روحانی: آمریکا راهی جز بازگشت به برجام ندارد

19/06/1399 10:33:00 ق.ظ

رئیس جمهوری ایران با اشاره به سومین سال تحریم‌های واشنگتن علیه تهران تاکید کرد که آمریکا راهی جز برگشت به برجام ندارد، این مسیر برای آن‌ها بن بست است. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهوری ایران با اشاره به سومین سال تحریم‌های واشنگتن علیه تهران تاکید کرد که آمریکا راهی جز برگشت به برجام ندارد، این مسیر برای آن‌ها بن بست است. - خبرگزاری آناتولی 09.09.

2020 عکس از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری ایران استانبول/ خبرگزاری آناتولی حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران امروز چهارشنبه طی سخنانی در جلسه هیئت دولت این کشور در تهران اظهار داشت:"آمریکا فکر کرد با فشار اقتصادی بر مردم و اعمال تحریم ظالمانه، ملت را به زانو در می‌آورد. امسال سال سوم تحریم است و مردم مقاوم ایستادگی کرده اند و آن‌ها به هدف خود نمی‌رسند، البته به ملت ما زحمت و رنج می‌دهند و آبروی خود را هم بردند، ولی به اهداف خود نرسیده‌اند. حتما پشیمان هستند و حتما باز خواهند گشت. آمریکا راهی جز برگشت ندارد، این مسیر برای آن‌ها بن بست است".

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بازگشایی مدارس در این کشور با توجه به شیوع ویروس کرونا توضیح داد:"شرایط ما با سایر کشورها متفاوت است و درباره بازگشایی‌ها شرایط ما را با دیگران در همه زمینه‌ها مقایسه نکنند. ما در وضعیت تحریم هستیم و مردم به مناسک دینی، آموزش کودکان خود و ارتباطات خانوادگی اهمیت می‌دهند و ما با توجه به رعایت همه اصول بهداشتی مراسم رمضان و محرم را داشتیم و کسب و کارها در بسیاری از موارد انجام شده است".

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

دنبال‌کنندگان دوستی ایران و آمریکا خودشان را خسته نکنند/ آمریکا استاد شیطان استرئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: کاری که شهدای ۱۷ شهریور تهران انجام دادند، همان کاری بود که شهدای کربلا در دشت نینوا و برای امام حسین(ع) انجام داده‌اند.

شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 193 هزار و 587 نفر رسیدشمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 193 هزار و 587 نفر رسید

تخفیف ۱.۴ دلاری عربستان به مشتریان آسیایی نفت آمریکا را ۱.۳ درصد ارزان کردقیمت جهانی نفت در پی افزایش تخفیف فروش عربستان سعودی به بالاترین حد در ۵ ماه گذشته، بیش از ۱ درصد کاهش یافت و به پایین‌ترین سطح طی ۳۸ روز پیش رسید. بهای هر بشکه نفت وست تگزاس اینترمدیت ( نفت پایه آمریکا) نیز با افت ۱.۳ درصدی به پایین‌ترین حد در دو ماه گذشته رسید.

هشدار چین به آمریکا درباره تحریم‌ کمپانی‌های خارجیوزارت خارجه چین امروز (دوشنبه) اعلام کرد، آمریکا عمدا برای کمپانی‌های چینی قلدری می‌کند و به این کشور تاکید کرد تا دست از سرکوب و آزار کمپانی‌های خارجی بردارد.

ایران: سفر وزیر خارجه سوئیس به تهران ارتباطی با رابطه ایران و آمریکا نداردسفر وزیر خارجه سوئیس به تهران به برخی شایعات درباره احتمال میانجی‌گری این کشور میان تهران و واشنگتن دامن زده بود.

دادگاه لندن درباره استرداد آسانژ به آمریکا تصمیم می‌گیرد | DW | 07.09.2020جلسات دادگاه جولیان آسانژ، بنیان‌گذار ویکی‌لیکس که به دلیل گسترش کرونا برگزار نشده بود اکنون دوباره در لندن ادامه می‌یابد. قضات دادگاه لندن باید در مورد استرداد آسانژ به آمریکا تصمیم بگیرند.