حسن روحانی: ما دنبال اعدام نیستیم دنبال پول هستیم

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حسن روحانی: ما دنبال اعدام نیستیم دنبال پول هستیم جزئیات بیشتر🔽

حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت گفت: «اگر شما یکی را بگیرید و اعدام کنید کار درست نمی‌شود و ما دنبال اعدام نیستیم بلکه دنبال پول هستیم. این پول کجاست؟»

طبق نوشته خبرگزاری جمهوری اسلامی، اشاره حسن روحانی به پرونده بابک زنجانی است. براساس گزارش ایرنا، وی ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار به وزارت نفت بدهی دارد. زنجانی، بهمن ماه سال ۱۳۹۵ پس از محاکمه‌ای طولانی به اعدام محکوم شد. اگر شما یکی را بگیرید و اعدام کنید کار درست نمی‌شود و ما دنبال اعدام نیستیم بلکه دنبال پول هستیم. این پول کجاست؟حسن روحانی هفته گذشته در سفر به یزد در جمع مردم به موضوع ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار اشاره کرده بود که پس از آن، سخنگوی قوه قضاییه ایران از سخنان روحانی تعجب کرده و پرسیده بود که امروز بیش از شش سال از استقرار این دولت می‌گذرد؛ چرا اگر فسادی رخ داده، الان و تازه باید اعلام کنند که بروید و در دستگاه قضایی شکایت کنید.

رئیس قوه مجریه ایران همچنین در سخنان امروزش گفت: «اگر دیده شود همه جناح‌ها، گروه‌ها و تفکرها و هر فردی که فساد کرده پای میز محاکمه است، این وحدت ایجاد می کند اما اگر ببینیم یک عده آن گوشه و کنار پرده‌ای رویشان کشیده‌اند و یک عده پای میز محاکمه‌اند، آن موقع دعوا می‌شود و نباید اجازه داد دعوا شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دلایل استرداد زندانیان داعش توسط ترکیه به اروپا/ پیامدهای امنیتی حاصل از خلاء مجازات اعدام برای قاره‌سبزمومنی در گفت‌وگو با ایلنا تشریح کرد: دلایل استرداد زندانیان داعش توسط ترکیه به اروپا/ پیامدهای امنیتی حاصل از خلاء مجازات اعدام برای قاره‌سبز
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آزادی کاخ شورا و تچر از زندان آهنین/ ایتالیایی‌ها هزینه‌ها را پرداخت کردند/ مرمتگران به دنبال درمانی برای گلسنگ‌های تخت جمشید هستندبا اتمام فعالیت فصل دوم مرمتگران بدون مرز در تخت جمشید، داربست‌های کاخ شورا باز شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

زلزله زدگان در این سرما نباید زیر چادر بمانندرئیس جمهور با تاکید بر اینکه زلزله زدگان آذربایجان شرقی در این سرما نباید زیر چادر بمانند بلکه خانه و اتاقی اجاره کنند و ما اجاره آنها را می پردازیم، از وزارت کشور ، ستاد بحران و همه دستگاه‌ها خواست برای اسکان زلزله زده ها به صورت استیجاری به فوریت عمل شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شرفی: این‌ها آبروی مملکت را می‌برند/ وقتی پول ندارید چرا مربی خارجی می‌آورید؟اصغر شرفی: وقتی پول ندارید چرا مربی خارجی می‌آورید؟ این‌ها آبروی مملکت را می‌برند این در شأن فوتبال ایران است که مربی نداشته باشد؟‌ ما بیست و پنجمین کشور پول‌دار دنیا هستیم این‌ها آدم‌هایی هستند که در شغل خودشان هم به آنها کار نمی‌دهند و قاطی ورزش می‌شوند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: پشت پرده جریان 2.7 میلیارد دلار پول نفت باید روشن شودرئیس جمهور ایران تاکید کرد پشت پرده جریان 2 میلیارد و 700 میلیون دلار پول نفت، به عنوان یکی از ابهامات پرونده بابک زنجانی باید روشن شود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران برای استفاده از اساتید خارجی برنامه مدونی ندارد/ نخبه پروری صرف، ما را به جایی نمی‌رساندمعاون پژوهشی و فناوری مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور گفت: ما تنها با نخبه پروری به جایی نمی‌‎رسیم، نخبه پروری رویکردی مثل تعدد مدارس است که ما با آن موافق نیستیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »