حملات گسترده به سخنان روحانی درباره 'پرونده‌های فساد' | DW | 13.11.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنان روحانی درباره رفتار قوه قضائیه با پرونده‌های فساد با انتقاد شدید اصولگرایان مواجه شد. جنتی این سخنان را 'حاشیه‌سازی' انتخاباتی دانست. علم‌الهدی هم گفت، نباید گذاشت کسانی که با رهبری زاویه دارند به جایی برسند.

سخنان روحانی درباره رفتار قوه قضائیه با پرونده‌های فساد با انتقاد شدید اصولگرایان مواجه شد. جنتی این سخنان را"حاشیه‌سازی" انتخاباتی دانست. علم‌الهدی هم گفت، نباید گذاشت کسانی که با رهبری زاویه دارند به جایی برسند.

او همچنین بدون نام بردن از روحانی"حاشیه‌سازی و دخالت دولت در انتخابات" را مورد انتقاد قرار داد و آن را"محدود کردن حق انتخاب مردم و خلاف حق‌الناس" توصیف کرد. این سخنان واکنش گسترده مقام‌های قوه قضائیه و رئیس آن و شمار زیادی از اصولگرایان و رسانه‌های آنان را به دنبال داشت. اصولگرایان در مقابل خواستار توضیح دولت درباره نحوه هزینه کردن دلار ۴۲۰۰ تومانی که مختص واردات کالاهای اساسی است شده‌اند و نیز ادعای فسادهای گسترده در این حوزه و نقش مقام‌های دولتی در آن را مطرح کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

با توزیع بیانیه‌ای در مجلس، روحانی به 'تقابل با رهبری' متهم شد | DW | 11.11.2019بیانیه بی نام و نشان علیه حسن روحانی که پخش آن در صحن مجلس ایران با اعتراض برخی نمایندگان مواجه شده بود، متعلق به مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس است. روحانی در این بیانیه به 'تقابل با رهبری' متهم شده است. اشتباه نکنیم تنها وتنها ترین شخص وفاه داربه رهبر همین روحانی فریدون است میگید نه به گذشته وپیشینه تاریخی ایشون نگاهی بیاندازید وآینده هم این را ثابت خواهد نمود امام برابر خدا و يا برابر نبي نيست. جنگ‌های زرگری عوامل استبداد شیاطین برای فریب دوباره مردم . شیاطین حیله جدیدی باید پیدا کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اعلام آمادگی فرانسه جهت مذاکره با ترکیه پیرامون مبارزه با داعش
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار AFC به بازیکنان عراق قبل از بازی با ایران/ کار سیاسی نکنیدهشدار AFC به بازیکنان عراق قبل از بازی با ایران: کار سیاسی نکنید کنفدراسیون فوتبال آسیا قبل از دیدار حساس عراق برابر ایران به بازیکنان تیم ملی عراق هشدار داد که دست به هیچ حرکت سیاسی نزنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آیا «نام‌آوران» شرکت‌های خارجی را ترغیب به سرشاخ شدن با آمریکا می‌کند؟یک کارشناس حوزه انرژی گفت: شرایط تحریم، سرمایه گذاری در کشورهای ناامن مثل آفریقا و یا تولید از دریای شمال که هزینه‌های آن بالاست، هیچیک مانع نخواهند بود در صورتی که برای پیمانکار و سرمایه گذار صرفه اقتصادی داشته باشد، ریسک سرشاخ شدن با امریکا را نیز می‌پذیرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تدوین بودجه ۹۹ با رویکرد قطع وابستگی به نفتمعاون پارلمانی رییس جمهور با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر تنظیم بودجه بدون وابستگی به نفت اظهار کرد: بودجه سال ۹۹ در دستور کار قرار گرفته و در ستاد تنظیم بودجه جلسات آن آغاز و با رویکرد قطع وابستگی به نفت تدوین شده است. قطع وابستگی به نفت و وابستگی کامل به جیب مردم. عالیه وابستگی به سفره مردم و جیب کارگر همچی بهتر نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فرانسه، بریتانیا و آلمان به ایران: با نقض برجام تحریم‌ها بازگشتنی است«ما آمادگی خود را برای منظور کردن تمامی ساز و کارهای موجود در برجام، از جمله ساز و کار حل اختلاف به هدف حل مشکلات مربوط به اجرای تعهدات برجامی از سوی ایران را اعلام می‌کنیم.» خدا بزرگه ان شالله که درست میشه تحريمها كاغذ پاره اند نه که حالا تحریم نیست 😀😀
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »