روحانی: آمریکا راهی جز بازگشت به برجام ندارد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهوری ایران با اشاره به سومین سال تحریم‌های واشنگتن علیه تهران تاکید کرد که آمریکا راهی جز برگشت به برجام ندارد، این مسیر برای آن‌ها بن بست است. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهوری ایران با اشاره به سومین سال تحریم‌های واشنگتن علیه تهران تاکید کرد که آمریکا راهی جز برگشت به برجام ندارد، این مسیر برای آن‌ها بن بست است.حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران امروز چهارشنبه طی سخنانی در جلسه هیئت دولت این کشور در تهران اظهار داشت:"آمریکا فکر کرد با فشار اقتصادی بر مردم و اعمال تحریم ظالمانه، ملت را به زانو در می‌آورد.

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بازگشایی مدارس در این کشور با توجه به شیوع ویروس کرونا توضیح داد:"شرایط ما با سایر کشورها متفاوت است و درباره بازگشایی‌ها شرایط ما را با دیگران در همه زمینه‌ها مقایسه نکنند. ما در وضعیت تحریم هستیم و مردم به مناسک دینی، آموزش کودکان خود و ارتباطات خانوادگی اهمیت می‌دهند و ما با توجه به رعایت همه اصول بهداشتی مراسم رمضان و محرم را داشتیم و کسب و کارها در بسیاری از موارد انجام شده است".

وی حضور دانش آموزان را غیر اجباری اعلام کرد و گفت:"دانش آموزان و دانشجویان نباید از درس عقب بمانند. اجبار هم در هیچ زمینه‌ای نیست و هیچ خانواده‌ای را مجبور نمی‌کنیم حتما از آموزش حضوری استفاده کنند. برای سلامت جسم و روح دانش آموزان و آموزش دقیق، آموزش حضوری در اولویت ما است".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دنبال‌کنندگان دوستی ایران و آمریکا خودشان را خسته نکنند/ آمریکا استاد شیطان استرئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: کاری که شهدای ۱۷ شهریور تهران انجام دادند، همان کاری بود که شهدای کربلا در دشت نینوا و برای امام حسین(ع) انجام داده‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 193 هزار و 587 نفر رسیدشمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 193 هزار و 587 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تخفیف ۱.۴ دلاری عربستان به مشتریان آسیایی نفت آمریکا را ۱.۳ درصد ارزان کردقیمت جهانی نفت در پی افزایش تخفیف فروش عربستان سعودی به بالاترین حد در ۵ ماه گذشته، بیش از ۱ درصد کاهش یافت و به پایین‌ترین سطح طی ۳۸ روز پیش رسید. بهای هر بشکه نفت وست تگزاس اینترمدیت ( نفت پایه آمریکا) نیز با افت ۱.۳ درصدی به پایین‌ترین حد در دو ماه گذشته رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار چین به آمریکا درباره تحریم‌ کمپانی‌های خارجیوزارت خارجه چین امروز (دوشنبه) اعلام کرد، آمریکا عمدا برای کمپانی‌های چینی قلدری می‌کند و به این کشور تاکید کرد تا دست از سرکوب و آزار کمپانی‌های خارجی بردارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران: سفر وزیر خارجه سوئیس به تهران ارتباطی با رابطه ایران و آمریکا نداردسفر وزیر خارجه سوئیس به تهران به برخی شایعات درباره احتمال میانجی‌گری این کشور میان تهران و واشنگتن دامن زده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دادگاه لندن درباره استرداد آسانژ به آمریکا تصمیم می‌گیرد | DW | 07.09.2020جلسات دادگاه جولیان آسانژ، بنیان‌گذار ویکی‌لیکس که به دلیل گسترش کرونا برگزار نشده بود اکنون دوباره در لندن ادامه می‌یابد. قضات دادگاه لندن باید در مورد استرداد آسانژ به آمریکا تصمیم بگیرند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »