روحانی: برخی کشورها تلاش‌ می‌کنند تظاهرات عراق و لبنان را منحرف کنند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روحانی: برخی کشورها تلاش‌ می‌کنند تظاهرات عراق و لبنان را منحرف کنند العربية

روحانی گفت :«مردم عراق برای دفاع از حقوق خود به خیابان‌ها ریختند سئوالی که مطرح است چه کسی این جنبش مردمی را از مسیر اصلی‌اش منحرف کرد؟ در لبنان نیز وضعیت به همین شکل است».

او در سخنانی که خبرگزاری‌های ایران آن را منتشر کردند، گفت :«آمریكا دیگر نیرویی نیست كه شکست ناپذیر باشد و قدرت امروز این کشور از گذشته بیشتر نیست». حسن روحانی، در در کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی گفته است کشورهای منطقه باید مشکلات‌شان را را خودشان حل و فصل کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی: پشت پرده جریان 2.7 میلیارد دلار پول نفت باید روشن شودرئیس جمهور ایران تاکید کرد پشت پرده جریان 2 میلیارد و 700 میلیون دلار پول نفت، به عنوان یکی از ابهامات پرونده بابک زنجانی باید روشن شود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازداشت شماری از کارکنان دولت ایران همزمان با انتقادهای روحانی از مبارزه با فساددر ادامه انتقادات چند روز گذشته حسن روحانی از رویکرد قوه قضائیه در مبارزه با فساد، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری ایران هم گفته 'این نمی‌شود که مبارزه با فساد فقط برای دولت باشد'. همزمان شماری از مقامات ارشد وزارت بهداشت و همچنین کارکنان سازمان ثبت اسناد بازداشت شدند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

روحانی: با صبر مقابل شدیدترین فشارهای آمریکا، هر ماه شاهد یک پیروزی هستیمحسن_روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران، با بیان اینکه «شدیدترین فشار اقتصادی و سیاسی را در طول یک سال گذشته، آمریکا بر کشور ما روا داشت»، گفت: «اما نتیجه صبر را ببنید، هر ماه شاهد یک پیروزی و موفقیت هستیم.»
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: مسائل منطقه باید توسط مردم منطقه حل و فصل شودروحانی در کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی: - حل مسائل منطقه باید توسط مردم و کشورهای منطقه حل و فصل شود - آنهایی که می‌گویند آمریکا میتواند بعنوان راه حل باشد موردی را به ما نشان بدهند که ‌آمریکا در طول سال‌های گذشته به مردم کدام کشور وکدام منطقه خدمت کرده
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

حملات گسترده به سخنان روحانی درباره 'پرونده‌های فساد' | DW | 13.11.2019سخنان روحانی درباره رفتار قوه قضائیه با پرونده‌های فساد با انتقاد شدید اصولگرایان مواجه شد. جنتی این سخنان را 'حاشیه‌سازی' انتخاباتی دانست. علم‌الهدی هم گفت، نباید گذاشت کسانی که با رهبری زاویه دارند به جایی برسند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حسن روحانی: ما دنبال اعدام نیستیم دنبال پول هستیمرئیس جمهوری ایران گفت: «اگر شما یکی را بگیرید و اعدام کنید کار درست نمی‌شود و ما دنبال اعدام نیستیم بلکه دنبال پول هستیم. این پول کجاست؟»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »