باس، عضو حزب سوسیال دموکرات را به عنوان رئیس پارلمان انتخاب کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

امیرعبداللهیان: آمریکا باید مسئولیت خود در برابر فجایع افغانستان را با صدای بلند بپذیردامیرعبداللهیان: آمریکا باید مسئولیت خود در برابر فجایع افغانستان را با صدای بلند بپذیرد امریکا بیست سال بی جهت در افغانستان لشکر کشی نمود وافغانستان را از بین برد . باید جواب گوی مردم افغانستان و جامعه جهانی باشد . امریکا شیطان بزرگ است ودست از شیطنت بر نمیدارد . افغانستان برای رسیدن به ثبات و صلح و امنیت نیازمند این نشست و گفت‌وگو است . ایران همسایه ای است که با ما مشترکات بسیاری دارد و همین می‌تواند در ارتباط ما با این کشور موثر باشد . ما باید از ایران کمک بگیریم .
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا اقدامات نظامیان سودان علیه دولت گذار آن کشور را به شدت محکوم کرد🔺 آنتونی بلینکن شامگاه دوشنبه با انتشار بیانیه‌ای اقدامات نیروهای نظامی سودان ، از جمله انحلال دولت گذار تحت رهبری غیرنظامیان و نهادهای مرتبط با آن، را محکوم کرد و خواستار بازگرداندن فوری دولت و نهادهای آن به قدرت شد. ⬇ بیشتر بخوانید: زور خامنه ای به امارات نرسید چون نظامیاش نیازی به پول او ندارن، اما فکر کنم کل ارتش سودان بدبخت رو بشه با یه روز پول نفت قاچاق خرید. لابد از خامنه‌ای_جنایتکار بپرسی میگه 'ما هیچ نقشی نداشتیم و ارتش اسلامی سودان خودجوش برای قطع رابطه با اسرائیل کودتا کرد'. نه_به_جمهوري_اسلامي
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

قانون‌گذاران مینه‌سوتا طرح تقدیر از «پرینس» را به کنگره ارائه می‌کنند🔺 قانون‌گذاران مینه‌سوتا طرح تقدیر از «پرینس» را به کنگره ارائه می‌کنند ▪ نمایندگان ایالت مینه‌سوتا در کنگره ایالات متحده طرحی را برای اعطای مدال طلای کنگره به پرینس خواننده فقید آمریکایی ارائه می‌دهند. ⬇ بیشتر بخوانید: مرد؟؟؟؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »