دنبال‌کنندگان دوستی ایران و آمریکا خودشان را خسته نکنند/ آمریکا استاد شیطان است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس عقیدتی‌سیاسی ارتش: دنبال‌کنندگان دوستی ایران و آمریکا خودشان را خسته نکنند، آمریکا استاد شیطان است ملت ایران هیچ‌وقت با آمریکا دوست نخواهد شد

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی عصر دوشنبه در مراسم بزرگداشت شهدای ۱۷ شهریور در میدان شهداء که با حضور مقامات کشوری و لشکری برگزار شد، طی سخنانی بیان کرد: حادثه ۱۷ شهریور ۵۷ یکی از اثرگذارترین حوادث و مبارزات انقلاب اسلامی بود، حادثه ۱۷ شهریور مبارزه تَن بر تانک بود.

رییس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: حکومت پهلوی کاری که باید با دشمنان اسلام می‌کرد، متاسفانه با مردم انقلابی و اسلام‌خواه انجام داد و آنها را بی‌رحمانه به خاک و خون کشید، البته دشمنان دنبال همین اتفاق بودند اما مردم ترسی به خود راه ندادند و از صحنه خارج نشدند، بلکه به تاسی از مولای خودشان اباعبدالله الحسین علیه‌السلام در مقابل شمرها، یزیدها و... ایستادند و از حسین زمان خود پیروی کردند.

رییس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: اتاق فکر مسئله قیام ۱۷ شهریور در سال ۵۷ در رژیم اسرائیل و آمریکا بود و یکی از افتخارات نیروهای مسلح ما این است که آن زمان دلهای‌شان با امام خمینی بود و ثابت کردند که پیرو و عاشق مرجعیت هستند و به مردم پیوستند و حکومت شاهنشاه هم از کُماندوهای اسرائیلی استفاده کرد.

وی بیان کرد: همین‌جا اعلام کرده‌ام و باز هم می‌گویم که ما مستاجر شهداء هستیم. اگر آن‌ها نبودند این آبرو را نداشتیم؛ آنهایی که دنبال دوستی ایران و آمریکا هستند، خودشان را خسته نکنند، ملت ایران هیچ‌وقت چشم بر روی شهادت شهدای ۱۷ شهریور و حوادث تلخ دیگر نخواهند بست و {این وقایع را} نادیده نخواهد گرفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایران: سفر وزیر خارجه سوئیس به تهران ارتباطی با رابطه ایران و آمریکا نداردسفر وزیر خارجه سوئیس به تهران به برخی شایعات درباره احتمال میانجی‌گری این کشور میان تهران و واشنگتن دامن زده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اطلاعات محرمانه‌ای داریم که آمریکا و اروپا حامی قاچاقچیان مواد مخدر هستندرئیس قوه قضاییه گفت: اطلاعات محرمانه‌ای داریم که نشان می‌دهد آمریکا و کشورهای اروپایی حامی قاچاقچیان مواد مخدر هستند و دست شان آلوده است و برخی کشورهای منطقه نیز از ترانزیت و توزیع مواد مخدر درآمدزایی می‌کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چه شد که تب بورس بازی ایران را گرفت؟ - BBC News فارسیبورس تهران در سال جاری شاهد افت‌وخیزهای پرهیجانی بوده است. تعداد شهروندانی که به سرمایه‌گذاری در بازار سهام مشغول شده‌اند بسیار بیشتر از سال‌های قبل بوده و پس‌اندازهای زیادی به امید کسب سود یا حفظ سرمایه وارد این بازار شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اتاق کناری روحانی و رد میانجی‌گری روسیه میان ایران و آمریکا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خزانه‌داری آمریکا: لغو تحریم‌های تسلیحاتی بین‌المللی علیه ایران بدترین تصمیم در مقطع کنونی استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایران در برابر قلدری آمریکا تسلیم نخواهد شدرئیس جمهور با بیان اینکه آمریکا با خروج خود از برجام و نقض قطعنامه ۲۲۳۱ سازمان ملل با هدف از پای درآوردن جمهوری اسلامی از ۲ سال و نیم گذشته تاکنون تحریم های ظالمانه و ناعادلانه ای علیه ملت ایران اعمال کرده است، گفت: تاریخ نشان داده که مردم ایران در برابر گردن کشی، قلدری و زورگویی یک قدرت تسلیم نخواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »