دنبال‌کنندگان دوستی ایران و آمریکا خودشان را خسته نکنند/ آمریکا استاد شیطان است

17/06/1399 08:56:00 ب.ظ

رئیس عقیدتی‌سیاسی ارتش: دنبال‌کنندگان دوستی ایران و آمریکا خودشان را خسته نکنند، آمریکا استاد شیطان است ملت ایران هیچ‌وقت با آمریکا دوست نخواهد شد

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: کاری که شهدای ۱۷ شهریور تهران انجام دادند، همان کاری بود که شهدای کربلا در دشت نینوا و برای امام حسین(ع) انجام داده‌اند. وی ادامه داد: رژیم طاغوت در تمامی راهپیمایی‌های مردمی چهره خشنی از خود نشان می‌داد اما...

وی ادامه داد: رژیم طاغوت در تمامی راهپیمایی‌های مردمی چهره خشنی از خود نشان می‌داد اما خشونت‌آمیزین‌ترین برخورد را در ۱۷ شهریور از خود به نمایش گذاشت. حکومت پهلوی در آن زمان صف و راه خود را از مردم جدا کرد و به نوعی اعلام کردند که رژیم پهلوی کاری به مردم ندارد؛ آن جمعه و روز حادثه، قرار مردم انقلابی تهران این بود که مبارزات خود را طبق سنوات گذشته ادامه بدهند. زمانی که مردم آمدند، مشاهده کردند که توپ و تانک و حضور انبوه نیروی امنیتی بود و خون‌های فراوانی بر زمین ریخته شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ایران: سفر وزیر خارجه سوئیس به تهران ارتباطی با رابطه ایران و آمریکا نداردسفر وزیر خارجه سوئیس به تهران به برخی شایعات درباره احتمال میانجی‌گری این کشور میان تهران و واشنگتن دامن زده بود.

اطلاعات محرمانه‌ای داریم که آمریکا و اروپا حامی قاچاقچیان مواد مخدر هستندرئیس قوه قضاییه گفت: اطلاعات محرمانه‌ای داریم که نشان می‌دهد آمریکا و کشورهای اروپایی حامی قاچاقچیان مواد مخدر هستند و دست شان آلوده است و برخی کشورهای منطقه نیز از ترانزیت و توزیع مواد مخدر درآمدزایی می‌کنند.

چه شد که تب بورس بازی ایران را گرفت؟ - BBC News فارسیبورس تهران در سال جاری شاهد افت‌وخیزهای پرهیجانی بوده است. تعداد شهروندانی که به سرمایه‌گذاری در بازار سهام مشغول شده‌اند بسیار بیشتر از سال‌های قبل بوده و پس‌اندازهای زیادی به امید کسب سود یا حفظ سرمایه وارد این بازار شده است.

اتاق کناری روحانی و رد میانجی‌گری روسیه میان ایران و آمریکا

وزیر خزانه‌داری آمریکا: لغو تحریم‌های تسلیحاتی بین‌المللی علیه ایران بدترین تصمیم در مقطع کنونی استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ایران در برابر قلدری آمریکا تسلیم نخواهد شدرئیس جمهور با بیان اینکه آمریکا با خروج خود از برجام و نقض قطعنامه ۲۲۳۱ سازمان ملل با هدف از پای درآوردن جمهوری اسلامی از ۲ سال و نیم گذشته تاکنون تحریم های ظالمانه و ناعادلانه ای علیه ملت ایران اعمال کرده است، گفت: تاریخ نشان داده که مردم ایران در برابر گردن کشی، قلدری و زورگویی یک قدرت تسلیم نخواهد شد.